Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man: The Animated Series
Fajnie to napisałeś, mam bardzo podobne zdanie ma temat serialu, jednak muszę Cię poprawić, bo w TASIE w ogóle nie pojawia się Betty Brant, tylko Glory Grant, na chwilkę, ale jednak, występuje też Need Leeds.

Odpowiedz
Hehe, skalanie boskie z tą Betty - kiedyś, kiedy twierdziłem że w ogóle się nie pojawiła Gądziu wyskoczył na mnie z internetową łopatą i przekonywał że Betty miała cameo w TAS. Wielka szkoda że ta postać jest wszędzie tak zaniedbywana, w przeciwieństwie do Gwen o której sobie przypomnieli w Sony. Miło by było gdyby Webb przedstawił nam w końcu Daily Bugle, z Jamesonem i całą ekipą, w której znalazła by się również i Betty Brant. Stan Lee pisał ją na początku jako ważną w życiu Petera kobietę, więc liczę że i Ona w końcu przeżyje podobnie jak Gwen swój renesans i zobaczymy ją z większą rolą w jakimś filmie/serialu.
Odpowiedz
Są tacy, co uważają, że Betty to ta pani, która chyba w jednym czy dwóch odcinkach siedzi za biurkiem w Daily Bugle:

Odpowiedz
Ma ktoś może gdzieś napisy PL pod oryginalną wersje?
Odpowiedz
Tu jest trochę: http://napisy.info/SzukajTytulow.php?t=spider-man

Z drugiej strony, powiem, że chęć zrozumienia lubianej kreskówki to dobra motywacja by się nauczyć angielskiego Wink

Mówię z doświadczenia.
Odpowiedz
Witam
Mam do was takie pytanie czy będzie trzeci sezon "the spectacular spider-man" ? Obejrzałem dwa pierwsze sezony i tak mi się spodobała tak kreskówka, że aż nie wierze, że nie ma kolejnych sezonów.

----------------------------------------
moja strona oraz blog z księgowości i doradztwa podatkowego
http://www.wksiegowy.pl/blog/usługi-księgowe-dla-stowarzyszeń-i-fundacji/
Odpowiedz
Po pierwsze zły dział.
Po drugie - niestety, nie będzie. Serial został anulowany, po tym jak Marvel odzyskał prawa do animowanych ekranizacji Pajączka. "Spectacular" został zastąpiony przez, pożal się Boże, "Mega Spider-Mana"
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości