Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man: The Movie
Witam, jezeli to nieodpowiedni topic to z gory przepraszam. Mam problem z ta gra: w czasie game-play'u hula jak trzeba, cut-scentki na enginie gry sa. Problem dotyczy tego, ze w przerywnikach filmowych (z intro wlacznie) slychac tylko dzwiek. Kompa mam znacznie powyzej wymagan. Ktos moglby to wytlumaczyc? B)
Odpowiedz
Slychac tylko dzwiek? Czyli coś Nie ma obrazu? To cos z gra..moze spróbuj odinstalowac... na problemach technicznych zbytnio sie nie znam xD
Odpowiedz
Tez mam cos podobnego. Zaczyna sie od tego momentu gdzie Shocker w tym tunelu strzela do nas. Wtedy nie mam obrazu. Komp tez znacznie powyzej wymagan. Do tego u innych ta sama gra chodzi dobrze.
Odpowiedz
Czyzby "kopia bezpieczenstwa"...
A co do klawiszologii, oznaczenia te sa bardzo latwe do rozszyfrowania, sa to pierwsze litery nazw akcji, za jakie odpowiada dany klawisz:
P (od punch) to uderzenie piescia, K (kick) to kopniak, J (jump) to skok itd...
Powrót jest tylko jeden i nie króla, tylko jedi.

Odpowiedz
mam kolejne pyt:

czy ta gre da sie jakos odpalic na laptopie ze zintegrowana karta graficzna intel950i?
ciagle wyskakuje mi blad ze czegos ta karta nie obsluguje...a taki nfs: most wanted poszedl bez problemu... to samo swat 4.

wogole to mozna teraz w kolekcji klasyki komputerowe za 29 zlotych nabyc w/w gre :)
Odpowiedz
Ja mam jeszcze pytanie co do trailera do SM: TM poniewaz grajac Green Goblinem kliknalem niesmiertelnosc ale....takie to glupie, ze przeciwnicy takze maja niesmiertelnosc...a co to za gra?? :P Wiec czy sa inne trailery? Z niesmiertelnosciał
Odpowiedz
Trailera? :huh: chyba trainera?

A wracajac do tematu mam pytanko:
Jak mozna green goblinem grac?
Odpowiedz
spaniel,Feb 28 2008, 10:14 PM napisał(a):A wracajac do tematu mam pytanko:
Jak mozna green goblinem grac?
Nie gralem w to za duzo, ale o ile sie nie myle to musisz najpierw przejsc gre.
Odpowiedz
Musisz przejsc gre na poziomie ( juz nie pamietam jakie tam sa ) ale chyba Hero, albo super hero, w kazdym razie na trudnym albo bardzo trudnym. Czy jakos tak. Wez najtrudniejszy :D
To ja, Fisher. Na poprzednie konto nie mog?em wbi?... :/
Odpowiedz
Ol...mój glupi blad przepraszam nie Trailer tylko Trainer! xD No wiec widzialem w internecie trainer, który dawal niesmiertelnosc alee dawal on niesmiertelnosc nie tylko mi, a tez wrogom np. Vulturowi i wtedy co to za gra xD.
Odpowiedz
Taka pulapka dla tych co chca isc na latwizne :lol:
Odpowiedz
po co ta gre przechodzic z kodami skoro jest latwa :/
Odpowiedz
spaniel,Feb 28 2008, 09:14 PM napisał(a):Jak mozna green goblinem grac?
Oto sposób jak grac green goblinem bez przechodzenia calej gry (aby nim grac po kazdym wlaczeniu gry bedziemy musieli ten trick wykonywac):
1.wlaczamy nowa gra na poziomie "hero" lub "s.hero"
2. po zaladowaniu wciskamy Esc, wchodzimy do menu glównego i wybieraly SPECIALS
3. wchodzimy w Cheats i wpisujemy "arachnid" po czym wciskamy enter
4. Wychodzimy z Cheats i wchodzimy do level warp (czy cos w tym stylu) i wybieramy ostatnia misje (jest to filmik ukazujacy nam Normana jako gg)
5. PO filmie pokaze nam sie lista z twórcami, nastepnie wchodzimy w specials, przechodzimy na dól i w kostiumie gg wybieramy ON
6.Potem pozostaje tylko wcisnac level warp i wybrac misje w która chcemy pomykac cool.gif

Wystarczylo poszukac w tym temacie...

Wysy?am zaproszenia na Lockerz.com gdzie mo?esz zgarn?? cenne nagrody (PS3, WII, PSP, IPOD'y i inne) !
W celu jego uzyskania wy?lij mi wiadomo?? na mój email korga.m@interia.pl
Odpowiedz
Dzieki Qbas i dzieki Korges :)
Odpowiedz
Wie ktos jak przejsc misje w oscorp corp. gdy trzeba zebrac haslo z kilku komputerów a nastepnie wklepac je przy drzwiach z napieciem? Haslo sklada sie z obrazków.
Odpowiedz
Musisz sie czaic, zeby cie nikt nie zauwazyl. Pamietam kiedys dawno jak to przechodzilem to tez nie moglem na poczatku sobie poradzic.
Po prostu chodzilem po scianach i z sufitu znizalem sie po sieci i bralem z komputerów co trzeba. Trzeba jednak zachowac duza ostroznosc przy przechodzeniu do kolejnego pomieszczenia.
Nie dopusc by ktokolwiek cie zobaczyl, bo uruchomia alarm. A jesli juz sie to niestety stanie to po prostu znajdz bezpieczna kryjówke w cieniu, albo po prostu uciekaj :lol:
Odpowiedz
Sorry, ze post pod postem, ale inaczej pozostal by niezauwazony jakbym edytowal.

Mam prosbe - czy móglby ktos wrzucic screena ze SM the movie, podczas bujania sie na pajeczynie po miescie, kiedy wlaczony jest kod na widok z pierwszej osoby.
Chcialbym bardzo zobaczyc jak to wyglada.
Z góry dzieki. :P
Odpowiedz
To prawda,ze jak sie przejdzie gre to mozna grac New Goblinem?
Bo ja przeszedlem 2 razy i nie moge.
Nie wiecie czemu?
Odpowiedz
Musisz na ostatnim poziomie gre ukonczyc albo na wszystkich po kolei ale wydaje mi sie ze starczy sam SUper Hero
Odpowiedz
Aha.Dzieki za pomoc
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości