Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koniec SMO (Prima Aprilis)
Me too, ale pomimo braku wiarygodnosci Dawidos jak na prima aprilis dobrze sobie radzi. :]
I wszystko sie wyjasnilo, huh? :ph34r:
Przynajmniej 1 kwietnia frekwencje mieliscie najwyzsza......
Kurde, na poczatku myslalem ze to zart... Potem przeczytalem wypowiedzi Dawidosa w tym topicu które wzbudzily we mnie niepokój, jednakze spojzalem potem na jego komentarz pod nowym newsem na SMO i bardzo mi ulzylo... :P
Musze przyzna mocno mnie nastryszyliscie. Pochwala dla Dawidosa: wielkie brawa byles bardzo przekonywujacy. Ciekawi mnie czy byles z Spider-Nickiem w zmowie czy tez nie. Tak czy inaczej nie mam do was zalu za ten zarcik, w koncu dzis prima aprilis, a poza tym przeprosiliscie w newsie, a Ja nie naleze do tych co latwo sie obrazaja. Jeszcza raz gratulacie dla Dawidosa.
Dzieki. Dokladnie Spider-Nik byl w zmowie. On dawal propozycje, ja wcielalem je w zycie, by byly przekonujace :D
I wszystko ladnie sie udalo. Prima Aprilis dobiegl konca 48 minut temu. Wiec koniec z tego typu zartami. Szczerze mówiac razem z Dawidosem mielismy niezly ubaw i troche strachu z tym apelem do superhost :D .

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości