Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak trafiliscie na SMO?
Ares_Real,Sep 19 2005, 13:10 napisał(a):
Pawciolux,Sep 19 2005, 11:32 napisał(a):wpisalem poprostu "www.spiderman.prv.pl" i znalazlem. Ciesze sie z tego niezmiernie, bo to najlepsza stronka o tym pajeczaku.
A sa inne polskie?
Pawcio napisal, ze to jest najlepsza strona o SM, a nie najlepsza polska... A polskich jest malo i wszystkie o kant du*y potluc (nie mowie o SMO oczywiscie) :(

P.
zygmoont,Sep 19 2005, 14:50 napisał(a):
Ares_Real,Sep 19 2005, 13:10 napisał(a):
Pawciolux,Sep 19 2005, 11:32 napisał(a):wpisalem poprostu "www.spiderman.prv.pl" i znalazlem. Ciesze sie z tego niezmiernie, bo to najlepsza stronka o tym pajeczaku.
A sa inne polskie?
Pawcio napisal, ze to jest najlepsza strona o SM, a nie najlepsza polska... A polskich jest malo i wszystkie o kant du*y potluc (nie mowie o SMO oczywiscie) :(

P.
Wiem ze mu chodzi ogólnie o wszystkie , ale ja sie pytalem czy sa inne polski (kiedys bylo " w sieci pajaka" wchodzisz i gole babki :P).......
Dawno dawno temu kiedy jeszcze to forum nie bylo nawet pomyslem istnialo inne - pierwotne takie. Do niego tez nie nalezalem. Jako ze swiezy bylem w internetowych sprawach znalazlem sobie inne (dokladnie to DK) na, którym to Dawidos nasz admin zaprosil na forum. Wszedlem. Zobaczylem. Zarejestrowalem sie. Mialem problem z avem i zglosilem sie do o wielkiego i wszechmocnego admina Dawidosa. Ten nie odpowiedzial w przeciagu najblizszych 5 minut wiec sie kurcze zdenerwowalem. Palnalem pare glupot na forum DK a potem wszechwielki admin Dawidos mi pomógl. Przeprosilem go i przepraszam po dzis dzien kiedy tylko jest okazja. To jednak nie koniec tej histori....

Historia Poznania: Forum SMO cz.2

Nastaly ciemne czasy i forum umieralo. Zaczely rejestrowac sie ludzie które pisaly glupoty jak ja teraz a potem totalna smierc. Forum nie dziala. Po X dniach, miesiacach badź latach nawiazala sie otóz ta rozmowa:

19:59:02 kozworld (kozworld@tlen.pl)
hej mlody, pamietasz mnie jeszcze?
19:59:52 Zygmoont (GG# 4138383)
ba
19:59:54 Zygmoont (GG# 4138383)
Koziol
20:00:00 Zygmoont (GG# 4138383)
pamietam, a co?
20:00:12 Zygmoont (GG# 4138383)
ej, czemu ja Cie na liscie nie mam?
20:00:24 kozworld (kozworld@tlen.pl)
a to juz twój buissnes
20:00:35 Zygmoont (GG# 4138383)
zmieniles numer?
20:00:37 kozworld (kozworld@tlen.pl)
powiedz mi czy forum zyje?
20:00:43 Zygmoont (GG# 4138383)
zyje
20:00:45 Zygmoont (GG# 4138383)
i ma sie dobrze
20:01:14 kozworld (kozworld@tlen.pl)
ooooooooo i nie dostalem oficjalnego zaproszenia?
20:01:17 kozworld (kozworld@tlen.pl)
dawaj link
20:01:59 Zygmoont (GG# 4138383)
dokladnie to http://www.spider-man.org.pl/forum/

Milo jest kurde widziec stare mordy po latach :) (Znaczy sie nicki :D)

E: Jak milo ze ktos pamieta :rolleyes: :D
http://s1.bitefight.pl/c.php?uid=82573
Nie b?de ukrywa? jak niektórzy - taka gierka. Klikaj?c na link pomagasz mi Smile Z góry dzi?ki
Yay! Koziol wrócil! ^^

EDIT

Koziol napisał(a):Jako ze swiezy bylem w internetowych sprawach znalazlem sobie inne (dokladnie to DK)
Lo, nawet Cie tam pamietam, chociaz bylem kilka minut. Masz charakterystyczny av. ;P :]
Przez Google znalazlem stronke. Po pewnym czsie sie zarejestrowalem i spox. Teraz zaczynam sie udzielac ;) .
Heh, ja akurat znalazlem topic gdzie jakis kolo dawal linka do stronki o spider-manie (bylo to forum DK).

btw Koziol is alive?oO
People coming, People are dying, but it's like that, and that's the way it is!

We are one of a kind, we are the Black Widows. Rebellious insects stigmatised. Yearning for a holy sacrifice. Unmasked divinity, Chaos is the name. Your period has faded, it's over. All you can do now is nothing. Stop the control, and start to surrender. Suffer.

Hate it or love it
Nooo, ja trafilem tu przypadkowo, szukalem czegos o punisher'e, trafilem nawet na jakas stronke i widze tam link do BatCave i SMO i tak sie tu znalazlem, przed awaria. Pozniej sie zalamalem, bo strona nie wchodzila, ale po jakims czasie zuwazylem link do niej na SpireFan.org i jestem znowu.
Powrót jest tylko jeden i nie króla, tylko jedi.

Ja przez banner na stronie BatCave trafilem do Spider-mana :)
Ktos gdzies kiedys podal mi ten link - http://www.spider-man.org.pl/ i zachowalem go w ulubionych. Dzis jak robilem porzadki odnalazlem go jak zbawienie duszy.
I oto jestem. B)
ja tu sie znalazlem przez google czy moze ktos jakis fanclub spidera w bydgoszczy :spiderman:
spider-fan,Jan 27 2006, 17:28 napisał(a):ja tu sie znalazlem przez google
Nie wierze.
A ja zapomnialem, jak tu sie znalazlem : ).
-.-
Cyvil,Jan 28 2006, 12:05 napisał(a):A ja zapomnialem, jak tu sie znalazlem : ).
Takich rzeczy sie nie zapomina ;)
a ja kliknalem na button w Daily Planet lub BatCave. to bylo jakis rok temu ponad. ale dopiero od dzisiaj mam konto na forum
Dokladnie tak samo jak ja Widget ;) :P
Znalazlem ta strone, kiedy mialem faze na Spidera, która zaczela sie, gdy DK zaczelo wydawac Spektakulara. Szukalem wiec w necie jakichs stron na temat Pajaka i znalazlem SMO. Bylo to juz jakies 2 lata temu chyba... Czas leci strasznie szybko, gdy sie go spedza z kolegami pod blogiem (pardon: blokiem) przy piwie (pardon: soku). Wtedy to jeszcze wygladalo ogólnie biednie, ale z czasem nabralo kolorków. Gdy serwis padl, prawie codziennie nan wlazilem (bo moze juz wstali?) i pewnego razu rzeczywiscie wstali. Na nowym forum nie chcialo mi sie rejestrowac, wiec zostalem biernym czytelnikiem. Teraz, jak widac, znów tu jestem. I zyli dlugo i szczesliwie.
kompetnie nie pamietam jak tu trafilem :ph34r:
...Chyba przez wikipedie B)
ale pewny nie jestem
Ja znalazlem buttona na stronie sklepu fanatyk.pl, jak przegladalem figurki z SM2. I pomyslec, ze gdyby nie figurki, to by mnie tu nie bylo... ;)
You shoot me in a dream, you better wake up and apologize
ja trafilem na ta strone kiedy szukalem czegos o spiderze
google.pl ^^

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości