Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man: The Movie
Gadziu1115. U gory jest post Korgesa o tym jak mozna latwo odblokowac Green Goblina. Przeczytaj. Ja tak dzisiaj zrobilem i dziala :).
Odpowiedz
Mam problem, gdyz gdy wlaczam SM:TM wszystko ok, leca filmiki poczatkowe, a gdy ma sie wlaczyc menu powraca do Windowsa :|. Mialem juz te gre i dzialala bez zarzutu, wie ktos co moze byc powodem?
Odpowiedz
Mi za to zaden filmik nie dziala...Musze w gre grac kilka godzin bez przerwy,zeby odpalil sie filmik
Odpowiedz
Gadziu1115,Aug 13 2008, 11:34 AM napisał(a):Mi za to zaden filmik nie dziala...Musze w gre grac kilka godzin bez przerwy,zeby odpalil sie filmik
Ale mu pomogles... <_< Fred, moze to jest wina tego, ze gra nie jest orginalna.
Odpowiedz
Taa, juz gralem na tym samym piracie, jakos dzialalo ;). No cóz, musze sobie radzic :P.
Odpowiedz
Chmielek,Aug 13 2008, 12:08 PM napisał(a):Ale mu pomogles... <_<
Czyli ,ze jesli chce napisac swój problem musze najpier pomóz komus?
Odpowiedz
Fred_Mord a próbowales jeszcze raz zainstalowac??
Odpowiedz
Wlasnie problem tkwi w tym, ze to jest juz caly gotowy folder z gra sciagniety :P. Mozliwe, ze o to tu chodzi, ale wtedy mi chodzila ta wersja gry.

Kup oryginal. / rzadlo
Odpowiedz
Jedna z najfajniejszych gier o Spiderze. Pomimo że to adaptacja filmowa to gra jest super. Jedynym mankamentem jest to że sie? czepia się powietrza, no i camera czasami wkurza.
Fajni przeciwnicy, sporo combosów, no i możliwość grania Goblinem.
Pamiętam że nawet się bawiłem w dodatkowe rozgrywki, walki na ringu itd.
Zaskoczyća mnie ta swobodna misja w której robimy sobie zdjęcie do Bugle'a, powinny był jeszcze ze 2 takie swobodne misje.

Solidna gra o Spiderze.
Odpowiedz
Gra stara ale jara.Mnie bardzo się podoba.Jest o niebo lepsza od SM:2.U mnie też czasami pojawia? się problem z tym ,że jest tylko d?wi?k a kupiłem orygina?a.Fajnie jest później przechodzic walki różnych strojach np.Final Battle GG vs GG albo w kostiumie Rossa.Moja ulubiona walka to ta początkowa z szokerem bo w tunelu gin?? mi obraz:angry:.
Odpowiedz
Szczerze ta gra nie przypad?a mi do gustu. Moim zdaniem została wykonana na odwal, możecie mnie skarci? za to zdanie, ale raczej go nie zmienił. Jest spooooro błędów w niej, stanowczo za dużo. Tylko pierwsze misje mi się podobały, dalej nie gra?em, bo kolejne były coraz gorsze.
Odpowiedz
Witam. Mam problem w grze spider-man the movie.Hodzi o to ze gdy chcem zadac cios przeciwnikowi z piesi czy z kopniaka gra sie zawiesza i nie wiem co mam robic.
Moze ktos z was wie.
Z GÓRY DZIEKUJE.
Odpowiedz
Cytat:Hodzi
Jak już to chodzi.dwa pytania:
Grasz na oryginale czy piracie?
Jaki masz sprz?t?
To mi pomoże ocenic sytuację.
Odpowiedz
Gre pobraćem z neta

Widows wista home premium
procesor intel core 2 duo 1,8 ghz
pamięć ram 1 giga
karta graficzna 256 mhz
Odpowiedz
to już nie wiem.Może to wina tego ,że pirat.
Odpowiedz
Raczej wina pirata.
Sprz?t ma dobry.
Devil is carnage.
Bigg Daddy is VENOM.
AND NOW THIS...Spiderman,is SUPERHERO!!!

Wszelkie prawa autorstwa zastrzerzone.Copyright©.
Bo jak nie to wpier...!!!
Odpowiedz
no właśnie mi tez wywala alb omam czarny ekran :venom_shout:

problem rozwiązany:Ptrzeba wgra? patcha
Odpowiedz
możecie dał link z tym patchem?? pliss

Odpowiedz
http://www.gamershell.com/download_2758.shtml
Link do patcha.
Odpowiedz
pomorze mi ktos jak gram spiderem i nie umiem sie zawiesic na pajeczynie tak jak na obrazku nizej
http://www.shockya.com/news/wp-content/upl...man3_poster.JPG

a jak gram goblinem to niewiem jak sie rzuca bomby z glidera prosze o onfo
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości