Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.27 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poradnik
Odblokowal mi sie przy 25 misji jak zaczynam pierwsza misje z Sandmanem.

Edytujemy swoje posty zamiast pisac dwa pod rzad! / rzadlo
Odpowiedz
Hej. Bo u mnie jest taki problem z SM3, ze na max detalach i wszystkim na max ogólnie gra sie spowalnia (pisalem o tym juz w tym temacie). I mam pytanie do tych którzy posiadaja Radeony i SM3. Czy instalowaliscie juz Catalyst 8.9?? Moze on cos pomoze?? Tych, którzy wiedza prosze o odpowiedz (sugestie tez sa przyjmowane)...
Odpowiedz
Od razu przepraszam za post pod postem, ale na mój post nikt nie odpowiada...ale mam inne pytanie. Jak odblokować Silver Surfer (i gdzień?) w grze Marvel Ultimate Alliance?? Nie odblokowałem tylko tej postaci i zachodzą w głową jak to zrobił. Pisze tutaj, bo wydaje mi się, że ta gra jest powięzana ze Spider-Manem....
Odpowiedz
Musisz pokona? Galactusa w Skrull Throneworld. ;)
Odpowiedz
To znalazłem na necie, ale nie wiem jaka to mapa (który akt i poziom) i gdzie to jest na mapie XD??
Odpowiedz
na pecetowskeij wersji MuA musisz przejsc comic books missins wszystkie wtedy go masz ;)
Odpowiedz
AHA. Hej a mam jeszcze jedno pytanie. Gdzie sie wpisuje kody w Ultimate Alliance?? Wiem, ze wstyd, ale ukonczylem juz gre i chcialbym zagrac ze wszystkim na max. Na necie pisze ze gdzies w opcji Cheat, ale gdzie to jest ;) ??
Odpowiedz
Siema, mam problem w Spider-Man Web of Shadows. Mianowicie - jestem mniej więcej w miejscu jak razem z Wolverinem szukamy ludzi z symbiotem i w końcu docieram do Venoma. Niszcz? jego "gniazdo" i podwżadnych i jego samego goni? po mie?cie. W pewnym momencie zatrzymyuje się on przed jakimś budynkiem i nie ucieka dalej.
Co prawda mogę z dystansu przyciąga? się do niego lin? i w niego uderza?, ale jak mu energia spadnie mniej więcej do po?owy to później znów się napełnia (nie do pełna ale faktem jest że się zwiększa). A jak próbuj? z bliska w niego uderza? seriami to odpycha mnie jakby polem sięowym czy coś w tym rodzaju.
Kompletnie nie mam pojęcia co i jak dalej. :huh:
P.S. Nie wiem czy to ważne ale lata nad nami w tamtym miejscu ?migłowiec. Ale on chyba nie jest potrzebny bo wskakiwa?em na niego i nic szczególnego się nie pojawia?o.

Wie ktoś co dalej w tym miejscu? :spidey_usa:
Odpowiedz
Wydaje mi się że mówisz o tym momencie gdzie Venom skacze po ulicy!? Venom ?aduje swoją energi? zjadając ludzi i wypluwając nowo narodzone symbioty z ofiar, musisz mu przeszkodziś po prostu w tym. Najpro?ciej zrobić tak że gdy jesteśmy za daleko to używamy web shoot na Venomie, musisz w niego ciska? do momentu kiedy się sklei i cię?ko mu wyjść, podlatujesz do niego i uderzasz 1 ciosem po czym turlasz się w bok i powtarzasz tą czynność aż padnie. Chyba to o to chodziło jeśli to na ulicy jest.
Odpowiedz
Hmmm, u mnei było tak, że nie trzeba było go atakować nic, ani jego "dzieci" tylko goni? go i potem w jednym zau?ku kokon był i trzeba było zniszczył ten kokon i pokona? Venoma.

Znajometr v2

Money. I like to
swim trought it
and throw it in the air and have
it hit me on the
head! Quack!
Deadpool
Odpowiedz
Z całym szacunkiem ale "Korzi" mówił że sytuacja ma miejsce po rozwaleniu gniazda. Pozdro ;)
Odpowiedz
Tak, ale potem jest jeszcze jedno albo dwa gniazda. Goni?c za Venomem nie trzeba go nawet atakować tylko wystarczy za nim pod??a? i tyle.

Odpowiedz
Owszem, ale z tego co pamiętam to jeśli powstrzymujemy Venoma żeby ludzi wewn?trz siebie nie przemienia? to otrzymujemy punkty red z tego co pamiętam. Dalej już nie gra?em bo miałem dośc grania na lagach...
Odpowiedz
A z tym to już sobie poradziśem dawno temu. Po prostu jakiś bug był że Venom stał w miejscu. Wczytałem gr? od ostatniego save'u i było już normalnie.
Pozdro :spidey_usa:
Odpowiedz
Witam. Wczoraj zdobyłem SM: WoS, jestem w misji "Parley in the Park" (czy jakoś tak) i jak nie udaje mi się przejść tej misji i daje " Retry", to podczas wczytywania wyskakuje mi błąd typu wysyłaj nie wysyłaj. Nie wiem dlaczego tak się dzieje. dodam jeszcze, że przed uruchomieniem po raz pierwszy tej gry nic nie konfigurowałem w panelu konfiguracyjnym i jak dałem "Play" również mi coś wyskoczyło, ale dałem "ok" i gra normalnie odpaliła.

Patha Już instalowałem jeszcze przed dojściem do tej misji, wtedy wyskoczył mi komunikat żeby włożyć płytę.

Proszę o jak najszybszą odpowiedź.
Odpowiedz
Jeśli nie masz oryginalnej gry nie instaluj patcha.

Odpowiedz
Witam.
Mam problem o tu? od paru miesięcy ja i kolega szukamy modów do Spider-Man 3 czy ma ktoś link?
I czy te mody wogule istniej?;)
Jeśli ktoś posiada link bardzo o niego przosz? razem z kolegami.
Pozdro.

Mod np na. Player Characters było nie tylko Spider-Man i Black Suit ale również np. Dr. Conors.
To tylko przykład.
VENOM

Nie SPAMUJ!

Jaką ty masz klasę??SPRAWDŹ!

To moja klasa!

Proszę kliknij na to a dostanę srebrniki PLASE!
Odpowiedz
Nie ma modów do tej gry... Przepraszam za tak krótkiego posta, ale tutaj chyba nie trzeba nic więcej pisać...
Odpowiedz
Ok.Dzięki

Mam pytanie gdzie wklei? Save do Spider-Man The Movie?
Pozdro.

W przyszło?ci nie zamieszczaj oddzielnych tematów dla tego typu pytał, wystarczy że tutaj zapytasz. / rzadlo
VENOM

Nie SPAMUJ!

Jaką ty masz klasę??SPRAWDŹ!

To moja klasa!

Proszę kliknij na to a dostanę srebrniki PLASE!
Odpowiedz
Obecnie nie mam zainstalowanego The movie, ale podejrzewam, że save'a wgrywa się do katalogu gry w moich dokumentach, a jeśli nie tam, to w katalogu gdzie instalowaće? gr?. Przykładowo: C/Program Files/Activision/Spider-Man The Movie/Save. Tak to może wyglądał, jednak pewny nie jestem;)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości