Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.18 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdychajace forum...
Ja jestem z Lodzi.U mnie prawie cala klasa na forum siedzi,a to jest 26 osób :o
Odpowiedz
Za to z Golubia-Dobrzynia, kolo Torunia napewno nikogo nie ma...
"niech mnie ktos przytuli" :lol:
Odpowiedz
Na przyszlosc, patrzcie na daty... <_<
Odpowiedz
Ja równiez zauwazylem ze od dawna wiele osób nic nie pisze ale to sie zmieni.Do roboty panowie,do roboty :D ! hehe...W kazdym razie ja postaram sie pisac codziennie kilka tematow

Odpowiedz
Byle z sensem i z zastosowaniem do panujacych na forum norm i zasad. Jesli tak to bede bardzo szczesliwy z twej aktywnosci. :D

Odpowiedz
Forum miewalo swoje lepsze i gorsze chwile. Goraco bylo zwlaszcza, kiedy zblizala sie jakas premiera kolejnego filmu ze Spider-Manem. Rozgrzala tez dyskusja, gdy panowal Dobry Komiks i gdy Mandragora wydala Essentiale. Liczymy na kazdego usera, byleby przestrzegal regulaminu i zakladal rozsadne tematy oraz pisal tez takie posty.
Odpowiedz
Przepraszam za ten temat ale juz nie wytrzymuje.

Mianowicie jest to forum o Spider-Manie, taką Chyba ze nazwa "Spider-Man Online" to jakas zmyla. Wiec, kurde, jak to jest, ze gdy wchodze na forum, czekajac powiedzmy 4 godziny na odpowiedz w jakims temacie, po wybraniu opcji "Mojego asystenta" wyskakuje 4324 tematów w stylu "Jaki to film?" "Jaka to gra?" "Jaki to kolor skarpet?" i inne gry forumowe? Kurcze, ja naprawde rozumiem, ze forum to forum, tutaj dzieja sie rózne rzeczy, ale ktos, kto dopiero co tutaj zajrzy, z nadzieja przeczytania czegos sensownego o swoim ulubionym super-bohaterze, naprawde sie rozczaruje. Co go obchodzi wiedza na temat mark samochodów, jesli forum jest o Spider-Manie? Zmierzam do tego, ze to forum zupelnie traci swoja tematyke. Nie organizuje jakiejs akcji anty-zabaw forumowych, ale na Boga, ludzie... opanujcie sie.

Uff.
Wyladowalem sie.
Teraz wlepcie mi osta.

Your dear friend and veteran of good, old SMO,
Pawcio
Odpowiedz
Nie chce nic pisac,ale sam zapychasz dzial Fan arty DBZ i innymi kreskówkami.

W dodatku narazie nie ma "okazji" do rozmów o SM, bo o filmach sie nagadalismy, o grach jak nowy trailer badz cos innego o tej nowej grze, komiksów w Polsce póki co nie ma, a tu piractwa nie popieraja wiec nie miej pretensji do innych
Odpowiedz
Ja do nikogo nie mam pretensji.

Czy Spidey to tylko filmy? W komiksach sporo sie dzieje.
A FanArtami mnie rozwaliles.
Odpowiedz
Myślę że skoro wróci?em to forum raczej nie będzie zdychające , mam okazje znów pisać tu posty i zamierzam to wykorzystał by nieco rozrusza? i o?ywi? to miejsce. Mam nadzieje że niektórzy mi w tym pomogę i nie będą sie biernie przygląda? :D
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości