Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.18 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdychajace forum...
Ares_Real,Mar 9 2006, 19:01 napisał(a):Pójdziesz na studia to sobie to gówno prawda w dupe wsadzisz xP
W zyciu nie mialem tyle wolnego czasu jak na studiach. ;P
Odpowiedz
BleJd,Mar 9 2006, 20:25 napisał(a):A skad ty to mozesz wiedziec jak jest na studiach?

12 lat a taki madry...
BleJd, dlaczego zacytowales posta Crov'a i mówisz: "12 lat a taki madry..." :lol:
Odpowiedz
Skad wiesz ze Crov ma 12 lat co ?
Odpowiedz
Sandman,Mar 10 2006, 14:49 napisał(a):Skad wiesz ze Crov ma 12 lat co ?
Ty mówisz do mnie?
Jesli tak to gdybys nie zauwazyl, to nie mówie ze ma 12 lat, to byla ironia... Jesli jeszcze nie wiesz Crov ma 17 lat ;)
A jesli nie dowierzasz to spójrz na jego profil <_<
Odpowiedz
To bylo do Blejda .
Odpowiedz
Sandman,Mar 10 2006, 14:49 napisał(a):Skad wiesz ze Crov ma 12 lat co ?
BleJd w swoim poscie gdzie mi "dosral" popelnil blad bo "squotowal" post Crova co jak widac zaczelo burze mózgów widoczna wyzej ....Sandmanowi i Qbasowi gratuluje spostrzegawczosci i wewnetrznego sprytu :/
Odpowiedz
Juz poprawilem, zeby wam sie czasem mozg nie przegrzal od tego myslenia.
Odpowiedz
BleJd,Mar 10 2006, 17:20 napisał(a):Juz poprawilem, zeby wam sie czasem mozg nie przegrzal od tego myslenia.
Sorry , ale ty chyba zbyt na powaznie wziales ten zart "niewiadomoczegoniewiadomokogo" w poscie QbaSa gdzies wyzej (tak na czerwono). Stary ostatnio twoje posty ograniczaja sie do bzdurnych kilkuwyrazowych zdan. Jezeli masz pisac posty w stylu "zajebiscie smieszny jestes , "no powiedzmy" to wogóle nie pisz :P Gdybym ja pisal posty takie jak ty (czyli "potakujace" :P) to mój skromny licznik postów bylby dwa razy wiekszy :P

Wow , takie tematy jak ten to dopiero wzbudzaja kontrowersje :D
Odpowiedz
Wedlug mnie istnieje trzy przyczyny tego stanu rzeczy.

Po pierwsze, rzeczywiscie nie ma narazie o czym pisac. Uniwersum Spider-Mana nie jest tak rozlegle i szerokie jak powiedzmy uniwersum Gwiezdnych Wojen. Nowosci w poszczególnych kategoriach nie pojawiaja sie tak szybko. O filmie bedzie mozna pisac, gdy pojawi sie Spider-Man 3, o grach gdy wyjdzie kolejna gierka Spider-Mana wydana przez Activision, o komiksach, gdy nastapia kolejne wazne wydarzenia takie jak Civil War (jak wychodzil The Other, forum rozgrzalo sie), a o kreskówkach niepredko, bo nic sie nie szykuje.

Po drugie wsród userów forum widac duze zróznicowanie poszczególnych zainteresowan. Na palcach jednej dloni móglbym podac osoby, które sa kompletnymi fanami uniwersum Marvela i Spider-Mana, czyli chlona wszystko to, co z Pajakiem zwiazane. Tymczasem niektórzy interesuja sie mocno tylko grami (np. Ares Real, Blejd), inni komiksami (Paul, Tim Grayson), jeszcze inni samymi filmami (Innuendo) itd. A niektórzy siedza tu glównie dla sekcji "Bez tematu" (catekiller). Inaczej wyglada sprawa z fanami ponownie Star Wars, którzy zbieraja wszystko co dotyczy tego poteznego uniwersum.

Po trzecie wymienie wspomniane juz wyzej powody takie jak nauka, brak czasu itp. Obiecuje jednak, ze po zdaniu matury (Bóg daj :) :)) stronka SMO ruszy szybciej niz lata Superman :D, a co do forum to juz moi Mili Uzytkownicy zalezy tylko od Was.

Z uszanowaniem
I co admin sie nie interesuje?
Odpowiedz
Cytat:A niektórzy siedza tu glównie dla sekcji "Bez tematu" (catekiller)
Caterkiller ;P Przyszedlem tu jako entuzjasta starych Spidermanów, które wydawalo Tm-Semic (ale aktualnie ten temat nie cieszy sie zainteresowaniem) a obecnie siedze ze wzgledu na trzecia czesc filmu (tak, bardzo mnie pasjonuje co Spider ma w oku). ;P Nie wiem skad ten pomysl z 'Bez tematu', pisze tam gdzie cos sie dzieje. ;>
Odpowiedz
Cytat:niwersum Spider-Mana nie jest tak rozlegle i szerokie jak powiedzmy uniwersum Gwiezdnych Wojen.
Hmm.. A moze zrobic jedno ogolnopolskie forum o Marvelu, na wspole z Avalonem?
Wesoły świr
Odpowiedz
Adv- Bardzo inteligenty post, naprawde. Znasz jakies inne slowa niz "Moze?" ??

Polaczenie sie z Avalonem to swietny pomysl, nie bede mógl co prawda pisac na tym forum, ale napewno zyskacie na userach (podobnie jak forum storny yugioh.pl, które po przeksztalceniu w forum "AnimeManga" zyskalo dwa razy wiecej userów), ale nie sadze, aby byl on jak narazie wykonalny.
Moze w przyszlosci, ale teraz jakos w to nie wierze., bo i po co Avalon mialby sie pozbywac swojego ukochanego forum na rczecz tego eksperymentu, co ?
Odpowiedz
Cytat:nie bede mógl co prawda pisac na tym forum
Widzicie? Kolejny plus :) *

Cytat:bo i po co Avalon mialby sie pozbywac swojego ukochanego forum na rczecz tego eksperymentu, co ?
A czemu mialby sie pozbywac? Wystarczyloby dodanie kolejnych kilku dzialow.

* nie moglem sie powstrzymac :rolleyes:
Wesoły świr
Odpowiedz
Jackson,Mar 12 2006, 20:49 napisał(a):
Cytat:niwersum Spider-Mana nie jest tak rozlegle i szerokie jak powiedzmy uniwersum Gwiezdnych Wojen.
Hmm.. A moze zrobic jedno ogolnopolskie forum o Marvelu, na wspole z Avalonem?
Zdaje sie, ze chyba kiedys, gdzies o tym mówilem... Chyba z Gamartem o tym gadalem czy cus. Watpie by cos takiego wypalilo, nie wydaje mi sie by Avalon chcial sie laczyc forami.
Odpowiedz
Jackson,Mar 14 2006, 18:57 napisał(a):
Cytat:nie bede mógl co prawda pisac na tym forum
Widzicie? Kolejny plus :) *

* nie moglem sie powstrzymac :rolleyes:
Celnie.

Cóz, jezeli Avalon nie chce sie laczyc, to moze nalezy poszukac inne forum, np. o Ultimates lub stworzyc dziwna chybryde z Batcave ?
Odpowiedz
To by dopiero bylo dziwne fani Spider-mana i Batmana na jednym forze nie wyobrazam sobie tego a wy ?
Odpowiedz
Nie przepadam za Batman'em, a polaczenie byloby zlym pomyslem.
Nie bedzie laczen. Bo forum juz jakos sie podnosi. Zbliza sie Cyvil War, potem film X-men 3, no i jest coraz wiecej plotek na temat Spider-man 3 - bedzie o czym gadac.
Odpowiedz
Spider-Nik,Mar 16 2006, 18:42 napisał(a):Bo forum juz jakos sie podnosi.
Ehh... Co wy byscie zrobili beze mnie i bez tego topica :P
Odpowiedz
Musze sie zgodzic z Qbasem naprawde jakby nie ten topic to nie bylo by tego forum pewnie .
Odpowiedz
Sandman,Mar 16 2006, 19:25 napisał(a):Musze sie zgodzic z Qbasem naprawde jakby nie ten topic to nie bylo by tego forum pewnie .
Ba, jakby nie bylo tego topicu to nie byloby nas pewnie. ¦wiata. I w ogole.

Jak szalec to szalec.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości