Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SMO w Mixkomiks!!!
o, thx za cynk. Przydalo by sie kupic :P , Po ile?
Widzialem w kiosku ta gazete w prezencie jest znikajacy atrament :P
ale badziew ;) , ale liczy sie przeciez ONLY SPIDER-MAN :D
heh moze pójde kupie ale zobacze :P
male pytanie po ile jest komiks Venom
ten z mandragory? A wracajac do tematu to http://www.komiks.gildia.pl/prasa/mixkomiks/39 (fajna okladka :P )
tak ten , no nawet fajna ale nie przepadam za mix komiks.
Venom ostatnio chyba 5 kosztowal. ale jak przeczytalem ten komiks to lepiej bylo dac na ofiare (jak ktos to juz wspomnial)
Ja tez nie przepadam za MixKomiks, ale spider-mana musze miec
W MixKomiks jest przedruk któregostam numeru Marvel Age Spider-Man (re-telling ASM #1 - Cameleon i F4). Lepsze to niz Marvel Adventures - dzieciaki beda mialy okazje poznac pierwsze przygody Pajaka (co prawda w wersji remake, ale tresc ta sama.)
Wreszczie sie tego od was doczekalem.
Mesogog a czego ? czytelanie Mix Komiksa ?
Tego az ktos z was wreszcie kupi mix komiks.Tak trzymac!
;)
Mesogog uwierz oni kupuja mixa komiksa tylko po spidera.
Ja nigdy nie powiedzialem, ze kupuje, albo zamierzam kupic MixKomiks. W wakacje kupilem jeden numer - z ciekawosci. I to sie juz wiecej nie powtórzy <_<
Cytat:W wakacje kupilem jeden numer. I to sie juz wiecej nie powtórzy
uff.. to dobrze, uspokoiles mnie :D
Ej ziomy mix komiks nie jest takie zle jest cool w porównaniu od komiksu venom ja bardzo lubie mix komiks i mam wszystkie numery
Rafcios rządzi Kumalski ? xD
Szczerze? Widac... <_<
Rafcios,Jun 6 2006, 07:45 napisał(a):Ej ziomy mix komiks nie jest takie zle jest cool w porównaniu od komiksu venom ja bardzo lubie mix komiks i mam wszystkie numery
popatrz na mojego siga
co pod tym postem miga
i wyciagnij wnioski,
albo wyrwyj se wloski, yo!
Heh, a ja kupilem Mix Komix bo tam byl fajny plakat ze spidey'em, wyciolem logo mixx komix i sobie na szafie przykleile. A po co kupowac wogle mix komix-5 zlotych za 8 stron z spider-manem? I jescze te ciekawostki! np. Ma 180 wzrostu, wzy 60 kg, brazowe oczy i ciemne wlosy. I jest w porzadku. Super...
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości