Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak trafiliscie na SMO?
Ja przez Filmweb....na forum o Pajaczku i jego trzecim wystepie na Srebrnym Ekranie..jakis nik podawal ta strone przy okazji przeciwników Pajaka, wpelzlem i sie zaplatalem...:)
Ja z gazety
Cytat:Ja z gazety
Co sie pewnie Mixkomiks nazywa. :P
paul095,May 4 2006, 12:56 napisał(a):
Cytat:Ja z gazety
Co sie pewnie Mixkomiks nazywa. :P
Nom, zaczyna sie :D

PS: A ja w to nie wierzylem... :blink:
a ja sie tu (na poprzedniej wersji strony) znalazlem przez majka ;p
Nie ja akurat trafilem tu z Cyber Mychy :P byl jeszcze jakis serwis ale przestal istniec :P
Ja szukalem dobrego bio Rihno w necie no i trafilem na SMO wiadomo oblukalem stronke spodobala mi sie. Potem to samo z forum no to tak w skrócie.
"You're good... but me, I'm magic"
ja napisalem www.spider-man.org.pl tam gdzie sie pisze te strony które chce wejsc i tu tak trafilem
Rafcios rządzi Kumalski ? xD
Moja Historia Jest stara: Szukalem stron o Spidey,u znalazlem ta obejzalem ja i sie na forum zarejstrowalem ( Stary Nick "OKos") i robilem furore rysunkami, po pewnym czasie opuscilem forum i znów sie zarejstrowalem pod nickiem "River".
No coz jak sie tu dostalem , a wiec zastanawialem sie czy istnieje jakas ciekawa strona o Spider-Manie w Polsce. Znalazlem ta strone i zaczelem przegladac oraz czytac informacje które sie na niej znajduja.Po jakims czasie choc z wielka obawa postanowilem zarejstrowac sie na forum i oto jestem tu z wami :D
Cytat:Po jakims czasie choc z wielka obawa postanowilem zarejstrowac sie na forum i oto jestem tu z wami
Dlaczego z wielka obawa?? Skad ona sie wziela??
No wiesz balem sie ze to zamkniete kola dyskusyjne dla elity , poza tym sadzilem ze nie dam rady pisac na forum z ludzmi którzy napewno wiedza o wiele wiecej o Spider-Manie niz ja (oczywiscie czytalem komiksy i ogladalem seriale animowane). Na szczescie sie mylilem i jakos daje sobie rade :D
a ja tu trafilem dzieki mix komiks na poczatku tylko na stronie glownej ogladalem wszystko a potem zdecydowalem sie na forum
upewnij sie czy nikogo niema w domu
zefir_93,Dec 24 2006, 11:52 napisał(a):a ja tu trafilem dzieki mix komiks na poczatku tylko na stronie glownej ogladalem wszystko a potem zdecydowalem sie na forum
Bardzo interesujaca opowiesc :P Ja kiedy mialem I raz internet wpisalem Spider-man i... nic nie znalazlem (bylo kilka stron ale nic ciekawego). Kiedy troche podroslem w linkach na avalonie znalazlem smo. Zaczynalo ono wtedy swoja dzialalnosc (mniej wiecej). Na forum nic nie pisalem. potem zaczalem a teraz pisze coraz wiecej.
Po wpisaniu w Google hasla "Spider-Man", SMO jest pierwszym wynikiem. Mysle, ze to mówi samo przez sie jak tu trafilem. :)
Ja podobnie jak GhostDog trafilem wpisójac w wyszukiwarce slowo Spider-Man.
Rafcios rządzi Kumalski ? xD
Proponuje zamknac ten temat, bo i tak wszyscy pisza to samo "trafilem tu przez google"... <_<
Ja tez przez google. Wpisalem spider-man i tak wyszlo.
Dobra, ludzie nie czarujmy sie - 99,73% uzytkowników tego forum trafilo tu przez google! Litosci, zamknijcie ten temat x(

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości