Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdychajace forum...
To jest najbardziej suchy temat jaki postanowilem zalozyc...

Chcialbym Was spytac drodzy forumowicze, dlaczego ostatnio forum cos zdycha? Nic nie piszecie (ja tez zreszta), dziennie moze wylatuje 1-2 posty... Trzeba cos z tym zrobic nie uwazacie? :D Ten topic jest na rozgrzewke B)
Odpowiedz
Tez to zauwazylem ludzie zacznijcie cos pisac . Przyznaje sie tez nic nie pisalem bo bylem zajety nauka.
Odpowiedz
Bo nie ma o czym pisac...

Sandman napisał(a):Przyznaje sie tez nic nie pisalem bo bylem zajety nauka.
Mam nadzieje, ze nauka ortografii...

P.
Odpowiedz
Taki okres nadszedl. Niektórzy musza sie uczyc do matury, inni poprawiac oceny, jeszcze inni robia inne rzeczy. No trudno mam nadzieje, ze to minie.

Cytat:Mam nadzieje, ze nauka ortografii...
A czy to wazne?? Przez takie docinki ludzie zadziej zagladaja na forum. Te docinki powoduja, ze tu nie ma dobrej atmosfery. Wiec z tego miejsca apeluje:
Forumowicze! Docinajcie sobie, nasmiewajcie sie, upominajcie sie wzajemnie, ale róbcie to tylko przez prywatne wiadomosci, a nie róbcie tego publicznie na forum! (nie dotyczy adminów)
Odpowiedz
Ja tam pisze tyle ile zawsze. :]
Odpowiedz
Jak slusznie zauwazyl Spider-Nik teraz nastal okres przymusowej nauki i nie wielu ma czas na pisanie. ;) A poza tym nie ma ostatatnio o niczym szczególnym rozmawiac na forum. <_<
Ale doceniam checi "rozruszania" nieco tego forum.
Odpowiedz
Ehh pól roku szukalem tego forum ,ale widze ,ze upadlo na kolana :/ Wszystko popsulo sie po tej przeprowadzce gdzie kazdy z postami zaczynal od zera juz wtety zaczelo sie chcrzanic.

Widze ,ze Dzieki Bogu Strona sie rozwija w przeciwienstwie do forum a jak dowiedzialem sie o powrocie Hobgoblina Jeezu oby wujek Jason wrócil ;)

Bo tej lamagi Kingsleya nie zniose :lol:
Zanim jeszcze umrze? zd??ysz , Dyniog?owy mózg twój dr??y !!!!

Dyniog?owy dusz? ci skradnie , po?knie i po?re mlaskaj?c szkaradnie.

Odpowiedz
taskmaster napisał(a):Wszystko popsulo sie po tej przeprowadzce gdzie kazdy z postami zaczynal od zera juz wtety zaczelo sie chcrzanic.
Jezeli sie przywiazuje wage do numerka pod avatarem, to trudno sie dziwic ze jest nudno...
Odpowiedz
fige mnie obchodzi liczba postów , tak przykladowo podalem bo od tej przeprowadzki to juz nie jest to samo :( :angry:

Odpowiedz
Nie to samo, ze inny numerek?
Odpowiedz
No, cóz narazie jakis specjalnie elektryzujacych wiesci ze swiata SM nie ma (nie liczac komiksów), wiec i nie ma o czym gadac. Chyba ze ktos jest wielbicielem bzdurnych tematów, które zaklada Hulk <_<
You shoot me in a dream, you better wake up and apologize
Odpowiedz
Spider-Nik,Mar 7 2006, 19:21 napisał(a):Forumowicze! Docinajcie sobie, nasmiewajcie sie, upominajcie sie wzajemnie, ale róbcie to tylko przez prywatne wiadomosci, a nie róbcie tego publicznie na forum! (nie dotyczy adminów)
Absolutnie sie nie zgadzam. Takie upominanie glupich bledów, zalozonych tematów (np. przez hulk'a) dodaje atmosfere na tym forum :D

!!!FORUMOWICZE!!! Docinajcie sobie, nasmiewajcie sie, upominajcie sie wzajemnie i róbcie to wylacznie publicznie, na forum!!!

PS: Jeden glupi temat i od razu sypia sie posty :P
Odpowiedz
QbaS napisał(a):!!!FORUMOWICZE!!! Docinajcie sobie, nasmiewajcie sie, upominajcie sie wzajemnie i róbcie to wylacznie publicznie, na forum!!!
Nie musisz mi tego powtarzac. ;>
Odpowiedz
caterkiller,Mar 8 2006, 12:53 napisał(a):Nie to samo, ze inny numerek?
Cos w tym jest :lol:

Odpowiedz
darth octavius,Mar 8 2006, 12:53 napisał(a):Chyba ze ktos jest wielbicielem bzdurnych tematów, które zaklada Hulk <_<
Ja jestem B)

A tak btw to ja mialem ostatnio kupe nauki (sesja + poprawki + teraz Visual Basic jest straszny pod tym wzgledem... :blink: ) ale chwilowo nie jest najgorzej, wiec postaram sie na dniach nadrobic zaleglosci, nie tylko na forum :)
Odpowiedz
Ludzie, gówno prawda, ze macie tyle nauki, ze nawet na minute sie do kompa nie dorwiecie. Po prostu prawda jest taka ze nie ma o czym pisac i tyle :/
Odpowiedz
QbaS,Mar 9 2006, 18:41 napisał(a):Ludzie, gówno prawda, ze macie tyle nauki, ze nawet na minute sie do kompa nie dorwiecie. Po prostu prawda jest taka ze nie ma o czym pisac i tyle :/
Pójdziesz na studia to sobie to gówno prawda w dupe wsadzisz xP
Ja tam nie postuje za bardzo bo sam chodź klasa 6'sta duzo rzeczy do roboty (w pogoni za plusowymi punktami :P).
Odpowiedz
Ares_Real,Mar 9 2006, 19:01 napisał(a):
QbaS,Mar 9 2006, 18:41 napisał(a):Ludzie, gówno prawda, ze macie tyle nauki, ze nawet na minute sie do kompa nie dorwiecie. Po prostu prawda jest taka ze nie ma o czym pisac i tyle :/
Cóz, studentów na tym forum mozna policzyc na palcach jednej reki.
Odpowiedz
Ares_Real,Mar 9 2006, 19:01 napisał(a):Pójdziesz na studia to sobie to gówno prawda w dupe wsadzisz xP
Wiesz Ares, mam jednego studenta w chacie, jednakze nie spedza on zbyt duzo czasu na nauce... Wiekszosc przy kompie :D
Odpowiedz
Ares_Real,Mar 9 2006, 19:01 napisał(a):

A skad ty to mozesz wiedziec jak jest na studiach?

12 lat a taki madry...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości