Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.27 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poradnik
Ja znalazlem kody tutaj:

http://www.cheatarena.pl/kody-do-gry-spide...,kody,pc,1.html
Odpowiedz
Bardzo mozliwe ze Black Cat ma racje.Strona która podales zawiera kody na pleystation albo xboxa nie mam ani jednego ani drugiego ale w wiekszosci gier na te maszynki kody wklepuje sie strzaleczkami.Na Pc'ty w wieksosci gier wpisuje sie wyrazy
Odpowiedz
Trudno. Bede musial grac bez kodów. Dzieki za pomoc.
Odpowiedz
To sa kody na PS2. Na PC to by byly wyrazy np. UISKAILP (ale przyklad dalem :P). A "LEWO, GÓRA, DÓL, PRAWO" to na konsole. Spytam z ciekawosci... TIGER444 ty jestes cheaterem :huh: ? Rozumiem, ze jest jakis trudny moment w jakiejs grze np. GTA San Andreas i wpiszesz raz czy dwa kod, ale wpisywanie kodu "dla zabawy" i to jeszcze w jakiejs latwej grze typu SM:FoF? :huh:
Odpowiedz
Sam nie umiem odpowiedziec na to pytanie. ;) Kodów uzywam, kiedy gre przechodze którys raz i mam juz dosyc odblokowywania poziomów, bonusów itp. Dlatego czasami chce to jakos przyspieszyc. Ogólnie staram sie nie uzywac kodów. A co do GTA:SA to tylko raz ukonczylem gre na kodach :lol:
Odpowiedz
Mam pytanie dotyczace Spider-Man 3: The Game :
Jestem juz w ostatniej misji tej gry ( Grand Finale ) i gdy jestem juz Harrym Osbornem/New Goblinem i, gdy po raz pierwszy obrzuce Sandmana bombami, to wciskam : spacja i wtedy mam sprawdzian sily i zwinnosci, ale klawisze, które mam wciskac nie wukazuja sie na ekranie ( zawsze znikaja, juz kilka razy instalowalem gre ;) ) Moje pytanie do tego jest takie: co mam wcisnac ? Wiem, ze na poczatku chyba s,lewy shift, a,s i dalej nie wiem
Odpowiedz
jesli masz domyslne ustawienie przyciskow (nic nie zmieniales) to jest chyba tak: S, Lewy Shift, A, S, D, Lewy przycisk myszy, A, Srodkowy przycisk myszy. Cos takiego o ile dobrze pamietam...
Odpowiedz
Mam problem w jednej z misji w SM3:TG na PS2,kiedy jako czarny Spider-man robimy sobie zdjecia z czlowiekiem na reku. Robie 3 zdjecia ale za czwartym trzeba zrobic jakies "specjalne". Nie wiecie moze co trzeba zrobic?

Edit:
To juz nie aktualne. Przeszedlem tamta misje, ale teraz mam kolejny problem.
Nie moge pokonac Venoma. Na poczatku uderzam go i jemu zycie ubywa. Potem zaczyna sie z niego dymic i koniec. Nie mozna go trafic,a nawet jesli trafie to i tak mu hp nie ubywa. Wiec tu mam pytanie. Jak go pokonc?(mowa o wersji na PS2)
Odpowiedz
Gadziu1115,Jul 21 2008, 07:03 PM napisał(a):Edit:
To juz nie aktualne. Przeszedlem tamta misje, ale teraz mam kolejny problem.
Nie moge pokonac Venoma. Na poczatku uderzam go i jemu zycie ubywa. Potem zaczyna sie z niego dymic i koniec. Nie mozna go trafic,a nawet jesli trafie to i tak mu hp nie ubywa. Wiec tu mam pytanie. Jak go pokonc?(mowa o wersji na PS2)
Moze to jest tak jak w wersji na PC? Czy Venom robi sie czerwony? Jesli tak to musisz chyba znalesc (jak w wersji na PC) jakies prety i walic w nie. Wtedy Venom bedzie ogluszony i bedziesz mogl go nawalac.
Odpowiedz
Nie, Venom swieci na czarno. Nie ma tam zadnych pretów. Jest tylko plac a w powietrzu lata GG
Odpowiedz
Gadziu1115,Jul 22 2008, 12:09 PM napisał(a):Venom swieci na czarno.
Przepraszam ale nie moge sie powstrzymac xD Rozwalilo mnie to xD
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=KuUB5FWk3Hw...feature=related

odpowiedz na twoje pytanie gadziu.
Odpowiedz
BlackCat nawet nie skorzysatalem z twej pomocy, bo juz ukonczylem misje,a wlasciwie cala gre.
Odpowiedz
witam wczoraj sobie zakupilem gre spider-man 3 i utknalem na tym wielkim jaszczurze w kanalach.. pisze mi zebym go zaciagnol jakos do tej maszyny, no to tak robie i pisze mi Q, wciskam Q na spowolnienie i potem pisze mi wcisnij spacje to wciskam i nic.., nie wiem jak go przejsc.., a wogoel jak mozna miec czarny kostium? ;/
Odpowiedz
Chodzi Ci o tego jaszczura co zaraz po Krevanie jest taa ? W tej samej misji. To musisz go zlapac za ogon, ale wczesniej jest do wykonania pewna mala sekwencja klawiszowa, trzeba mu pajeczyna oczy zaslonic i wtedy za ogon, naciskasz jakas strzalke w bok i wtedy krecisz nim tak aby wpadl w maszyne, musisz tak nim trafic 4 razy.
Odpowiedz
Mu chodzi chyba o to jak Connors jest zwyklym jaszczurem, a nie tym Hunterem. Wtedy kiedy Connors wyskakuje z wody kliknij "Q" na spowolnienie i naciskaj caly czas szybko spacje tak dlugo az ona nie zniknie z ekranu. Wtedy Spidey przygwozdzi jaszczura do tej maszyny. I tak kilka razy przy kazdej tej maszynie.
Odpowiedz
Witam. Mam takie pytanie odnosnie gry Spiderman 3. Jakie warunki trzeba spelnic zeby odblokowac czarny kostium?
Odpowiedz
kickboxer2,Aug 16 2008, 01:43 PM napisał(a):Witam. Mam takie pytanie odnosnie gry Spiderman 3. Jakie warunki trzeba spelnic zeby odblokowac czarny kostium?
Te pytanie pojawia sie tu juz chyba z 20 raz <_< Musisz przechodzic fabule, a kostium po jakims czasie sam Ci sie odblokuje. Gdzies ok. 27 misji chyba...
Odpowiedz
Zeby odblokowac Black Suit trzeba dojsc do misji Sandman. Po tej misji (i w niej samej rowniez) bedziesz mogl uzywac czarnego kostiumu. ;)
Odpowiedz
Bo juz przeszedlem 22 misje i sie nie odblokowal jeszcze.Dzieki za info.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości