Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ulubiona postac : Spider-Man TAS
Ja najbardziej lubie...Vulture'a!!!, ta postac laczy w sobie ciekawy origin i super wyglad
Nieważne jakim się jest w środku, ważne są czyny które się popełnia
Odpowiedz
1. Harry Osborn - Fajna postac ^^
2. Green Goblin - Podoba mi sie jego szalony glos i teksty :)
3. Zapomnialem jak on sie nazywa - Ten wampir, którego Blade scigal ;)
"Tajemnicą długiego życia jest czerpanie radości ze swojej pracy" Carl Barks
Pozdrawiam, Lone Star
Odpowiedz
Cytat:3. Zapomnialem jak on sie nazywa - Ten wampir, którego Blade scigal  ;)

Morbius ??

Moja ulubiona postacia jest Carnage. Strasznie silny koles i chyba najgorszy wróg Spidera. Szczególnie podobal mi sie odcinek jak chcial zniszczyc caly swiat ta czarna dziura B)
No matter what I do no matter how hard i try the ones I love will always be the ones who pay.
Whaterver live holds in store for me I will never forget these words: "With great power comes great responsibility." This is my gift. My curse. Who am I? I'm Spider-man.
Spider-man
Odpowiedz
Masz racje Jarek K,wiele przeciwników Spidey'a robi wszystko dla milosci.Chociaz zapomniales dodac ze Morbius tez zakochal sie w Felicji lub Green Goblin(Harry Osborn) zakochal sie w Mary Jane.Ale wracajac do tematu...Moja ulubiona postacia jest oczywiscie Spidey,ale jezeli chodzi o wroga nim napewno bedzie Venom :D
Odpowiedz
No to oczywiscie Spider w zwyklym wydaniu oraz Scarlet i i ten w czarno-srebrnej zbroi z bohaterów pozytywnych. Z wrogów oczywiscie Venom ale ciekawie tez wygladal Spider-Carnage.
Odpowiedz
Ja napisze tak wszystkie postacie pozytywne i negatywne ktore byly rysowane przez Mark'a Bagleya :)
Odpowiedz
Nie bede oryginalny podobal mi sie Venom.Ciekawa postac zaczela mi sie podobac jak gralem w USM.Spider-man podobal mi sie ze wzgledu na dobre przedstawienie go(poza tym to glówny bohater i nie byloby calej kreskówki bez niego)
No i jeszcze podobal mi sie taki gosc co mógl robic "dziury do teleportacji" ciekawa moc ale nazwy nie pamietam

Edit by Dawidos: Nazywal sie Spot
Odpowiedz
mam 10 ulubionych postaci
1.carnage
2.rhino
3.green goblina 2
4.mysteria
5.spota
6.lizarda
7.venoma
8.scorpiona
9.shockera
10.electro
Odpowiedz
Mi najbardziej podobal sie Tombstone. Taki nietypowy przeciwnik. Wciagnal syna Robbiego w swiat przestepczy. Podobala mi sie tez jego historia w TAS'ie jak to najpierw chcial kupic sobie loda, lecz doszlo do wlamania. Z tego malego incydentu stal sie przestepca, ktory zaplacil za to wpadajac do dziwnej substancji, ktora zmienila jego wyglad zewnetrzny. Podobal mi sie tez jego polski glos (dubbing) w TAS'ie. Swietny przeciwnik.
Odpowiedz
Mój top 10:
1. :spider_couch: .
2.Venom
3.Carnage
4.Green Goblin 2
5.Scarlet Spider .
6.Spider-Carnage
7.Spot
8.Green Goblin
9.Lizard.
10.Vulture.

Naduzywasz emotikon. Usunalem zbedne. Nie rób tego ponownie. - dop Wookie
Odpowiedz
Zdecydowanie Allistair Smythe, Carnage i Venom - zawsze czulem do nich sentyment.
A i jeszcze taki inny spider co w ostatnich odcinkach chcial zniszczyc ziemie.
Odpowiedz
1. Green Goblin (Norman Osborn) - za szale?stwo, geniusz, ten psychopatyczny śmiech i wspania?e teksty (??cznie z naczelnym "There is only one true Goblin! the GREEN GOBLIN!).

2. Vulture - za odcinki nim stał się członkiem Insidious Six. Najbardziej podobał mi się podczas przemiany w Man Spidera i jako więzie? Scorpiona. Niemniej zawsze dziwięy mnie takie rzeczy, jak to, że będąc w niewoli u Scorpiona nie zmieniać się już w Man Spidera i to, że zamieniając się wiekiem z Silvermane'm zmienił się w młodego męszczyzn?, a nie w dziecko, jakim był wówczas Silvermane.

2. Venom - za ostatnią część trylogii "Alien Costume", gdzie faktycznie stał się trucizn? Petera Parkera. Musz? przyzna?, że w dzieci?stwie potwornie się go ba?em, ale jednocześnie fascynowałem.

3. Red Skull - niby nie wyst?pił w wielu odcinkach, ale przypad? mi do gustu. Superterrorysta, nazista, no i bardzo podobał mi się jego głos w wersji z TVP 2 (Ryszard Nawrocki);

4. MJ Watson - żadna z niej dziewczyna, do tego robiłca coś więcej poza leżeniem i wonieniem. Idealna towarzyszka życia dla Petera

5. Punisher - "spokojniejszy" niż w komiksach, ale jednak dalej twardy i nieust?pliwy. Jeden z gro?niejszych przeciwników Spidera (bo za przyjaciela raczej trudno go uzna?:P)

6. Dr Curt Connors - najwierniejszy przyjaciel Spidera, a zarazem jeden z jego największych wrogów. No i "gra? go głosem" sam Andrzej Ferenc;)
Odpowiedz
Najbardziej podobała mi się Black Cat:D, jej relacje z Spideyem były nieziemskie. Oprócz tego oczywiście świetny Venom i Carnage.
Odpowiedz
1. Armour Spider-Man - Podoba mi się ta postać głównie ze względu na oryginalny pomysł jej "bytu". Istne przeciwie?stwo normalnego Spider-Mana/Petera Parkera. Zamiast fotografem jest Multimilionerem, ma świetn? zbroj? i wszyscy go kochaj?. Jeden z lepszych pomysłów odcinków Spider Wars.

2. Captain America - Pojawił się w tylko 2 odcinkach lecz twórcy SM: TAS świetnie przedstawili tą postać, że aż się chciało oglądać.

3. Green Goblin II - Nie bez powodu napisałem Green Goblin II. Wol? goblina w wykonaniu Harrego z racji tego że świetnie sie oglądaćo 2 najlepszych przyjaciół, jednego na pajączynie, drugiego na glinderze i w kostiumie swojego Ojca.

4. Ca?a reszta postaci ??cznie z głównym bohaterem...
Look into my eyes, you will see what you mean to me.
Odpowiedz
U mnie Alistair Smythe.świetny orgin i che? zemsty na Spiderku.Bomba!
Odpowiedz
Ja nie będą oryginalny:

1 Venom - ulubiona postać, świetny origin, i jego debiut w TV:p
2 Hobgoblin - Kawa? skur... i gnoja:p beka, że w TAS'ie to najpierw on powstał,a później "Zielony"
3 Daredevil - Fajnie, że nie namieszali za mocno w jego przeszło?ci (co było częstym zabiegiem w tym serialu), bardzo podobał mi się ten odcinek (w sumie te 2 odcinki) z nim, ze względu na to, że przypomina?o mi to histori? napisaną przez F. Millera (u nas MM 2/95)
4 Wolverine - gość się nie patyczkować z niczym.. czyli jak w komiksie:D
5 Lizard - jako C. Connors - sprzymierzeniec Spidera (możnaby rzec), ale niech się przemieni w Jaszczurk?:PGo??, który nie wybrać sobie takiego losu (poniek?d)
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
Blackcat,
HobGoblin,
Venom,
Symbiot,
I to tyle;)

Uzasadnienie jeszcze! / rzadlo
Odpowiedz
venom: za zło jakie wyrządza?
sandman za pojednanie z spidermanem po pokonaniu venoma
i... tyle
Odpowiedz
Może jestem zacofany, ale w TASie nie było Sandmana...
Odpowiedz
Pewnie kolega pomyli? bajki....a raczej bajk? SM:TAS z filmem Spider-Man 3;).
'There's an old saying: Raise no more devils than you can lay down. My father raised one too many.'
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości