Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ulubiony wasz czlonek forum
jaki jest wasz ulubiony czlonek forum
moim ulubionym jest timgrayson
Dzieki :D

A mozesz napisac dlaczegoś :)
bo jestes fajny i mozna z toba gadac godzina na jeden temat i nie wypominasz bledów .
rotflmao

Bo sam je robi. :] A moim nowym ulubionym userem jest hulk, zaraz go dopisze na honorowym miejscu obok QbaSa. B)
Moj ulubiony forum czlowiek to Crov tak chyba pewnie napewno bo z nim znam dlugo dosc sie i w ogule to Crov to jest on.
"Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthafuckin' happens, and it can happen to You." – Cage
caterkiller,Feb 6 2006, 17:28 napisał(a):zaraz go dopisze na honorowym miejscu obok QbaSa. B)
No wiesz, on na to nie zasluguje :D Jesli na prawde chcesz go wpisac to usun mnie ;)

A na temat, moim ulubionym userem jest... Hmm... Ares_Real - nie wiem dlaczego, jakos fajnie sie z nim gada ;)

Ulubiony czlonek na forum to ten, który nalezy do mnie. Niestety pozostalych czlonków nie widzialem i nie moge ocenic :( Watpie jednak by przypadly mi to gustu bardziej niz ten wlasnie.

moze tym postem znizylem sie do poziomu róznych miszczów, ale naprawde nie moglem sie powstrzymac :D
Wesoły świr
A tam, czytam jego posty i dochodze do wniosku, ze jednak zasluguje. :]
A tak ogólnie to ja tu wszystkich raczej lubie. To pewnie dlatego, ze prawie Was nie znam. ;P :]
Jee Jackson dawno ownuje bardzo czlonek bum :)
Ja sie zgodze z Jacksonem. Mój ulubiony czlonek forum to mój czlonek. Dlaczegoś Bo jest moim ulubionym. Swoja droga Gamart tez ma duzo racji.

Znaki interpunkcyjne nie gryza, a sens tez móglby zagoscic w twoich postach. I gdy tworzysz nowy temat to wyraz najpierw swoja opinie, a nie napisz jedno zdanie (bez kropki i duzej litery) i juz.
hulk,Feb 6 2006, 17:08 napisał(a):bo jestes fajny i mozna z toba gadac godzina na jeden temat i nie wypominasz bledów .
Dzieki milo mi ze ktos mnie lubi:)
Jackson tez jest spokz. Zwlaszcza jak sobie robi jaja z ludzi. W sumie na tym forum jest chyba w tym najlepszy. ;P
Cytat:Jee Jackson dawno ownuje bardzo czlonek bum
waht was taht/
Cytat:Jackson tez jest spokz.
Wreszcie ktos sie zna na ludziach :]

Cytat:waht was taht/
简体中文版 ロシア語
Wesoły świr
caterkiller,Feb 6 2006, 19:51 napisał(a):
Cytat:Jee Jackson dawno ownuje bardzo czlonek bum
waht was taht/
Mój post powyzej byl w "hulkowym" stylu , jak naprzyklad ten :
hulk napisał(a):kiedy zobaczyles te fote dawno jackson .
:P
Ja tam nie mam ulubionego, wszystkich lubie jednakowo. Serio :D
Ludzie, opanujcie sie. Wiecie jaka zgrywe ma Hulk jak widzi, gdy banda ludzi rzuca sie na jego temat i odpisuje, wysylajac glupie posty. Czyli ogólnie biorac Hulk rzuca glupi temat, a wy w ta glupote wpadacie!!! Zeby taki Hulk nie zakladal nadmiernej ilosci tematów nalezy jego zachowanie ignorowac, ewentualnie dawac mocne ostrzezenia. A nie lelum polelum, róbta co chceta <_< <_< <_< Najbardziej mnie martwi to, ze jeszcze moderatorzy wpadaja w ten "szal". Roach zaklada temat ssm, Jackson uzywa krateczek, jeszcze Crov postepuje jak na moda przystalo. Are you feeling alright? Zamykam, przemyslcie.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości