Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.17 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dostep do komiksów z USA
Sluchajcie, jestem tu nowy i mam takie pytanie. Czy jest mozliwosc prenumeraty amerykanskiego spidera do Polski? Jesli tak to ile to kosztuje? Czytam komiksy sciagniete z netu ale to zdecydowanie nie to samo :/...
A co z eBayem? Ile kosztuje przesylka amerykanskiego eBaya? A moze mozna by kupic na aukcji w Unii Europejskiej, wtedy koszty przesylki bylyby znaczace nizsze (brak cla).

A w ogóle to - jako ze to mój pierwszy post - gratuluje strony. Uwielbiam Spidera i szkoda ze w Polsce w ogole nie wychodzi :(.
Odpowiedz
www.komiksy.com
tylko wybierac
"Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthafuckin' happens, and it can happen to You." – Cage
Odpowiedz
Zdecydowanie polecam Tobie www.komiksy.com jak napisal Gamart. Dodam jeszcze, ze jest to sprawdzony, uczciwy sprzedawca. Ze spokojem mozeesz sie zarejestrowac i zamówic komiksy.
Odpowiedz
Strone widzialem - wyglada bardzo porzadnie. Tylko, ze cos tam malo samego Spideya, samych amazingów zaledwi trzy numery... Czy zawsze tam tak jest czy to ja trafilem na taki "okres"?
Odpowiedz
Albo napisz do Witka aka www.komiksy.com aka Trent aka Perfect Strangler i zamawiaj co chcesz. ;]
Odpowiedz
taK dla równowagi dodam , iz od ponad roku w komiksy ze Spider-Manem i moimi ulubionymi X-Men zaopatruje sie u Rafala aka Tubulears a od niedawna aka www.komiksy.biz.pl (czyli multiversum-jakbys np. na allegro szukal jego oferty)
i jestem zadowolony z jego oferty .Poprostu polecam. :)
Odpowiedz
Cytat:Poprostu polecam.
(chodzi o Tubulearsa - obecnie Multiversum)
A ja go nienawidze, odkad sprzedal mi uszkodzony komiks. Gdy zazadalem, aby mi go wymienil na komiks w stanie idealnym, upieral sie ze to nie jego sprawa, ze to poprostu mój problem - Od tego czasu go nie widzialem :D. Koles jest niepowazny i ja go nie polecam. To nie wszystko. Wczesniej w mailu otwarcie mnie obrazil tlumazcac nagla podwyzke cen komiksów na swojej zalosnej stronie.
(zeby nie bylo nie jasnosci) - komiksy odbieralem osobiscie. Uszkodzenie komiksu zauwazylem na miejscu. Po krótkiej klótni odszedlem. Komiks lezy u mnie i wciaz jest w stanie takim jakim go dostalem (dopuszczajacy-). Nawet go nikomu nie opchne na allegro, bo musialbym sklamac. Sadze, ze nawet za 2 zlote na allegro go nie sprzedam, wiec lezy na pólce i przypomina mi o nim.
Odpowiedz
no cóź -ty masz swoje odczucia a ja mam swoje. W ciagu tego ostatniego roku zamówilem u niego duzo komiksów i albumów.A ze dodatkowo zamawiam sobie do komiksów koszulki to mam pewnosc iz uszkodzenia , które moze zafundowac czy to poczta czy to np. w trakcie drogi z USA do Polski nie bedzie. Raz tylko komiks ze Spiderem mial uszkodzenie w srodku (ale fabryczne-nadmiar strony w rogu) - skontaktowalem sie z Rafalem i w nastepnej paczce mialem juz komiks w stanie bdb. A co do cen, to chyba ceny zeszytów przynajmniej sa podobne u Trenta i Tubulearsa obecnie . Co do strony multiversum ( bo chyba o niej mówisz iz jest zalosna?) to jak dla mnie jest wporzadku.Pamietaj , ze jeszcze sie zmieni. Masz tam wszystko co potrzebujesz bez "fajerwerków " graficznych.

Podsumowujac: kazdy ma swoje odczucia co do oferty Trenta i Tubulearsa.
Mi bardziej pasuje oferta Rafala niz Witka ze wzgladu na szybkosc dostarczania "zeszytów" i "albumów". Tobie jak widze pasuje oferta Witka.
Znaczy ze zyjemy w demokratycznym kraju , gdzie kazdy kupuje tam gdzie mu sie podoba :D
Odpowiedz
I tak mamy szczescie, ze wreszcie, od paru lat mozemy wybierac czy chcemy kupowac u tego czy tego. Jeszcze kilka lat temu nie mielibysmy takiej wygody. Ja kupuje róznie - raz u Trenta, raz u Tubulearsa. Nie mam zastrzezen do zadnego z nich, choc Trent wydaje sie mi sympatyczniejszy. ;]
Odpowiedz
Cytat:choc Trent wydaje sie mi sympatyczniejszy
Nie tylko wydaje sie i jest.

Cytat:Podsumowujac: kazdy ma swoje odczucia co do oferty Trenta i Tubulearsa.
Mi bardziej pasuje oferta Rafala niz Witka ze wzgladu na szybkosc dostarczania "zeszytów" i "albumów". Tobie jak widze pasuje oferta Witka.
A czy odbierasz komiksy osobiscie u niego? Bo ja odbieralem i wiem jaki on jest - niepowazny i bezczelny. Oczywiscie jak na poczatku u niego kupowalem (kupowalm u niego ponad rok) to wszystko bylo OK - mily, sympatyczny, zadnych zastrzezen, ale jak po kilku wizytach zaczal pokazywac swoje JA. To zaplanowalem zerwac kontakt wpóźniej niz to mialo miejsce, ale gosciu dobitnie wkurzyl mnie z tym zniszczonym komiksem.
Odpowiedz
Dzieki za wszystkie odpowiedzi - najbardziej podoba mi sie multiversum - zamówienia preorder to wlasnie to o co mi chodzilo :).
Odpowiedz
Spider-Nik niestety nie odbieram komiksów/albumów osobiscie. Choc z Krakowa do Poznania chyba daleko niemam.....Ale rozmawiam z Rafalem dosc czesto na gadu gadu i do tej pory nie zauwazylem aby byl "niepowazny i bezczelny". Wszystkie problemy/tematy rozwiazujemy bez problemu i blyskawicznie. W moim odczuciu jest równie sympatyczny jak Witek, z którym tez zadnych klopotów nie bylo. Ty masz takie odczucia a ja takie - kropka

Undead Venom - sam od komiksów majowych jestem w trybie "preorder" bo do tej pory bylem w trybie "zwyklym". mam nadzieje ze jak sie zdecydujesz akurat na jego oferte bedziesz usatysfakcjonowany tak jak ja........

Crov swiete slowa. !! nie ma to jak wolny rynek..... :D
Odpowiedz
Wiem ze nie o tym mowa w temacie ale... czy widzial ktos kiedys mery jane jako Spider Women?? Nie?? to prosze http://www.marvel.com/universe/Spider-Girl
o zgrozo:P jakos sobie jej wyobrazam zucajacej sie na Kingpina czy cos :D
Odpowiedz
Nie chce byc niegrzeczny ale czy to nie jest CÓRKA Petera i MJ? O ile mi wiadomo to ona jest w Alternatywnej rzeczywistosci czy jakos tak.....( moge sie mylic - poprawcie)
Pozdrawiam! :spider:
Odpowiedz
Cytat:Nie chce byc niegrzeczny ale czy to nie jest CÓRKA Petera i MJ? O ile mi wiadomo to ona jest w Alternatywnej rzeczywistosci czy jakos tak.....( moge sie mylic - poprawcie)
Pozdrawiam! 
Zgadza sie to córka MJ i Petera z alternatywnej rzeczywistosci(z tzw. MC) z wlasnej serii Spider-Girl.
Odpowiedz
Ma ktos moze doswiadczenie w kupowaniu komiksów z eBay? Bo ceny co poniektórych pozycji sa cholernie kuszace, ale zawsze wszystko psuje informacja o cenie wysylki ze Stanów do Europy - od $15 do $20 :blink: Nie wiecie, czy jest jakis tanszy sposób wysylki? Macie jakies przetestowane (pod tym wzgledem) sklepy?
Odpowiedz
Wiem jedno. Samemu dla siebie pojedynczych komiksów sprowadzac nie warto bo wtedy wiecej sie straci niz zyska.
Odpowiedz
Ja 3 lata za posrednictwem Trenta (Witold Gertruda) kupowalem komiksy (miesiecznie nawet 14 tytulow) no teraz juz nie bo krucho z kasa w tym popieprzonym kraju :angry:
Odpowiedz
timgrayson,May 19 2006, 08:06 napisał(a):krucho z kasa w tym popieprzonym kraju :angry:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Polska - cala prawda i tylko prawda... niestety :(
Odpowiedz
Witam wszystkich, odswiezam temat , bo wlasnie zamierzam zaczac kupowac jakies komiksy ze Spiderem prosto z Ameryki, i mam wlasnie pytania odnosnie tych dwóch sklepów. O co chodzilo z czasem wysylki ze sklepu www.komiksy.com ile on tak srednio trwa i jaka jezeli mi mozecie podac jest cena wysylki z tego sklepu.
A co do Multiversum to nie kupowalem tam jeszcze nic, ale jak jeszcze posiadal liste preorder na stronie to po zwróceniu uwagi wlascicielowi sklepu, ze jezeli nie ma w sprzedazy komiksów, które sie tam pojawiaja a nie zaznaczyl tego na tej liscie równiez zostalem nie mile potraktowany, wiec zgadzam sie ze stwierdzeniem co do konfliktowosci wlasciciela Multiversum, a co do problemów z wybrakowanym towarem sie nie wypowiadam, bo na razie nie korzystalem z ani jednego ani z drugiego sklepu.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości