Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man: The Animated Series
TAS jest na Jetix - jego streszczenia oczekiwac w wakacje ;)
Odpowiedz
Teraz przypomnialo mi sie co jeszcze jest wada tego moim zdaniem swietnego serialu oczywiscie oprócz tych które wymienilem wczesniej. Otóz rola cioci May zostala bardzo stlamszona i ogranicza sie do tego, ze jest porywana i Peter musi ja ratowac. A gdzie te kapitalne przemowy znane z filmu i komiksu które zawsze trafiaja w samo sedno?

Odpowiedz
Witam wszystkich po raz pierwszy! ;)

Pare dni temu sciagnalem sobie cale piec sezonów TAS (bagatela 9 GB ;]). Co prawda w wersji angielskiej, ale kompletnie mi to nie przeszkadza.
Wychowalem sie na tym serialu. Chyba gdzies okolo roku 1997 pierwsza stacja w Polsce, która wyemitowala TAS byla TVP2. Pamietam, ze bardzo pozytywne wrazenie na mnie wywarl wtedy polski dubbing.

Nie zgadzam sie z opiniami na temat fabuly. Ogladajac TAS w dziecinstwie, zawsze trzymala mnie w napieciu (szczególnie sezon drugi) i tak bylo równiez wówczas, kiedy obejrzalem cala serie ponownie. Oczywiscie sa watki, badz odcinki lepsze, lub gorsze, ale wedlug mnie jest to znakomity klasyk, najlepszy serial animowany z przygodami Czlowieka-Pajaka.

Odpowiedz
Pamietam czasy kiedy TAS lecial na TVP2,obowiazkowo musialem miec nagrany kazdy odcinek!! Nie mialem chyba jednego z Sepem w roli glównej przez co nie dalem wtedy Mamie zyc :lol: Ehh to byly piekne czasy
Liczy sie tylko jak sobie radzisz,kiedy karta zupełnie Ci nie idzie 
Odpowiedz
Spider-man

Absolutnie sie z toba zgadzam. Tez uwazam ze to jest najlepszy animowany Spider-Man mimo ze ma pare wad.

Odpowiedz
ZNacie jakas strone gdzie sa odcinku tego serialu po polsku? Wlasnie sie przeprowadzilem do domku i narazie mam tylko 4 kanaly...

Co do bledów to troche smiesznie zrobiony Venom (polowa ma kontury niebieskie a druga czerwone).

Wysy?am zaproszenia na Lockerz.com gdzie mo?esz zgarn?? cenne nagrody (PS3, WII, PSP, IPOD'y i inne) !
W celu jego uzyskania wy?lij mi wiadomo?? na mój email korga.m@interia.pl
Odpowiedz
Venom akurat mi sie podoba. Serial ma zarówno zady jak i walety a i tak jak dla mnie wychodzi na duzy plus. Bardzo lubie odcinki z Venomem, GG i caly ostatni sezon.

Niestety nie znam stron z odcinkami w naszym jezyku za to w wersji oryginalnej znajdziesz na torrentreactor.net.

Odpowiedz
Ide bende mial co ogladac B)

Wysy?am zaproszenia na Lockerz.com gdzie mo?esz zgarn?? cenne nagrody (PS3, WII, PSP, IPOD'y i inne) !
Odpowiedz
Korges,May 23 2007, 06:41 AM napisał(a):Ide bende mial co ogladac B)
Blagam stary "bede".

Odpowiedz
Nie no ok on pisze ''bende'' wiec niech juz tak bedzie , ja napewno nie bede prostestowal jak kto pisze bo jestem jaki jestem i bede jaki bede :lol:
Odpowiedz
Ja teraz prosty czlowiek se nomanie jestem. Mieszkam w haupie z czema kanalami i nomanie wybaczcie ale se no se filmik leci B)

Odpowiedz
Chyba kazdy zdrowo umyslowo fan Pajaka uwaza ten serial za zdecydowanie najlepszy ze wszystkich opowiadajacych o losach dzielnego Peter'a Parker'a!

Plusy sa takie ze ogólnie wszystko jest dobre oprócz [patrz minusy] :P

A minusy sa takie, ze niektóre sceny sa powtarzane dosc czesto, np. w odcinkach z Venomem (w Alien Costume Part 3# dwa razy chyba jest scena jak Venom swinguje miedzy budynkami, a w odcinku Venom Returns scena ta ukazuje sie ponownie!)

Wlasciwie, nie przeszkadza to w ogladaniu, ale poniewaz ja te odcinki widzialem juz chyba z 10 razy zawsze zwracam na to uwage :]
Odpowiedz
QbaS,May 23 2007, 07:37 PM napisał(a):Chyba kazdy zdrowo umyslowo fan Pajaka uwaza ten serial za zdecydowanie najlepszy ze wszystkich opowiadajacych o losach dzielnego Peter'a Parker'a!

Plusy sa takie ze ogólnie wszystko jest dobre oprócz [patrz minusy] :P

A minusy sa takie, ze niektóre sceny sa powtarzane dosc czesto, np. w odcinkach z Venomem (w Alien Costume Part 3# dwa razy chyba jest scena jak Venom swinguje miedzy budynkami, a w odcinku Venom Returns scena ta ukazuje sie ponownie!)

Wlasciwie, nie przeszkadza to w ogladaniu, ale poniewaz ja te odcinki widzialem juz chyba z 10 razy zawsze zwracam na to uwage :]
To jest jak dla mnie najwiekszy mankament tego serialu. Jeszcze troche mnie draznia laserowe spluwy ale nieporównywalnie mniej.

Odpowiedz
Heh, ja wam powiem, ze odkrywam ten serial na nowo. Nigdy nie mialem zbyt duzej z nim stycznosci-kiedys nawet na dwójce go nie ogladalem-w tych czasach rzadzil u mnie Batman. Jedynie u kuzyna, który bagatela mieszka 340 kilosów odemnie troche ogladalem tego serialu. Niedawno pjawil sie w kioskach(to moja mama go znalazla:D), a niedawno sie przeprowadzilem, i mam wreszcie Jetix. I ze zdumieniem stwierdzilem, ze ten serial jest niesamowity. Jak na ,,reklamówke zabawek''-jak to gdzies powiedzial Jackson, jest naparwde niesamowity. Niezla fabula, mnóstwo postaci i takich tam. Naprawde fajna sprawa. Oczywiscie jest kilka minusów, tych co powyzej, ale ogólnie wszystko naj. Pozatym naprawde podoba mi sie polski dubbing. Nawet przeboleje lasery, ale glowa Venoma z poczatku nie przypadla mi do gustu. Taka d..a, ale juz nawet to mi nie przeszkadza.
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
Hmmm. Z tego co wiem to zabawki powstaly na fali popularnosci serialu, a nie na odwrót. Tak samo bylo przeciez z wspomnianym przez ciebie Batman TAS (swietnym poniekad).

Odpowiedz
ja równiez odkrywam ten serial na nowo ;)
Poza tym jak sie oglada pod rzad kilkanascie odcinkow, to latwo mozna zauwazyc czeste powroty niektórych postaci (mam tu na mysli glównie wrogów Spidermana). Heh, dziwna sprawa, bo jak sie oglada zalózmy jeden odcinek dziennie, to nie jest to tak widoczne, ale kiedy oglada sie ich kilkanascie dziennie, to te czeste 'returny' tych samych postaci sa troszke... irytujace :) Ale to oczywiscie nie jest wada, to w pewien sposób budowalo napiecie i podnosilo dramaturgie serialu, kiedy powracal znany nam juz wczesniej super-lotr. Mozna by jednak bylo te powroty dawkowac, jak np. z Michael'em Morbius'em, kiedy to troche czasu minelo od jego ponownego wkroczenia do serialu ;)

Odpowiedz
Ja wlasnie zaczalem sciagac odcinki z eMula, mam juz pierwsze 4, i moge powiedziec tylko tyle... to jest wyrabiste ! Trudno z tych pierwszych 4 odcinków wybrac najlepszy, ale na razie jest to Sting Of The Scorpion, mam nadzieje, ze takie bedzie The Amazing Spider-Man w 2008 roku.
Odpowiedz
Kolory sa irytujace. Czasami Spidey jest niebiesko- rózowy.
Odpowiedz
Ojj tam czepiasz sie szczegolow :D
Odpowiedz
Uwaga Glosujemy na superbohaterów. Wystarczy, ze klikniesz na to -->Top 10 I zaglosujesz na Spider-Man"a jesli zdobedzie 1 miejsce wyemitowane zostana 3 odcinki, drugie- 2, trzecie 1.

GLOSUJEMY !!
Rafcios rządzi Kumalski ? xD
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości