Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Captain America: Civil War
#1
Skoro swój udział w widowisku ma mieć Człowiek-Pająk, potrzeba założyć dla niego osobny wątek. Trzecia część filmowych przygód Kapitana Stevena Rogersa opowiadać będzie o akcie rejestracyjnym, który miałby regulować oraz kontrolować działania ludzi obdarzonych specjalnymi zdolnościami. Taki obrót spraw nie podoba się Kapitanowi, więc zarysowuje się tutaj wyraźny konflikt między Iron Manem, rządami różnych krajów, oraz superbohaterami z ruchu oporu. W komiksowej wersji ważny był również inny wątek - tajne tożsamości vigilante. Peter Parker był bardzo ważnym elementem tej historii, na co w filmie nie możemy liczyć.
Osobiście uważam, że to bardzo dobrze. W MCU poza superbohaterami z seriali, takimi jak Daredevil, problem podwójnych tożsamości nie istniał. Dlatego też taki wątek nie miałby żadnego ładunku emocjonalnego w filmach, a samo ujawnienie się Parkera nie miałoby praktycznie żadnej mocy ani znaczenia. Tym bardziej, że dostaniemy nastoletnią wersje tego superbohatera. Na film bardzo czekam, i jestem pewien jego wysokiej jakości po świetnej poprzedniej części. Mam nadzieje że Spider-Man będzie prawdziwym rodzynkiem filmowej Wojny Domowej i zaskoczy nas czymś pozytywnym.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości