Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SMO w Mixkomiks!!!
Hejka, napisalam o tj stronce w Mixkomiks. Mam nadzieje, ze bedziecie zadowoleni :-)
a co ukazalo sie na temat SMO w mixkomiks? :huh:
Super Marla,Apr 27 2006, 13:15 napisał(a):Hejka, napisalam o tj stronce w Mixkomiks. Mam nadzieje, ze bedziecie zadowoleni :-)
Nie, niebedziemy zadowoleni, bo zwali sie tu masa dziwnych ludzi, którzy znaja Spidera tylko z mixcomix <_<
Popieram cie Filippek tez mi sie to nie podobalo .
Cytat:Hejka, napisalam o tj stronce w Mixkomiks. Mam nadzieje, ze bedziecie zadowoleni :-)

Ech nie jestem pewnt czy to dobrze. Bo moga (jak slusznie powiedzial Filippek) zjawic sie na forum ludzie którzy Spider-mana znaja tylko z Mixkomiks. Ich zachowanie moze byc bardzo denerwujace, chociaz mozna bedzie ich zapoznac z szersza wiedza o Spider-manie, dzieki czemu moze powiekszyc sie grono jego fanów w Polsce.
Super Marla,Apr 27 2006, 13:15 napisał(a):Hejka, napisalam o tj stronce w Mixkomiks. Mam nadzieje, ze bedziecie zadowoleni :-)
Fuck!

Ja tez nie jestem zadowolony. Z tych samych powodów :/
Boze... Ale macie problemy. Jak dzieciaki beda nas wkur**** to sie daje BAN'a i po strachu :D
Po pierwsze:
Nie ty dajesz bany. (:P)*
Po drugie:
Bardzo dobrze. Im wiecej o nas w gazetach tym lepiej. Znam ludzi, którzy kupuja Mixkomiks tylko dla komiksów tam zamieszczanych (przyklad: kumpel 26 lat - komiksowy maniak). A czyta glównie komiksy Marvel'a. Jak powiedzialem mu o stronce to sie okazalo ze nie ma o niej pojecia, bo na necie glównie robi zakupy komiksów z USA i nie bawi sie w wyszukiwanie stron na google.

*Love, Silent Crov
Nik ma racje - "glupie dzieciaki czytajace Mix Komiks" trafiajac na SMO moga zaczerpnac troche wiedzy na temat "prawdziwego" Pajaka, nie tego z Mix Komiks (czyli bodajze Marvel Adventures). Wtedy jest szansa, ze ewoluuja w "madre dzieciaki" i byc moze wkrótce dzieki swojej wiedzy wygryza polowe redakcji plus 3/4 forum, a pozostali uciekna do jakiegos kraju w Afryce, w którym nie obowiazuje ekstradycja. Chyba, ze tez ewoluujemy i przestaniemy robic wielkie halo, ze napisano o nas w gazecie. A niech sobie pisza, jesli chca - my tylko robimy co do nas nalezy. Dziwne, ze o Mix Komiks jest awantura, a VCDkami z "S-M TAS" z Pani Domu polowa forum sie podniecala. Kaliber gazet jest podobny. To jak, marudy? Schizofrenia, czy hipokryzja - whose side are you on?
Powiem tak, jesli pisza o nas w prasie rozrywkowej (w tym poswieconej komiksom), to moge tylko powiedziec, ze to dobra wiadomosc dla serwisu, który staje sie rozpoznawalny dla szerokiego grona odbiorców. Ponadto zaloze sie, ze wiekszosc czytelników wejdzie raczej na strone niz forum. Najpierw trzeba zdobyc wiedze, aby dyskutowac :D Wiem, wiem, nie wszyscy tak postepuja... ;)
Kiedys bylo specjalne wydanie o komiksowych grach Cybermychy- byly linki do: Batcave, Avalonu, SMO, Daily Planet, (upadlego juz ;( ) Spider-man SITE.
Pamietam ten numer ale tam chyba byl jeszcze ten poprzedni adres SMO .
tez to pamietam. stare dobre czasy :)
Spider-Nik,Apr 27 2006, 17:50 napisał(a):Nie ty dajesz bany. ( <_< )*

*Love, QbaS
Nie mialem na mysli siebie :P
Prosze o kontakt na gg (1677134) osoby ktore maja ktorakolwiek z wyzej wymienionych gazet...

o jaka gazete chodziś jesli o Mixkomiks, to ze mna mozna sie kontaktowac.

a tak w ogole, to ktos widzial ten artykul?

Super Marla
Ja jak bylem jeden dzien w Kaliszu (czasem tan jezdze) i czekalem na autobus to wyczailem w kiosku obok MIXKOMIKS, a poniewaz na tymze forum slyszalem, ze ma cos o SMO byc, wiec wziolem do przejzenie (nie kupilem). W gazecie jest tylko mala wzmianka o SMO i o www.spidershop.com, poprostu nie warto kupawac ;)
Ja sie boje czytac (swego czasu nawet chcialem to czytac w epoce kaczora donalda i te inne) tego ale jak mówisz, ze nie warto no to sobie daruje B)
"You're good... but me, I'm magic"
na tylniej okladce (tam gdzie zwykle) pisalo, ze za miesiac bedzie- wielki powrót spider-mana (ale text :).Jezeli jest cos w jakiejkolwiek gazecie o spider-manie to ja to kupie, czyli teraz tez B)
hej, Spider-Man jest juz w Mixkomiks.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości