Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.18 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poradnik
W tym temacie ja i inni uzytkownicy forum beda mogli wam pomagac w grach o spider-manie.
Odpowiedz
Za tydzien zobaczysz ze ten temat bedzie sie zapelnial bo wychodzi gra USM ;) chyba ze wszyscy sobie poradza, szczerze w to watpie :D
Odpowiedz
jaruto napisał(a):chyba ze wszyscy sobie poradza, szczerze w to watpie
WIec przestan watpic , jak 8-latki w mojej miescinie sobie radza z GTA:SA to juz widze jak ktos ma z ta gra problemy (chyba ze nie bedzie mógl znaleźc okladek komiksów i strojów :P).
Odpowiedz
Ares_Real,Sep 22 2005, 13:14 napisał(a):(chyba ze nie bedzie mógl znaleźc okladek komiksów i strojów :P).
dokladnie o to mi chodzilo, nie mowilem ze w fabule albo misjach pobocznych :P bo w nich jestem pewien ze sobie poradza ale odnajdywanie sekretow w grze nie zawsze jest latwe :)
Odpowiedz
jaruto,Sep 22 2005, 13:19 napisał(a):bo w nich jestem pewien ze sobie poradza ale odnajdywanie sekretow w grze nie zawsze jest latwe :)
Równie latwe jest znalezienie stosownego FAQ'a na Gamefaqs , IGN'ie czy Gamespot'cie.
Odpowiedz
Nigdy nie przepadalem za grami o Spider-manie (mam jedna na podstawie filmu -wygralem w TV4) ale naprawde szykuje sie super gierka w universum Ultimate chyb sie skusze i sobie kupie przekonaly mnie do tego arty postaci wykonane przez mistrza Bagley'a :)
Odpowiedz
Ares_Real,Sep 22 2005, 13:14 napisał(a):Równie latwe jest znalezienie stosownego FAQ'a na Gamefaqs , IGN'ie czy Gamespot'cie.

Oczywiscie, pod jednym warunkiem ze ten co szuka pomocy, zna angielski w miare dobrze :)

Na zachete kupna tudziez sciagniecia jej z netu, moznaby napisac recenzje (po ukonczeniu jej) na temat niej, wrazenia z gry, plusy i jej minusy dla lepszej orientacji jezeli jeszcze ktos sie wacha nad kupnem.
Odpowiedz
jaruto,Sep 22 2005, 15:00 napisał(a):
Ares_Real,Sep 22 2005, 13:14 napisał(a):Równie latwe jest znalezienie stosownego FAQ'a na Gamefaqs , IGN'ie czy Gamespot'cie.

Oczywiscie, pod jednym warunkiem ze ten co szuka pomocy, zna angielski w miare dobrze :)

Na zachete kupna tudziez sciagniecia jej z netu, moznaby napisac recenzje (po ukonczeniu jej) na temat niej, wrazenia z gry, plusy i jej minusy dla lepszej orientacji jezeli jeszcze ktos sie wacha nad kupnem.
Jezu pozostaja jeszcze gry-online.pl :/ Pozatym recenzje GBA ja sobie zaklepuje :P PC chyba tez , jak szybko gre dostane.
Odpowiedz
W gry-online poradniki sa PLATNE! Tzn. trzeba wykupic abonament.
Odpowiedz
BleJd,Sep 22 2005, 17:36 napisał(a):W gry-online poradniki sa PLATNE! Tzn. trzeba wykupic abonament.
no wlasnie, co do tej strony to w zyciu nie zaplace nawet zlotowki :angry: juz lepiej znalezc darmowa a nie komercyjna... <_<
Odpowiedz
BleJd,Sep 22 2005, 17:36 napisał(a):W gry-online poradniki sa PLATNE! Tzn. trzeba wykupic abonament.
W swiecie , gdy wiekszosc dzieci dla szpanu ma komórke , to co to za problem pytam sie? A dla tych "biendiejszych" pozostaje sciagniecie z mniej legalnych źródel.

jaruto napisał(a):no wlasnie, co do tej strony to w zyciu nie zaplace nawet zlotowki juz lepiej znalezc darmowa a nie komercyjna...
Zyjac w polsce i szukajac poradnika do gry , to staary , naprawde masz inne wyjscie :/

PS: Dzieki za oswiecenie , az mi sie smiech do gardla sam wpycha <_<
Odpowiedz
Ares_Real,Sep 22 2005, 17:42 napisał(a):
Crov napisał(a):no wlasnie, co do tej strony to w zyciu nie zaplace nawet zlotowki juz lepiej znalezc darmowa a nie komercyjna...
Zyjac w polsce i szukajac poradnika do gry , to staary , naprawde masz inne wyjscie :/
Glodnemu chleb na mysli. To jednak nie ja powiedzialem. ;]

Co nie zmienia faktu, ze GOLa nie wykupuje bo i po co, jest gamesfaq a pliki mozna zdobyc na wielu innych nieplatnych stronach...
Odpowiedz
Pozatym wierzcie mi na smo bedzie solucja do USM , juz ja albo crov tego dopilnujemy

PS: Predzej Crov......xD
Odpowiedz
Ares_Real,Sep 22 2005, 18:20 napisał(a):Pozatym wierzcie mi na smo bedzie solucja do USM , juz ja albo crov tego dopilnujemy
ok :) trzymam cie za slowo :P
Odpowiedz
Ares_Real,Sep 22 2005, 18:20 napisał(a):Pozatym wierzcie mi na smo bedzie solucja do USM , juz ja albo crov tego dopilnujemy

PS: Predzej Crov......xD
Tak? :) No dobra, zobaczymy co da sie zrobic. :>
Odpowiedz
Stary , wiedz ze jak ci sie nie bedzie chcialo robic solucji , zawsze moge byc dla ciebie podpora :)

EDIT: Po przeczytaniu recenzji USM , dochodze do wniosku ze solucje pisze za 2 podejsciem do gry :D
Odpowiedz
I ja myslalem ze nikt pomocy nie bedzie potrzebowal...........Jak pokonac electro gdy jest na "niebiesko"?
Odpowiedz
Rzucasz w niego samochodami i kiedy na chwile traci moc okladasz go piesciami :D
Odpowiedz
Najlepiej jest zniszczyc wszelki doplyw pradu w te miejsca z ktorych Electro sie laduje, niszczymy je rzucajac samochodami ;) lepej jest tak zrobic niz walczyc z Electro do ostatniego doplywu pradu :P
Odpowiedz
jaruto,Sep 28 2005, 22:10 napisał(a):Najlepiej jest zniszczyc wszelki doplyw pradu w te miejsca z ktorych Electro sie laduje, niszczymy je rzucajac samochodami ;) lepej jest tak zrobic niz walczyc z Electro do ostatniego doplywu pradu :P
Wlasnie ze samochodami nie dzialalo za bardzo :P Ja to zrobilem recznie :D
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości