Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak trafiliscie na SMO?
Link? Gazeta? Szukarka?

Ja z Holonetu, z paroma innymi osobami z reszta :)
Pamietacie jeszcze ten temat o TASM? Pamietacie w ogole co to Holo bylo :D
Wesoły świr
Pamietam. Bo to ja ten temat zalozylem :lol:

How long can any man figth the darkness before he finds it in himself .... Spider-Man 3
A jaka dluga dyskusje tam prowadzilismy :) Moje pierwsze pytanie dotyczylo historii "Glód" ze Spectacular Spider-Man z DK. A potem zorganizowalismy nawet quiz. A jak trafilismy z Dengarem? Znalazlem SMO na stronie z linkami do filmu Spider-Man z serwisu Filmweb. Przejrzalem stronke, wygladala wówczas ubogo, wiec zaproponowalem Dengarowi bysmy dolaczyli do redakcji. I tak teraz sobie tutaj siedzimy az po dzisiejsze czasy :)
Jedno slowo: Google ;)
Ja chyba przez google, nie pamietam juz...

Pozdrawiam.
Na SMO? Dawno temu, jeszcze za nim na Holonecie podano link. Wtedy strona wygladala ubogo wiec ja sobie odpuscilem. Nawet nie pamietam jak na nia wtedy trafilem...
Jakis czas później w czasie bycia fanem SW trafilem na Holo i tam przegladajac odpowiedni dzial trafilem na rozpoczety niedawno temat o pajaku i juz. :] A potem wstapilem do SMO jako pisacz slabych recenzji gier komputerowych (pozdro Ghost :*), a gdy sie gry skonczyly (te do ktorych mam dostep) stwierdzilem sie, ze spelnie mój obywatelski obowiazek i napisze recenzje, dalem ciala ale potem na pisalem tyle recenzji i streszczen, ze rzadze i zostalem recenzjo streszczaczem :P
Przez wyszukiwarke internetowa (szukalem poradnika do SM2:EE) :P
Heh smo ktos kiedys zareklamowal na forum dk i tak sie zaczelo :]
People coming, People are dying, but it's like that, and that's the way it is!

We are one of a kind, we are the Black Widows. Rebellious insects stigmatised. Yearning for a holy sacrifice. Unmasked divinity, Chaos is the name. Your period has faded, it's over. All you can do now is nothing. Stop the control, and start to surrender. Suffer.

Hate it or love it
Ja SMO znalezlem na stronie Serwisu Komiksowego, jak strone w linkach umiescili.
Ja chyba tez przez google, pamietam poczatki strony gdy byl news o dvd z kreskówka z lat 60.
Micromic,Aug 26 2005, 14:56 napisał(a):Ja chyba tez przez google, pamietam poczatki strony gdy byl news o dvd z kreskówka z lat 60.
Poczatki? Wtedy SMO bylo juz u szczytu slawy B)

Pozdrawiam.
Tak jak juz kiedys pisalam, szukalam stronki z Otto Octaviusem.
Tony Stark
Powiem wam, ze ze mna to byla dluzsza historyjka. Zaczelo sie od tego, ze szukalem w google czegokolwiek o Spider-manie. Znalazlem SMO. Nie zapisalem tej strony do ulubionych, po prostu zawsze jak chcialem wejsc wpisywalem w googlach "spider-man" i wchodzilem na pierwsza wyswietlona strone. Az tak pewnego dnia ta strona sie nie wyswietlila. Nie wiem dlaczego, moze wpisalem "spiderman" zamiast "spider-man"... Nie wiem. Bardzo wtedy zalowalem ze nie zapisalem tego do ulubionych... :( Minal jakis miesiac. Pomyslalem, ze dawno nie szukalem tej stronki, wiec sobie poszukam jeszcze raz. Wpisalem w googlach "spider-man", zrobilem na szczesliwy traf i coś Trafilem idealnie na te strone. Odrazu dalem ja do ulubionych, a troche pózniej skapnalem sie, ze jest tu forum, wiec sie zarejestrowalem... KONIEC :)

Ehh... Wiem, ze to bylo troche przynudnawe ale co tam :lol:
Laaaaaaal...

Cytat:Az tak pewnego dnia ta strona sie nie wyswietlila.
Wiesz, mysle, ze jakbys zajrzal na kilka nastepnych stron tego, co znalazlo google, to zapewne znalazlbys te strone... Albo moglbys wpisac od razu spider-man online...

P.
Cytat:Wiesz, mysle, ze jakbys zajrzal na kilka nastepnych stron tego, co znalazlo google, to zapewne znalazlbys te strone... Albo moglbys wpisac od razu spider-man online...

Wlasnie problem byl w tym, ze gdy wpisywalem "spider-man online" to wogóle tej stronki nie znajdowalo, tylko jakies "uslugi online" lee... <_<
Ja trafilem tu z BatCave. Buszowalem sobie po sieci i zobaczylem button i kliknalem :P ... i sie z tego ciesze :D .
Nie wycinaj lasów... I ty możesz kiedyś zostać partyzantem.
Przed awaria - na google.com znalazlem.
Po awarii - ogloszonko na BatCave ze SMO wrocilo
"The Titans are Nightwing's territory." - Robin

"Thank Rhea... No... Thank God.. For Nightwing!" - Donna Troy

"It wasn't supposed to be personal... But it is... And I'm out!" - Nightwing

WIELKIE FUCK YOU, panie WINCK!
O nowym SMO powiedzial mi Robin ( Wielkie dzieki :P )
Zanim jeszcze umrze? zd??ysz , Dyniog?owy mózg twój dr??y !!!!

Dyniog?owy dusz? ci skradnie , po?knie i po?re mlaskaj?c szkaradnie.

wpisalem poprostu "www.spiderman.prv.pl" i znalazlem. Ciesze sie z tego niezmiernie, bo to najlepsza stronka o tym pajeczaku.
Pawciolux,Sep 19 2005, 11:32 napisał(a):wpisalem poprostu "www.spiderman.prv.pl" i znalazlem. Ciesze sie z tego niezmiernie, bo to najlepsza stronka o tym pajeczaku.
A sa inne polskie? Jak cos to sie odwdziecze xD

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości