Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
New X-Men
Witam.
Na poczatku chcialbym wszystkich przywitac gdyz jest to mój pierwszy post na tym forum. Mam nadzieje, ze mój temat nie bedzie potraktowany jako reklama i niepotrzebny spam. Ale przejde do rzeczy...
Trwaja prace nad serwisem o Academy X. Wiem, jest to forum o Spider-manie, ale byc moze wlasnie tutaj uda mi sie uzyskac pomoc. Obecnie trwa kompletowanie zalogi, wiekszosc ludzi juz mamy i jak narazie sobie radzimy, nie ma jednak co ukrywac, ze predzej czy później przyda nam sie webmaster. Poszukujemy ludzi z pasja, pomyslowoscia, dobrze czujacych sie w klimatach swiata marvela. Na wszystkie pytanie chetnie odpowiem na moim GG lub w tym temacie.
Dziekuje za wysluchanie i wszystkich serdecznie pozdrawiam.
Adahl.
Pawe? "Adahl" Matyjewicz
Redaktor Naczelny serwisu www.NewHeroes.pl
Co oferujesz?? Czy dotyczy to tylko mutantów?? Jesli tak, to czy chodzi tylko o jakas wybrana grupe mutantów??
Czy serwis ten to ma byc konkurencja dla Avalon??
Serwis ma w zalozeniu dotyczyc serii New X-Men: Academy X i innych mniejszych z nia zwiazanych. Nie bedziemy konkurencja dla Avalonu, wrecz przeciwnie. Mamy nadzieje na nawiazanie późniejszej wspólpracy nie tylko z Avalonem. A co oferuje?
Hmm, trudno powiedziec. Prace w przyjemnym gronie, dobra zabawe etc.
Chyba, ze nie to miales na mysli. :)
Pawe? "Adahl" Matyjewicz
Zle pytanie postawilem. Chodzilo mi o:
Co jest do zrobienia? Czym móglbym sie zajac?
Ale mysle, ze mam jak narazie duzo do roboty na tej stronie. Z tytulów X czytam glównie Ultimate wiec raczej bym sie nie przydal. Tak wiec Zycze powodzenia.
Jak juz pisalem, najbardziej potrzebujemy webmastera, który móglby na stale zajmowac sie strona (glównie pod wzgledem technicznym). Z oczywistych wzgledów pewnie interesowala by go tematyka. Tak czy inaczej dziekuje za checi i równiez zycze powodzenia. :)
Pawe? "Adahl" Matyjewicz
Na webmastera moge sie zglosic. Napisz tylko na czym konketnie mialyby polegac obowiazki webmastera - np. czy chodzi o budowe calej strony, czy tylko o aktualizacje?
Witam.
Moze i ja sie wypowiem bo wspoltworze z Adahl`em ow serwis.
Roach pozwol ze rozwieje Twe watpliwosci. Potrzebujemy webmastera aby zbudowal nam caly kod strony. Layoutem zajme sie ja. Oczywiscie jezeli jestes zainteresowany to prosze daj mi znac tutaj lub na PM a wtedy mozemy porozmawiac na gg.
Pozdrawiam.
Pozdrawiam
~*~
Marta "Denae" Matyjewicz

NewHeroes.pl - super Strona!
Profil na deviantart.com
Serdecznie chcielibysmy Was wszystkich powiadomic o otwarciu naszego serwisu.
Oto adres: www.newx-men.pl
Mamy szczera nadzieje, ze przypadnie wam do gustu. A czytajac go bedziecie bawic sie równie dobrze jak my przy jego prowadzeniu.
Zapraszamy serdecznie!

Z pozdrowieniami redakcja serwisu. :)
Pawe? "Adahl" Matyjewicz
Na poczatku napisze, ze strona mi sie podoba. Mam jednak pewna uwage/pytanie. Otóz w menu jest cerebra. Czy nie winno byc cerebro? Czy to ja od siedzenia w filologicznych ksiazkach juz wariuje? :P
Tony Stark
Milo nam, ze strona Ci sie podoba.
Co do Twojego pytania to juz spiesze z odpowiedzia:

Kiedys co prawda bylo to Cerebro jednak obecnie nazywane jest Cerebra (forma zenska)
Pozdrawiam
~*~
Marta "Denae" Matyjewicz

NewHeroes.pl - super Strona!
Profil na deviantart.com

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości