Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsza historia
Jest Genialne :D
Odpowiedz
Za to mi wydaje sie troche schematyczne.

zombie glodnieja->zjawia sie niepozarty heros->wszyscy rzucaja sie na herosa i go zjadaja->klóca sie kto zje wiecej->sa chwile najedzeni->zombie glodnieja->zjawia sie niepozarty heros->itd.

Niby pomysl z choroba niezly (przypominaja sie czasy Resident Evila w czesci 1 i 2), ale jakis taki troche wyolbrzymiony do nienaturalnych rozmiarów (cos w stylu groteskowego horroru) :P
ja Cię KO, ale nogą
ja Cię LU, ale wodą
ja Cię ŚCI, ale drzwiami
taka miłość między nami
Odpowiedz
A mi sie zombie podoba. Fajnie jest zobaczyc Spider-Mana co ciotke i zone zjadl i jest zly :D
Odpowiedz
Najlepsza historia byla pogon Spidera za Kameleonem. Ta wscieklosc Petera i zawzietosc... brakowalo tylko, by przykryl go symbiont... I nareszcie ukazano urywki historii Kameleona. Dotychczas byl on zagadka, a teraz wszystko wydalo sie byc jasne:)
No i ekstra zakonczenie:D
mirrorS arE morE fuN thaN televisioN - John Mirra
Odpowiedz
Tez mi sie podobala ta historia. Jesli chodzi o te z pózniejszych numerów wydanych przez Tm-Semic to niezla byla jeszcze ta w której Peter zostal zarazony smiertelnym wirusem i Octopus uratowal mu zycie. Tu pojawia sie u mnie pytanie. W czasie tej historii Spider wspólpracuje z Daredevilem który twierdzi ze nie jest Mattem Murdockiem. O co tu chodziś On sie tylko zgrywa zeby móc zaczac wszystko od nowa czy tez naprawde nie jest Murdockiem?

Odpowiedz
Damex,Jun 13 2007, 08:32 PM napisał(a):hej a co mozecie powiedziec na temat Marvel Zombies?
Jest super a szczególnie okladki. :D
Rafcios rządzi Kumalski ? xD
Odpowiedz
A czytales czy tylko tak mówisz? Bo ja czytalem i jest naprawde swietne.
Odpowiedz
Kilka czytalem.
Rafcios rządzi Kumalski ? xD
Odpowiedz
Wookie3e,Jun 29 2007, 06:39 PM napisał(a):Tez mi sie podobala ta historia. Jesli chodzi o te z pózniejszych numerów wydanych przez Tm-Semic to niezla byla jeszcze ta w której Peter zostal zarazony smiertelnym wirusem i Octopus uratowal mu zycie. Tu pojawia sie u mnie pytanie. W czasie tej historii Spider wspólpracuje z Daredevilem który twierdzi ze nie jest Mattem Murdockiem. O co tu chodziś On sie tylko zgrywa zeby móc zaczac wszystko od nowa czy tez naprawde nie jest Murdockiem?

Nie orientuje sie jakos super z tym Murdockiem ale wiem tylko ze on upozorowal wlasna smierc zeby zaczac wszystko od nowa,pod wplywem jakichs tam wydarzen.Ktos bardziej oczytany pewnie Ci to lepiej wytlumaczy. Co do tematu to lubie tez luzne opowiadanie z The Spectacular Spider-Man z Octopusem. Bardzo fajnie sie czytalo
Liczy sie tylko jak sobie radzisz,kiedy karta zupełnie Ci nie idzie 
Odpowiedz
A The Other ktos czytal?
Odpowiedz
Ja czytalem :D
Bardzo przyjemny... tzn. sa lepsze, ale mi sie on bardzo podobal i polecam :)

Przeczytaj streszczenia i recenzje na SMO... Musisz sam ocenic B)
"IF YOU ARE MY FATHER, CARNAGE...WHO'S MY MOTHER"-Toxin
Odpowiedz
o nareszcie wydali w jednym tomie:
http://www.multiversum.abc24.pl/default.as...t=-3&pro=173028

polecono mi z Marvelowskich (niekoniecznie ze S-M) pozycji POWERS, NEXTWAVE AGENTS OF HATE, THUNDERBOLTS BY WARREN ELLIS i MARVELS.

Ale dosc skrajne opinie zbieram na temat tej trylogii: Earth X, Universe X, Paradise X... i nie wiem co z tym fantem zrobic
Odpowiedz
Do Marvel Zombies: jest to aluzja do klasycznej trylogii Romera i przedstawia apokaliptyczna wizje. Widzi mi sie na maxa;] co z tego ze historie sa schematyczne, ja mam slabosc do zombie <polecam 28 weeks later i remake dawn of death>. Jesli ktos chce dowiedziec sie o poczatku historii z zombiakami to niech zajrzy do Ultimate Fantastic Four #21
Wracajac do tematu to ja uwielbiam historie z Juggernautem <polski asm 2/90>, ulubionym komiksem z dziecinstwa jest polski amazing 5/93 gdzie to ma miejsce pojedynek Venoma ze Spideyem na wyspie bezludnej. Ten komiks pokazuje klase czarnego kostiumu. Sins Past byl szokujacy, ale fajny. The Other rewelacyjny i przelomowy w zyciu pajaka. Mega podobal mi sie jeden odcinek pajaka, nie pamietam niestety nazwy ani numeru, ale chodzilo w nim oto ze electro naladowal sie na maxa na krzesle elektrycznym i zaczal nawalac sie z pajakiem. Ta opowiesc podoba mi sie o tyle, ze wykorzystany jest bojowy potencjal pajaka. poszukam i jak znajde to napisze który to issue;]
Odpowiedz
Aktualnie najbardziej lubie komiksy Stana Lee i Steve Ditko .Lubie tez "Back in Black" :D Ale w najblizszy tydzien dojdzie mi 'Maximum Carnage" , "Ostatnie lowy Kravena" i "Torment" . Jestem nowym kolekcjonerem zbieram komiksy od roku moze dwóch lat . Ale chyba w tym tygodniu szykuja sie mocne wrazenia , duzo czytalem recenzji i opinii i nie moge sie doczekac . :D :D
Odpowiedz
Dla mnie "Poscig" ;)
Odpowiedz
"Ostatnie Lowy Kravena" . Z tych komiksow co czytalem o pajaku ,zaden nie moze sie z nim równac . Zaden nie jest tylowymiarowy . To bardzo ambitny komiks i zeby go dobrze odebrac , trzeba ruszyc glowa . Nastepny to "Dziedzictwo Osborn'ów" . Ktos powiedzial ,ze jest on dla Spidera tym czym dla Batmana jest "Killing joke' , tyle ,ze Alan Moore jest lepszym scenarzysta , a warsztat Briana Bollanda jest lepszy niz Sala Buscemy . Osobiscie sie z tym nie zgadzam poniewaz kreska Sala ma zupelnie inny cel niz Bollanda . A dwóch panów scenarzystów nie nalezy takze porównywac ,gdyz liczy sie scenariusz danej historii a nie dorobek zycia . ;) Znaczy jak porównuje sie dwie historie .
Odpowiedz
Zdecydowanie "Dzikie poczatki" i kontynuacja tej historii w tym samym zeszycie (TASM 12/93 bodajze). Debiut Marka Bagleya (kapitalne rysunki) i swietna historia, niesamowicie wciagajaca i w pelni pokazujaca oblicze Carnage;a, a takze Venoma. Ten komiks udowadnia równiez, ze Spider-man nie jest napakowanym i niepokonanym herosem, ale czlowiekiem, który potrzebuje pomocy, nawet najwiekszego wroga.
Odpowiedz
Scarlet Spider to mój ziom . We wszystkim prawie jak patrzylem mamy podobne zdanie . Pozdro Scarlet .

Co ten post ma niby wnosię do tematu? / rzadlo
Odpowiedz
Ja mam kilka ulubionych historii: Maximum Clonage, Kraven's Last Hunt, Maximum Carnage, Torment, Sins Past, Web of Death oraz historia "Zmiany, dosłownie i w przeno?ni" wydana przez Dobry Komiks.

Maximum Clonage: W przeciwie?stwie do większości fanów Spider-mana ja bardzo lubię Clone Sag? i gdy czytałem komiksy z tego okresu świetnie się bawiłem.W Maximum Clonage najbardziej podobała mi się część 3 przedstawiona w Amazing Spider-Man#404.Doskona?a okładka i cały komiks w wykonaniu moim zdaniem najlepszego rysownika świata- Marka Bagley'a i całkiem ciekawa historia.

Kraven's Last Hunt: W tej historii cię?ko wskazał kto został zwyci?zc?.Doskona?e pogrzebanie Spider-mana ?ywcem w ziemi, śmierć jednego z moich ulubionych villainów- Kravena.Rysunki Mika Zecka także niczego sobie.

Maximum Carnage: Ta historia to prawdziwy popis Carnage.Udowadnia jak wielkim jest psycholem.Najbardziej podobały mi się części rysowane przez Marka Bagley'a i pisane przez Davida Micheline.

Torment: Prawdziwy solowy popis Todda McFarlane'e. świetny scenariusz plus super, mega, extra dopieszczone rysunki daję niesamowity komiks.

Sins Past: Fenomenalna historia o dzieciach Osborna i Gwen Stacy.Kapitalny scenariusz, świetne rysunki.W tej historii były też niesamowite zwroty akcji.Kiedy Spidey sciągnął mask? Sarah i przez moment myśla?, że to Gwen.

Web of Death: Kolejna bardzo dobra historia z Clone Sagi.Znów śmierć jednego z moich ulubionych villainów- Doktora Octopusa (na szczęście wróci później do świata ?ywych).W komiksie, w którym przedstawiono śmierć Otto były doskona?e rysunki Sala Buscemy, które niestety psuć okropny tusz.

Zmiany, dosłownie i w przeno?ni: Wprowadzenie najsilniejszego przeciwnika Spider-Mana- Morluna i tajemniczego Ezekiela bardzo mnie zaciekawi?y.Wspania?a walka Spider-Mana i Morluna wspaniale zilustrowana przez Johna Romit? Juniora buduj? napiłcie.

Odpowiedz
ja uwielbiam czytał Torment Todda Mc Farlane.Super.
Lubi? też Ostatnie ?owy Kravena.

Uzasadnienie! W przyszło?ci będą ostrzeżenia. / rzadlo
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości