Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man: The Movie
Jakie jest Wasze zdanie na temat gry "Spider-Man Movie" na podstawie filmu z 2002 roku? Jak dla mnie gra jest swietna (niestety, troszke za dobra na mój komputer, przy wiekszej zadymie zacina sie :( ). W porównaniu z 'Spider-Man The Game' jest dopracowana, a misje nie nudza (moje ulubione sa z Shockerem i zakradaniem sie do Oscorp). Duzo fajnych dodatków (bowling rulezzz :D ).
Odpowiedz
Jest to rozwiniecie ideii Spider-Mana 2001, czyli mamy KUPE akcji, mnustwo wrogow, ale ogolnie krotka gierke.

Mi sie swego czasu bardzo podobala i czasami do niej wracam. Ogromny nacisk zsotal polozony na walke - jest pelno kombosow (ktorych brakuje troche w USM), a interakcja z otoczeniem jest rowniez duza. Ogolnie gierka fajna i jedna z nielicznych dobrych gier opartych na filmie.
Odpowiedz
Gierka jest wyjatkowa to trzeba przyznac. Fabula nie sklada sie "tylko" z walki z Goblinen. walczymy równiez z Shockerem , Scoprpinem , zabójca wujka Bena itd. Grafika w grze tez stoi na bardzo wysokim poziomie zwlaszcza w scenach miedzy misjami, postacie sa bardzo dobrze odwzorowane. Gra jest swietna i jak wspomnial przedmówca jest napakowana kombosami co mi sie bardzo podoba i jednak brakuje tego w USM. :)
Odpowiedz
Akurat niedawno mialem okazje po raz kolejny pograc sobie w te gre, i cholewa swietne to :D To gry Spider-Manem to nie mam zadnych zastrzezen (watek fabularny superancki :P) ale Green Goblin to juz calkiem mnie pochlonal. Chec latania gliderem i rzucania dyniowymi bombkami juz na zawsze bedzie mnie do tej gry ciagnac :P
Odpowiedz
Swietna gra. te dwa slowa moga ja w zupelnosci okreslic. jedna z niewielu, ktora wciagnela mnie do tego stopnia, ze gralem dopoki nie doszedlem do konca.
duuzym plusem bylo to, ze mielismy wiecej przeciwnikow, niz tylko samego Goblina.
jak juz ktos wspomnial doskonale animacje miedzy misjami. z niecierpliwoscia czlowiek czekal az skonczy kolejny etap gry i zobaczy co tworcy przygotowali, miedzy planszami.
Odpowiedz
Te levele sa tylko w wersji xbox czy wersji ps2 lub gc tez sa ??
"Level 16-17: Kraven
Level 16-Kraven's Test

Navigate through Kraven's maze of traps to find the antivenom for the toxin he gassed you with.
Level 17-The Mighty Hunter

Defeat Kraven. "
w PC nie ma na pewno
Odpowiedz
jak pokonac green gblin'a
:spiderman: :spiderman: :spiderman: :spider: :spider: :ph34r:
Odpowiedz
Ja tam nie gralem w ta gre, ale skoro jest taka fajna to chyba ja sciagne z neta. Jest lepsza od gry Spider-man 2?? :spiderman: :spider:
Odpowiedz
Na pc nie ma porównania pierwsza czesc jest lepsza i to o duzo. Druga czesc Spider-Man`a (wydanego na pc) przypomina gre dla 5-6 latków. Strasznie kolorowa, sterowanie do kitu (wszystkie czynnosci oprócz biegania i skakania wykonujemy mysza) Ciekaw jestem jak bedzie wygladac 3 czesc gry na pc. Wielki hit czy kolejna wielka porazka :)
Odpowiedz
Spider-man 2 na PC to crap niemiloserny co innego wersja na konsole; dymaniczna, rozlegla, ciekawa jedna z lepszych growych adaptacji Spidey'a. Jednak jako, ze o tej grze pisano na tym forum sporo wiec nie ma sensu znowu na nowo o tym wspominac ;)

Cytat:Ciekaw jestem jak bedzie wygladac 3 czesc gry na pc. Wielki hit czy kolejna wielka porazka
To juz gra domyslów, przeróznych przypuszczen moga byc cale tony. Osobiscie uwazam, ze dostaniemy cos na wzór Spider-mana 2 z konsol osadzona w znacznie wiekszym swiecie z lepsza grafika i kilkoma zmianami w gameplayu plus kilka bajerów/patentów. Czyli gre srednia, niekiepska ale niewybitna. Zreszta poczekamy zobaczymy.
"You're good... but me, I'm magic"
Odpowiedz
a co sadzicie o grze spider-man 1 czesci gier o naszym pajaczku
upewnij sie czy nikogo niema w domu
Odpowiedz
Jezeli chodzi ci o gre z 2001 roku to zapraszam TUTAJ
Odpowiedz
Witam jestem nowy na forum :D
Mam pytanie: Czy gdy po przejsciu gry SPider-man: The Movie na trudnym poziomie (HERO) odblokujemy sobie kostium GG to czy owa postac bedzie chodzila jak Spidey po scianie? Jeszcze jedno: Jezeli mozna owa postacia latac na gilderze to prosze o jakis screen. :)

Wysy?am zaproszenia na Lockerz.com gdzie mo?esz zgarn?? cenne nagrody (PS3, WII, PSP, IPOD'y i inne) !
W celu jego uzyskania wy?lij mi wiadomo?? na mój email korga.m@interia.pl
Odpowiedz
Z tego co wiem to nie jest to tylko skin dla postaci Pajaczka, ale normalna, grywalna postac która lata na gliderze i rzuca bombami.

Spider-Man The Movie wzbudzil u mnie mieszane uczucia. Grafika, fabula, i duzo kombosów oraz dosc zróznicowane misje to duze plusy tej gry. Inna sprawa jest taka, ze gra ma bardzo duze minusy które psuja zabawe. Sterowanie moze nie byloby najgorsze gdyby nie to ze kamera pracuje FATALNIE. Wcale nie ulatwia tego mozliwosc samodzielnego nia sterowania bo to wymaga zdjecia palców z przycisków walki lub poruszania co w grze akcji jest absurdem. Inny plus to walka z bossami. Zrealizowane sa one naprawde pomyslowo i sa bardzo dynamiczne (co prawda ta z Schockerem byla moim zdaniem slaba). Na minus zaliczam jeszcze to, ze pajeczyna przykleja sie do nieba (smiesznie to wyglada w walce z GG gdy jestes pod samym niebem, wyzej niz wiezowce) i ze nie mozna zejsc na ziemie.

Odpowiedz
Na minus zaliczam jeszcze to, ze pajeczyna przykleja sie do nieba [QUOTE]

masz racje Wookie3e bo to jest PORABANE i niby do czego sie ta siec przykleja? Bóg ja lapie czy coś <_<
USZANUJ MOJ? W?ADZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
No niestety do niedawna we wszystkich gierkach z Pajeczakiem tak bylo (chociaz w SM z 2001 tak mi nie przeszkadzalo). Na szczescie nadeszly lepsze czasy i mamy USM oraz SM3 gdzie nie ma takich walków.

Odpowiedz
ja jak mialem raz Spider-Man The Movie to gdy przeszedlem druga misje to mnie zawsze wywalalo do Windowsa przeinstalowalem gre pare razy ale to nic nie dalo :angry:
Odpowiedz
To wpisz sobie kod na wszystkie poziomy i omin felerny etap. Serio.

Odpowiedz
A czy ktos w z Was móglby mi opisac, jak wyglada sterowanie Green Goblinem? Jakie misje nim wykonujecie? Jakich broni on uzywa?
Odpowiedz
Ja ogladalem filmiki na Youtube z green goblinem. Z tego co widzialem to lataniw wyglada inaczej niz u spidera: nie lecimy ciagle do przodu, tylko wybieramy czy mamy leciec przed siebie do góry czy tez na boki. Ataki mial tez takie jak normalnie (te które w kampanii wykorzystuje przeciw nam) ale widzialem tez jakis nowy troche dziwny moim zdaniem: goblin sie biegl w jakas strone i przewracal napotkana osobe.

Wysy?am zaproszenia na Lockerz.com gdzie mo?esz zgarn?? cenne nagrody (PS3, WII, PSP, IPOD'y i inne) !
W celu jego uzyskania wy?lij mi wiadomo?? na mój email korga.m@interia.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości