Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdychajace forum...
caterkiller,Mar 26 2006, 20:21 napisał(a):Aha jeszcze jedno odnosnie tego 'opóźniania sesji'. Jak czesto powinny sie pojawiac odpowiedziś Bo nie wiem czy sam nie bylbym 'opóźniaczem'. ;P
Z tego samego powodu nie wiem czy sie zglosic :P
Odpowiedz
Niedlugo pojawi sie Civil War, zatem mam nadzieje, ze forum odzyje. Nie mówiac juz o premierze Spider-Mana 3, ale to dopiero w 2007 roku.
Odpowiedz
Trzymajac sie danego slowa jutro pojawi sie temat rekrutacyjny do RPG :)
Odpowiedz
Ja pisze dosc czesto ale wywalacie mi wszystkie tematy.
Odpowiedz
Mesogog,May 20 2006, 17:26 napisał(a):Ja pisze dosc czesto ale wywalacie mi wszystkie tematy.
A dziwisz sie ? Przeciez one nie maja odrobiny sensu.
Odpowiedz
czemu tu tak cicho jest??!! nuudze sie, a te forum jest nam potrzebne! zróbmy cos z tym :angry:
Odpowiedz
Ja tez sie nudze . Od kiedy przychodza ludzie z mix komiks coraz gorzej jest na forum nie sadzicie .
Odpowiedz
Co wy macie do tych ludzi z mix komiks?
Odpowiedz
A tak na marginesie - skad te ciule z mix komiks sie dowiedzialy o SMO ?
Odpowiedz
W mix komiks byl adres tej strony jesli o to chodzi.
Odpowiedz
Mesogog,May 21 2006, 18:45 napisał(a):Co wy macie do tych ludzi z mix komiks?
A wiec tak... W naprawde przewazajacej wiekszosci czytelnicy MixKomiks reprezentuja grupe wiekowa 6 - 14 lat (oczywiscie umownie), podczas gdy na grupe forumowiczów, do czasu zamieszczenia adresu Spider-Man Online w w/w gazecie, skladali sie ludzie w wieku od 15 do 30 wiosenek (z czego wiekszosc w okolicy osiemnastki). Jak nietrudno zauwazyc rozbieznosc przedzialowa jest calkiem spora. Stad wlasnie niezadowolenie "starych" uzytkowników forum. Mlodsze pokolenie fanow Pajaka nie stosuje sie do zasad regulaminu (nie mówiac juz o wnikliwym przeczytaniu go), zaklada nie-do-konca-sensowne tematy, wysyla nie-do-konca-zrozumiale-dla-wiekszosci-starszych-forumowiczów posty... itd.

Byl czas, kiedy wypowiedzi na forum nie schodzily ponizej pewnego poziomu intelektualnego. Teraz niestety w co drugim temacie pojawiaja sie nijak majace sie do niego posty, co trzeci temat trzeba zamykac albo usuwac, i banowac co czwartego usera, który nie pojmuje jeszcze, ze to co robi, jest zabawne wylacznie dla niego.

Juz wszystko jasne?

-----------------------
[size=0.5]Zalozone przeze mnie przedzialy wiekowe sa calkowicie umowne i oczywiscie nie dotycza 100% uzytkowników.[/size]
Odpowiedz
Cytat: Co wy macie do tych ludzi z mix komiks?
Robia szum i zamieszanie na forum, nie maja pojecia o wielu rzeczach ale i tak o nich glupio dyskutuja, zakladaja niepotrzebne, badziewne, denerwujace, postrzelone, niedorobione tematy najczesciej w zlych miejscach. Wymieniac dalej?

PS. Roach Ci lepiej niz ja wyjasni :D
"You're good... but me, I'm magic"
Odpowiedz
1.Przypuszczam ze chodzi wam o niektóre z moich tematów ale czemu temat o ulubionym zlym z Tas byl bez sensu.
2.Raczej nie pisze z bledami-ale jakby co to mnie o tym informujcie.
3.Zawsze zakladam tematy we wlasciwych miejscach.
4.Moze niektóre tematy moga was nie interesowac

Ps.
Pewna osoba na P.zgapia odemnie te ankiety ale to nie moja wina
Pss.
Dajcie juz spokoj tym z mix komiks.
Odpowiedz
http://www.spider-man.org.pl/forum/inde...st=0&#entry7041
Ostatni post...
Odpowiedz
Cytat:Dajcie juz spokoj tym z mix komiks
Widzisz sprawa nie jest taka prosta bo to MK musi dac spokój forum SMO a nie odwrotnie. Jak tak dalej pójdzie, chodzi mi o naplyw ludzi MK, to forum zdechnie, umrze, zginie (jak kto woli) :(
Odpowiedz
Paul,May 22 2006, 19:02 napisał(a):
Cytat:Dajcie juz spokoj tym z mix komiks
Widzisz sprawa nie jest taka prosta bo to MK musi dac spokój forum SMO a nie odwrotnie. Jak tak dalej pójdzie, chodzi mi o naplyw ludzi MK, to forum zdechnie, umrze, zginie (jak kto woli) :(
Wystarczy powiedziec ze ulegnie komercji.....:P
Odpowiedz
Fakt mój blad :P
Odpowiedz
Ale problem - wystarczy banowac dzieciarnie. ;P
Odpowiedz
Ten plan ma tylko jedem minus: ilosc userów na forum po zbanowaniu dzieciarni (jak to ladnie ujales) zostalo by ich... no nie wielu :D
Odpowiedz
Paul,May 22 2006, 21:39 napisał(a):Ten plan ma tylko jedem minus: ilosc userów na forum po zbanowaniu dzieciarni (jak to ladnie ujales) zostalo by ich... no nie wielu :D
I tak 60% uzytkowników na forum prawie wogóle sie nie wypowiada.. Nie wierzycie? zajrzyjcie w "Uztkownicy"... Sporo ma przy ilosci postów napisane "0"
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości