Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man: The Movie
Jacy bossowie sa w tej gierce? (w wersji na PC)
Odpowiedz
Rózni. Zabójca wujka Ben'a, Green Goblin, pajaki mechaniczne, roboty itp. i chyba to wszystko, o ile dobrze pamietam.
Odpowiedz
-Vulture
-Scorpion
-Shocker
-Green Goblin
-Zabojca Wujka Bena
-wielki robot

dalej nie pamietam.....
Odpowiedz
BleJd,May 31 2007, 09:21 PM napisał(a):-Vulture
-Scorpion
-Shocker
-Green Goblin
-Zabojca Wujka Bena
-wielki robot

dalej nie pamietam.....
Z tego co wiem wiecej bossów nie bylo.

Odpowiedz
Ej jak sie uzywa coombosów ?
No matter what I do no matter how hard i try the ones I love will always be the ones who pay.
Whaterver live holds in store for me I will never forget these words: "With great power comes great responsibility." This is my gift. My curse. Who am I? I'm Spider-man.
Spider-man
Odpowiedz
Wciskasz odpowiednia kombinacje klawiszy (combosów które odblokowales)
Lista combosów jest zdaje sie w menu gry. :)
Odpowiedz
Ma ktos save z odblokowanym gg?

Wysy?am zaproszenia na Lockerz.com gdzie mo?esz zgarn?? cenne nagrody (PS3, WII, PSP, IPOD'y i inne) !
W celu jego uzyskania wy?lij mi wiadomo?? na mój email korga.m@interia.pl
Odpowiedz
Oto sposób jak grac green goblinem bez przechodzenia calej gry (aby nim grac po kazdym wlaczeniu gry bedziemy musieli ten trick wykonywac):
1.wlaczamy nowa gra na poziomie "hero" lub "s.hero"
2. po zaladowaniu wciskamy Esc, wchodzimy do menu glównego i wybieraly SPECIALS
3. wchodzimy w Cheats i wpisujemy "arachnid" po czym wciskamy enter
4. Wychodzimy z Cheats i wchodzimy do level warp (czy cos w tym stylu) i wybieramy ostatnia misje (jest to filmik ukazujacy nam Normana jako gg)
5. PO filmie pokaze nam sie lista z twórcami, nastepnie wchodzimy w specials, przechodzimy na dól i w kostiumie gg wybieramy ON
6.Potem pozostaje tylko wcisnac level warp i wybrac misje w która chcemy pomykac B)

Wysy?am zaproszenia na Lockerz.com gdzie mo?esz zgarn?? cenne nagrody (PS3, WII, PSP, IPOD'y i inne) !
Odpowiedz
Wow super . A co to level warp ? :huh:
No matter what I do no matter how hard i try the ones I love will always be the ones who pay.
Whaterver live holds in store for me I will never forget these words: "With great power comes great responsibility." This is my gift. My curse. Who am I? I'm Spider-man.
Spider-man
Odpowiedz
Cytat:Wow super . A co to level warp ? huh.gif

Wybór misji...

Odpowiedz
Szkoda ze kombosy mamy tylko takie jak spider-man (w kampani gg nas dusil, skakal na szyje itp) ale przynajmniejmozemy wykorzystywac w pelni jego gilder i bomby :D

Odpowiedz
Tego nie wiedzialem. Szkoda, ze nie dali takich ciosów jakie mial gdy gramy Spiderem. Niektóre jego kombosy byly naprawde efektowne ale pewnie to by bylo za duzo roboty jak na postac dodatkowa.

Odpowiedz
Wookie3e,Jul 28 2007, 11:30 PM napisał(a):Tego nie wiedzialem. Szkoda, ze nie dali takich ciosów jakie mial gdy gramy Spiderem. Niektóre jego kombosy byly naprawde efektowne ale pewnie to by bylo za duzo roboty jak na postac dodatkowa.
Pewnie tak, ale jezeli robia juz postac dodatkowa, to mogliby sie postarac i zadbac o wszystkie mozliwosc robionej postaci w tym przypadku GG.
Odpowiedz
Chmielek,Jul 29 2007, 10:10 AM napisał(a):
Wookie3e,Jul 28 2007, 11:30 PM napisał(a):Tego nie wiedzialem. Szkoda, ze nie dali takich ciosów jakie mial gdy gramy Spiderem. Niektóre jego kombosy byly naprawde efektowne ale pewnie to by bylo za duzo roboty jak na postac dodatkowa.
Pewnie tak, ale jezeli robia juz postac dodatkowa, to mogliby sie postarac i zadbac o wszystkie mozliwosc robionej postaci w tym przypadku GG.
Nie zrobili mu osobnego strotyline'u, a beda robic mu nowe rychy? Zreszta nie zapominajmy, ze i tak tylko wybrani by Greenem zagrali gdyby nie ten bug(przynac sie, kto ta gre przeszedl w trybie Super Hero?), wiec nalezy Greena traktowac jako ciekawostke wrzucona przez twórców gry, a nie pelnoprawna, dodatkowa postac.
Odpowiedz
On juz te rychy mial zrobione wystarczy sie przypatrzec w kampanii :D tylko ze podczas zwyklej gry nie mozemy ich uzywac(wylacznie kombosy spidera)
Fajnie by o bylo jakbys skakal takiemu np skorpionowi na glowe albo go dusil

Odpowiedz
Wedlug mnie gra Spider-Man The Movie nie nalezy do zbyt udanych gier poniewaz wszystko dzieje sie albo w jakims pomieszczeniu albo w powietrzu Spidey wypuszcza sieci do nieba jakby to tam byly budynki, duzym plusem jest jednak walka z tymi superasnymi combosami jednak minusem jest tez praca kamery. Gre oceniam na 4/10
Odpowiedz
Nie no nie przesadzaj z tym 4/10. W takim razie jak bys ocenil SM2 PC?
Plusami SMTM jest na pewno grafika (wtedy rewelacyjna dzis niezla), pojedynki z bossami (walki powietrzne byly bardzo ciekawe), gra byla szybka i dynamiczna.
Prawda jest jednak, ze praca kamery i i przyczepianie sieci do nieba to spore minusy tej gry. Dla mnie 7/10.

Odpowiedz
Ja tej gry nie ocenie bo w nia nie gralem, lecz widzialem filmiki w których wygladala ciekawie. Widzialem tez filmik, w którym gosciu byl GG co mi sie podobalo.
Odpowiedz
4/10?
Jak wg mnie to troche za malo, nie zapominaj ze ta gra ma juz kilka lat i nie pachnie juz nowoscia B) Zgadzam sie co do oceny Wookie'go. Fakt ze z SM3 nie ma co porównywac, ale gra byla i jest naprawde dobra z wyjatkiem fatalnej kamery (z tego co czytalem kamera w wersji PS jest godna podziwu) oraz przyczepianiem sieci do nieba(w misjach powietrznych ofc!). Wiekszych bledów niema (chyba ze do bledów mozna zaliczyc zbyt krótka rozgrywke), filmiki sa naprawde dobre i wiele gier które sa produkowane w dzisiejszych czasach sa o wiele gorsze nie tylko pod wzgledem grafiki (ale zdecydowanie mniej pod wzgledem kamery <_< ). A co do sterowania goblinem to powiem ze jest super z wyjatkiem zapozyczonych kombosów od spidey'a (w niektórych zamiast pajeczyny goblin uzywa swoich bombek, wiec nie jest tak zle). Jezeli ktos chcialby pobrac te gre to niech sie skontaktuje na pw badz inny sposób.

Odpowiedz
Hmm...miodzio...Dopiero teraz gram GG w SMTM i trza przyznac, ze latanie na gilderze te bomby i rakiety sa super! Najbardziej podobalo mi sie jak walczylem z Vulturem bedac GG....To bylo cos...te postacie wydaja sie troche podobne oprócz kilku rzeczy, ale ich walka super wyglada. Jeszcze nie odkrylem wszystkich walorów zabawy Green Goblinem, dlatego chcialbym zeby ktos dal klawiszologie bedac GG. Wiem ze w grze jest, ale tam jest jakies WC, WS + J czy cos a mi chodzi np. o to: 4 (z tych cyfer po prawej stronie klawiatury) to jest to i to, 5 to to i to :D. O takie cos czyli jakby takie "spolszczenie" tej klawiszologii z gry. Z góry dzieki.

EDIT: Tiaa...Cztery rodzaje bombek do uzywania, te pilki/ostrza które lataja za wrogiem i go atakuja, te takie jakby rakietki z hakami, do tego cos w stylu maszynówy wmontowanej w gilder :P, i jeszcze te takie pomaranczowe bombki zrzucane z spod gildera i wybuchaja tak pod nami. Poprostu supcio xD, szkoda ze nie ma swobodnej gry jak z SM3TG lub USM. Ciosy wydaja mi sie jakby byly inne chociaz przy chwili porównania widac, ze sa takie same jak u Spideya.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości