Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsza historia
Jaka jest wedlug was najlepsza historia ze Spider-Manem i dlaczegoś Do jakich historii najczesciej lubicie wracac i macie do nich sentyment?

Czekam na wasze opinie.
To jest ta noc.
To zdarzy się znów, i znów.
To musi się zdarzyć.
Odpowiedz
No cóz.......moja ulubionym komiksem jest The Amazing Spider-Man 1/1992 wydawany przez TM-SEMIC.
W tej historii chodzi o Venoma oto streszczenie:
Zimny Trup
Venom lapie jakiegos biedaka w tunelu metra i grozi mu ze jak powie komus ze go tu widzial zabije go.Biedak przyzeka ze nikomu nie powie i uchodzi z zyciem. Venom znajduje schron przeciwatomowy i juz jako Eddie Brock rozpoczyna podnosic ciezary aby wzmocnic sie do zniszczenia Spider-Man`a. Akcja przenosi sie na wysypisko gdzie Spider-Man chce zrobic porobic pare fotek dobrym chlopcom jednak gdy juz sie cieszyl ze nie bedzie musial brac w tym udzialu zobaczyl jak zlodziej schowal sie za jakas kupa smieci z lomem w reku. Spider-Man powtrzymuje zlodzieja przed zranienem policjanta. Później w Daily Bugle Peter rozmawia z MJ, która mówi mu o odwolaniu zdjec i szybko zmienia temat, ze poszuka mieszkania i wezmie formularze z poprzedniego. Kilka budunków później Black Cat szuka Spider-Man`a w jego starym mieszkaniu ale zastaje tam Venoma który chce sie od niej dowiedziec gdzie jest Parker, Black Cat odmawia i rozpoczyna sie walka która wygrywa Venom i omalo nie zabija Black Cat. Venom równiez nic od niej nie wyciagnal i udaje sie na samodzielen poszukiwania Spider-Man`a. W tej samej chwili klika pieter nizej MJ zegna sie z portierem gdy nagle poczula na sobie wzrok Venoma. Blada poszla do domu cioci May. W domu Peter slyszy historie o Venomie, później dzwoni do resortów z pretensjami ze nie oglosili ucieczki Venoma z wiezienia. Niestety niczego sie nie dowiaduje i postanawia poszukac go. Venom sam go znajduje i dochodzi do walki. Spider-Man ucieka po chwilowym obezwladnieniu przeciwnika. Venom po walce znajduje karkte z adresem Parkera i postanawi go odwiedzic.
Nastepnego dnia Peter wychodzi z ciocia na zakupy i w progu zobaczyl Eddiego Brocka.
Pojedynek na plazy
Peter rozmawia z Eddiem i umawia sie z nim na pojedynek. Postanawia poprosic o pomoc Fantastic Four. Ben Grim obiecuje pomoc. W domu cioci May Brock pomaga jej wieszac pranie, Peter idze z nim porozmawiac. Eddie zaskakuje go ze wie ze poszedl do Fantastycznej Czwórki i mówi zeby przyszed sam. Zdruzgotany Peter idzie porozmawiac z MJ. W nocy Spider-Man udaje sie do doktora Charles`a Jefferson`a po pomoc.....
Nastepnego dnia na plazy Spider-Man walczy z Venomem. Po zacietej walce niestety Äźle ukladajacej sie dla Spider-Man`a Peter zdejmuje kostium i mówi do symbiota aby wzial jego zamiast Brocka. Strategia skutkuje symbiot nie mógl zerwac wiezów z Eddiem, co doprowadza ich obu do nieswiadomosci. Peter odchodzi do MJ aby jej powiedziec ze juz po wszustkim.

Ja uwazam ze ta historia jest jedna z lepszych ze wzgledu na fabule oraz znakomite rysunki.
Odpowiedz
Zdecydowanie najbardziej kultowe sa historie okresu Stana Lee i Steve'a Ditko, w których doszlo do przedstawienia najwazniejszych przyjaciól i wrogów Spider-Mana. Od #1-103 numeru Amazing Spider-Man - to lektura obowiazkowa dla kazdego fana Pajaka, który chce poznac jak ksztaltowala sie osobowosc Spider-Mana, którego dzisiaj znamy. Potem jest kilka niezlych historii Gerry'ego Conwaya z przedstawieniem Green Goblina II, Jackala, klona Gwen Stacy i Bena Reilly'ego. Ta oryginalna Clone Saga z 1975 roku to zupelnie inny poziom niz Clone Saga z lat 90-tych. Tam wszystko bylo zgrabne, a watki zostaly szybko i dobrze zakonczone, natomiast nad druga Clone Saga scenarzysci stracili juz kontrole. Oczywiscie nie mozna zapomniec o dwóch epickich numerach: TASM #121 i TASM #122 - smierc Gwen Stacy i rzekoma smierc Normana Osborna. Zawsze na listach "The Greatest of All the time". ¦wietna jest tez historia "The Death of Jean DeWolff" z Sin-Eaterem, którego "sprawa kryminalna" doprowadzila do narodzin Venoma. Naturalnie historia przedstawiajace narodziny Venoma i Carnage'a równiez powinny nalezec do must-read kazdego fana Spider-Mana. I na koniec caly run Straczynskiego w TASM i Marka Millara w MKSM. Oczywiscie historii jest o wiele, wiele wiecej, ale te najbardziej utkwily mi w pamieci.
Odpowiedz
Nie zapominajmy takze o tych nowszych historiach, którymi twórcami sa m.in: Millar lub Starczynski - np. "Last Stand" lub "Sins Past", "Book of Ezekiel".

Zobaczycie, gdzies tak za 10 - 15 lat bedziecie to wspominac tak jak my dzisiaj wspominamy np. "Ostatnie Lowy" :D :D :D
To jest ta noc.
To zdarzy się znów, i znów.
To musi się zdarzyć.
Odpowiedz
ja najbardziej lubie te oto historie:"The Exile Return's","MAXIMUM Carnage", Kraven's Last Hunt","Web of Life" i "Shrieking" sa to jedne z moich ulubionych historii, wiem ze bylo ich wiecej ale te mi przyszly do glowy. :spiderman:
dlaczegoś nobo tak:
the exile returns-chrzest bojowy scarlet spidera no i odrazu walka z konkretnym przeciwnikiem...VENOM

maximum carnage-maxymalna sieka, wielka wojna pzechodzaca przez NY

last hunt- mroczny klimat i ogolnie za swietna calosc

shrieking-bardzo fajna seria i pozniej sie przeistacza w cos bardzo mrocznego, stan may parker i przemiana wewnetrzna spidiego w bezwzglednego wojownika

web of life-ogolnie za calosc ciekawa i za dobre zwienczenie tejze calosci
Odpowiedz
Kraven Last Hunt - historia która moge czytac non stop, po niej to Kraven stal sie moim ulubionym lotrem. Historia w której trudno znalezc zwyciezce
Odpowiedz
a ja mam pytanie chcialbym miec jakies naprawde warte uwagi komiksy z S-M przymierzam sie do essentiala, zmówilem juz ostatnie lowy kravena, bule oraz maximum carnage, co jeszcze byscie polecili ( w wersjach TP) i skad (ja dotychczas korzystalem z multiversum)?
Odpowiedz
Ja bardzo polecam tytuly MARVEL KNIGHTS SPIDER-MAN VOL 2 VENOMOUS TP i MARVEL KNIGHTS SPIDER-MAN VOL 3 THE LAST STAND TP.
Naprawde ciekawe. Mozna czytac 100 razy i i tak sie nie znudza...
Multiversum ma bardzo dobre zasoby komiksow.... jest jeszcze komiksy.com ale tam jest moim zdaniem troche mniej komiksow z Pajakiem...

Wiesz co Revan zaciekawiles mnie z tym "the exile returns"...gdzie to mozna zdobyc?? Tak samo 'Blue" szukam i nic...
"IF YOU ARE MY FATHER, CARNAGE...WHO'S MY MOTHER"-Toxin
Odpowiedz
deadpool92,Apr 8 2007, 07:20 PM napisał(a):Ja bardzo polecam tytuly MARVEL KNIGHTS SPIDER-MAN VOL 2 VENOMOUS TP i MARVEL KNIGHTS SPIDER-MAN VOL 3 THE LAST STAND TP.
A czemu? o cyzm sa?

S-M Blue juz mam,czytalem i na prawde warto, swietna historia.

Mam juz tez Ostatnie Lowy...neidlugo zabieram sie za czytanie
Odpowiedz
deadpool92,Apr 8 2007, 07:20 PM napisał(a):Tak samo 'Blue" szukam i nic...
www.multiversum.abc24.pl
ja kupilem wersje TP,ale teraz juz jest promocja i HC jest w tej samej cenie!

a ten komiks dobry? bo podobno tak:
SPIDER-MAN DEATH OF GWEN STACY

a to: SPIDER-MAN BIRTH OF VENOM?
Odpowiedz
Cytat:a ten komiks dobry? bo podobno tak:
SPIDER-MAN DEATH OF GWEN STACY

a to: SPIDER-MAN BIRTH OF VENOM?

Death of Gwen Stacy zdecydowanie tak!
Birth of Venom juz tak wspaniale byc nie moze :P. Kilka numerów troche wymieszanych moze tu byc bo np jest tylko 8 numer Secret Wars, wiec tak srednio to wyglada ze wzgledu na pewna ciaglosc :P. Chyba, ze lubisz symbiota to wtedy to wszystko nie ma znaczenia :P.

Odpowiedz
a to tego Venoma sobei daruje. a Gwen zmaówie :-) .
Odpowiedz
Damex,Apr 21 2007, 05:29 PM napisał(a):
deadpool92,Apr 8 2007, 07:20 PM napisał(a):Ja bardzo polecam tytuly MARVEL KNIGHTS SPIDER-MAN VOL 2 VENOMOUS TP i MARVEL KNIGHTS SPIDER-MAN VOL 3 THE LAST STAND TP.
A czemu? o cyzm sa?

S-M Blue juz mam,czytalem i na prawde warto, swietna historia.

Mam juz tez Ostatnie Lowy...neidlugo zabieram sie za czytanie
Vol 2 jest o nowym Venomie... jak powstal, walka spider-man vs nowy venom a Vol 3 jest o sinister twelve<mozesz o niej poczytac na stronie> wszystko tez sie kreci wokol porwania ciotki Petera.
Jak juz pisze to tez polecam Ultimate spider-man Clone saga.
"IF YOU ARE MY FATHER, CARNAGE...WHO'S MY MOTHER"-Toxin
Odpowiedz
a dobre ejst SPIDER-MAN BLACK CAT THE EVIL THAT MEN DO ?
Odpowiedz
Jak dla mnie?? Fana zarówno Spidera jak i Black Cat?? Przereklamowane,nie trac kasy na cos takiego.

A co do tematu to wiadomo Kraven Last Hunt klasyk i pokazane calkiem inne oblicze Pajaka,tak pozatym uwielbiam Torment,mroczny zajebisty klimat stworzony przez Mc farlaina,do tych histori lubie wracac z sentymentem
Liczy sie tylko jak sobie radzisz,kiedy karta zupełnie Ci nie idzie 
Odpowiedz
Torment taki sobie z tego co apmietam,,,bod anwoc zyatlem,jets Lizard,ale jest tez jakies voodoo
Odpowiedz
a moja ulubiona historia jest to,ze jak fragmetn tekstu skasowany przez moderatora

Ostrzezenie: Ponownie zostaje ci podniesiony poziom ostrzezenia. Plus blokada konta na 30 dni. Przemysl swoje postepowanie i zastanów sie, czy chcialbys, by ktos tak mówil o twoich rodzicach.
Odpowiedz
Nie wiem co chcesz osiagnac obrazajac Quentin Scarleta.Na razie zrobiles z siebie tylko idiote na lamach forum. Wróc kiedy zmadrzejesz. <_<

Edit by Dawidos: Juz zostal ukarany. Prosze wracac do tematu.

Venom93: Skoro fragment tekstu orginalka zostal skasowany, to na wszelki wypadek skasuje tez cytat jego postu zawartego w moim komentarzu.
Ps: Przepraszam,ze zboczylem z tematu ale bardzo nie lubie jak ktos obraza czyichs rodziców bez powodu.Dziekuje za interwencje.

Jestem rozdarty między miłością a nienawiścią,ufnością a strachem...  Jestem częścią tego świata... a zarazem nie należę do niego. Sprowadziłeś mnie tutaj- czemu nie chcesz dać mi wyzwolenia?
                                                                    Venom
Odpowiedz
Kraven's Last Hunt - moze to i stare, moze i sie powtarzam, ale to czysta klasyka, ta "smierc" Spidera, ten oszalaly Kraven, ta wszechobecna psychoza - jak na tamte czasy - MAJSTERSZTYK w calutkim tego slowa znaczeniu.
Odpowiedz
hej a co mozecie powiedziec na temat Marvel Zombies?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości