Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man and his Amazing Friends
Ten serial oparty byl na zupelnie innej koncepcji, niz jego poprzednicy: Spider-Man, Iceman i Firestar, wszyscy mieszkali u cioci May jako wspóllokatorzy i razem uczesczali na Empire State University. Peter i Bobby Drake dzielili pokój, który transformowal sie w Super Laboratorium Kryminalne, Angelica Jones miala psa, który wabil sie Ms. Lion...

Moim zdaniem najlepszy serial animowany z Pajaczkiem. Swego czasu kilka odcinków wyemitowala TVP2, ale to bylo w czasach, których wiekszosc uzytkowników tego forum raczej nie pamieta, bo jeszcze ich w planach nawet nie bylo... ale tych którzy mieli okazje obejrzec choc jeden odcinek, niekoniecznie w TVP2, zapraszam do dyskusji...

Odpowiedz
Heh, a ja pamietam :D Gdy ogladalem ten serial plany moich starych najwyraźniej zostaly juz zrealizowane :D

Ale w to, czy byl to taki dobry serial, to juz bym powatpiewal. Jakos nie przypadl mi do gustu, a jego fabula wysoko nie latala.
Odpowiedz
Tak Ci powiem... Mam wszystkie odcinki na plytach, ale obejrzalem tylko 3. Czemu? ¦ciagnalem, bo znalazlem, no i pojawil sie sentyment z dziecinstwa (serial zapamietalem jako "swietny"), ale jak ocenilem poczatkowe odcinki... ZONK! Kreskówka jest tak niesamowicie infantylna, ze rece opadaja...

Ciekawostka: Spider-Man z 1981 (czyli rok mlodszy) jest duuuuzo, duuuuuuzo lepszy pod kazdym wzgledem!
Odpowiedz
Ja chetnie jeszcze raz obejrzal bym sobie kilka odcinków tego serialu. Moze dzis serial wydaje sie kiepski, ale gdy ponad 10 lat temu jako dzieciak ogladalem go na TVP2 uczucia byly cudowne, niezly klimat, swietna stara narracja, az chce sie wrócic wspomnieniami do tamtych lat. B)
Odpowiedz
Powiem tak. Mam do tego serialu ogromny sentyment, bo niegdys kupowalem kasety Elgazu, na których odcinki tego serialu wcyhodzily. Niestety glupek ze mnie, ze sprzedalem te kasetki. Bylyby dzisiaj wiecej warte, zwazywszy, ze dsytrybutor od dawna nie istnieje. Odnosnie samego serialu to mam tylko drobne wspomnienia, ale pamietam zajebisty odcinek z Chameleonem, który uwiezil superbohaterów na wyspie, fundujac im mase pulapek. Pomysl przypomina do zludzenia film, w którym najwieksi detektywi swiata spotkali sie w pelnym zagadek domu, którego wlasciciel zafudnowal im niezla szkole przetrwania.
Odpowiedz
Roach,Jun 7 2006, 19:17 napisał(a):Ciekawostka: Spider-Man z 1981 (czyli rok mlodszy) jest duuuuzo, duuuuuuzo lepszy pod kazdym wzgledem!
Heh..., w sumie nie moge sie nie zgodzic :D Choc z drugiej strony te 2 seriale zawsze traktowalem na równi...

Odpowiedz
Pamiętam ten serial oglądałem go kiedyś na kablówce (bodajże na jakiejś stacji niemieckiej). Podobało mi się to trio bohaterów , chętnie obejrzał bym ta kreskówkę ponownie. Dawidos tez pamiętam ten odcinek z Chameleonem, pułapki pozastawiał na superbohaterów na wyspie ale w końcu udało im się uciec
Odpowiedz
serial fajnie się ogląda.grafika może był dla kogoś dr?twa,ale lubię ten serial.
Odpowiedz
Pamiętam jak wypo?ycza?em kasety VHS z kreskówkami Marvela, między innymi z tym serialem, uwielbia?em go. Pamiętam nawet taki odcinek, w którym Spidey miał sesje treningową w Instytucie Xaviera (w tym serialu, Firestar i Iceman są byłymi X Menami).
Odpowiedz
Moja pierwsza styczno?? z tym serialem ( i ogólnie ze spiderem) była wtedy, kiedy pu?cili go w teleranku ("milion" lat temu:p). To był sza?... teraz to ten serial jest dośc trywialny, jeśli chodzi o histori?, ale kreska przyznam - całkiem przyzwoita. Jaki? czas temu widziałem ze odcinki kr??y?y po sieci, pewnie nadal s?.. Ja "poczęstowałem" się jedynie "Spiderman solo adventures z 1981" vhsripy, więc sza?u w jakońci nie ma.. ale jeśli ktoś chce, to mogę "poczęstować":spidey_cheers:
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
Z sentymentem wspominam ten serial. najbardziej podobał mi się Iceman:)Tutaj link do wspomnianego wyżej odinka z Chameleonem, gdzie wyst?puj? również Dr. Strange, Namor the Sub-Mariner, Shanna the "Jungle Queen" oraz Captain America.
7 Little Superheroes

edit:

a TUTAJ odcinek z X-Men.
Odpowiedz
Oj pamiętam, pamiętam. Może nie polsk? wersję ale niemieck?. Wielu z was mówi że teraz ten serial nie robi na nich wrażenia a u mnie wręcz przeciwnie. Najch?tniej oglądam stare kreskówki Marvel'a bo mają swój klimat. Nie podoba mi się tylko motyw że znaj? swoje prawdziwe twarze ale rozumiem że musia.?o tak był na potrzeby fabularne.
Odpowiedz
Maj? klimat, to prawda!

Ja kiedyś miałem to na kasecie, pamiętam:)
Polska wersja.

Mia?em wtedy może z 5 lat (1995), zainspirowany kreskówk? wyjechałem do cioci "ale z cioci ow?osiona kreatura"...

to były czasy:)
Odpowiedz
Serial sobie trochę przypominam. Może byłem już starszy (1995, miałem osiemna?cie lat), ale to coś miało niezwykły klimat i humor. I myśla?em że to było tylko takie chwilowe zauroczenie, ale gdy niedawno obejrzałem kilka odcinków w internecie(dzięki mojemu zainteresowaniu Spideyem i temu forum), to wnioskuj? na miejscu że to mój ulubiony serial o Spidey'u i w ogóle. Podoba mi się team-up tych postaci, oraz ciekawe rozwiązania, zaś Spidey często ?artuje tak jak w komiksach. I właśnie ten komiksowy do bólu klimat przyciąga mnie jak magnez. Nigdy nie byłem tak zadowolony po obejrzeniu jakiegokolwiek serialu animowanego:). Polecam!

P.S. Już niedługo będziemy mogli us?ysze? gościa który podkłada? głosy Frienddly Neighbourhood'a z serialu w Spider-Man Shattered Dimensions jako Spidey 2099!

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości