Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.27 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poradnik
Mam pytanie, czy w Ultimate Spider-Man kostiumy można odblokować dopiero po przej?ciu w?tku fabularnego?
"With great power comes great responsibility."
Odpowiedz
Tak, do tego trzeba przejść wy?cigi, zebrać tokeny itp.
Odpowiedz
Ma ktoś save do ultimate s-m po misji z carnagem?
Jeśli tak to proszę o linka.
Odpowiedz
Gdzie w Marvel ultimate alliance można znależę grywalnych bohaterów?
Odpowiedz
To zależy o co chodzi. Jeśli chcesz zmienił skład grupy to zmieniasz ich przy znaku SHIELD`u o ile dobrze pamiętam. A jeśli chodzi o nowe postacie to są różne sposoby, aby odblokować Daredevila i Black Panther musisz zebrać wszystkie figurki z ich wizerunkami, które porozrzucane są na mapach, aby odblokować Silver Surfera trzeba zrobić jeszcze coś innego (ja użyłem tutaj kodów:P). Możesz też użyć kodów, aby odblokować postacie.
Odpowiedz
Jakie to kody??
Odpowiedz
Eh... już nie pamiętam. Wiem, że w ekranie wyboru składu dru?yny trzeba było wcisn?? odp. kombinacj? klawiszy strza?ek. Poszukaj na googlach.
Odpowiedz
Jest tylko na nie?miertelno?? i wszystkie komiksy
Odpowiedz
Tu masz wszystkie kody.
Nie ma to jak Gamespot :spidey_cheers:
Odpowiedz
Wasz admin ma problem i zastanawia się, czy wierna gwardia SMO Forum mu pomoże. Otó? kupiłem sobie ostatnio laptopa, głównie do pisania pracy licencjackiej. Jednak, wiadomo praca została napisana, a sprz?t stoi. Warto więc jakoś go wykorzystał, zwłaszcza, że jak mi się wydaje, ma niezgorsz? konfiguracj? sprz?tow?. Nie jestem jednak obeznany w hardwarze'a, więc proszę o radę, które z gier, licz?c od pierwszego filmu ze Spider-Manem, pójd? w miarę porządnie (tj. nie na najni?szym poziomie grafiki, ale przynajmniej średnim, takim dającym frajd? z gry) na poni?szym sprz?cie.

Procesor: Intel Pentium Dual-Core T3200 (2x 2.00Ghz)
Pami??: 3 GB RAM
HD: 250 GB
Karta graficzna: nVIDIA GeForce 9300M GS (VRAM: 512MB)
Karta d?wi?kowa: Realtek High Definition Audio
Nap?d: DVD ROM DL+/-
Wersja Directx: 9.0c November 2008.
System: Windows XP Home Edition Service Pack 3 PL

Mam tu głównie na myśli takie Spider-Manowskie gry jak Spider-Man: The Movie, Spider-Man 2: The Game, Spider-Man 3: The Game, Ultimate Spider-Man, Spider-Man: Web Of Shadows oraz jakieś Marvelowskie typu Marvel Ultimate Alliance lub Marvel: Rise of Imperfects. Czemu taki długi przedzia? czasowy? Ze względu na to, że kupiony laptop to mój drugi komputer w życiu. Pisz?c te słowa, korzystam z klawiatury komputera stacjonarnego kupionego 10 lat temu. Tak, właśnie na tym sprz?cie pisaćem wszelkie materia?y do SMO aż do kwietnia 2009, gdy wreszcie mogęem pozwolił sobie na kupno laptopa. Podaje konfiguracj? tego leciwego sprz?tu.

Procesor: Intel Pentium II 450 Mhz
Pami??: 64 MB RAM
HD: 8 GB
Karta graficzna: Diamond Viper 16 MB RAM
Karta d?wi?kowa: Sound Blaster
Nap?d: CD ROM
Wersja Directx: 6.1a
System: Windows 98 Special Edition PL

Nie dziwcie się więc, że wymieni?em aż tyle gier:D:D:D

Pozdrawiam, z góry dziękuje za odpowied?.
Odpowiedz
Na średnich to myśl?, że spokojnie wszystkie wymienione przez ciebie gry będą działał ok. Jedynie SM3 i WoS są strasznie piku?ne i mogę był problemy. Reszta to easy na najwyższych detalach.

Odpowiedz
Zgadzam się z rzadlo.The movie,2 the game na pewno odpalisz na wysokich.USM także według mnie.W trójk? pewnie na średnich pograsz.WoS jest wybredny więc nie wiem.MUA skoro u mnie na minimalnych pójdzie to u ciebie co najmniej na średnich. A ja mam takie pytanie:Na jakich wymaganiach odpalą SM3 i WoS z takim sprz?tem:(jeszce nie kupiony ,ale będzie taki)
Procesor:Intel Core 2 Quad 2,4 ghz
Karta graficzna:GeForce 9800 GT
RAM:2 GB
HDD:500 GB
Odpowiedz
SM3 spokojnie odpalisz na wysokich, a z WoS'em nie wiem, ale chyba nie powinno był problemów, żeby grac w miarę p?ynnie. Mówi? "w miarę", bo nie wiem, czy u kogoś ta gra chodzi bez jakichkolwiek zaci?? itd.
Odpowiedz
WoS nie da rady u Ciebie, o dziwo nie dał rady u mnie nawet jak sprawdza?em najni?sze detale, gra po prostu się zwiesza?a albo traciła obraz i do widzenia. A z moim sprz?tem naprawdę jestem teraz kozakiem na osiedlu:PSM3 nigdy nie gra?em ale wiem że reszta spokojnie zajmie Ci parę dni życia:)
Odpowiedz
Nie da rady ? :huh:Ja na 4,5 Intelu, 2 gb Ram'u i gf 8600GT dawałem całkiem nieźle rade...
Odpowiedz
Najni?sze wymagania są takie:
Procesor:Intel core 2 duo 2,2 ghz lub lepszy
Ram:1 GB
Karta:GeForce 7900 GT
300 postów
pozdrawiam
PS.dzięki Chmielek , teraz już będą wiedział.
Odpowiedz
Proszę o piln? pomoc!!!

Chcę zainstalować :spider_couch:-a z 2001 roku.

I pisze mi,że mam odinstalować demo.

Ale tej instalki z dema nigdzie nie ma(rym)!!!

Co mam do jasnej ciasnej cholery robił???!!!:blink:

PS:Gra ?ciągni?ta z DC++(polecam).:spider_dance:
2PS:Co to spam i offtop?!?!?!?!:huh:

Sorry za spam.
Devil is carnage.
Bigg Daddy is VENOM.
AND NOW THIS...Spiderman,is SUPERHERO!!!

Wszelkie prawa autorstwa zastrzerzone.Copyright©.
Bo jak nie to wpier...!!!
Odpowiedz
Wyja?niam od końca.Offtop to:jest np. temat o SM3 o ktoś tam gada nie na temat.
Spam to np. posty typu:KTo MI dA sTOO-1oo GoLdA w Tiiiibii?!?!,qÓ?oTe 21.09.200009:trzeba co?tam KoNIec qÓ?OtE posT:dZi?nKs,HeLo? fSzYsTkIm!!!!!!!!!!:D,lubie tede i mezo itp.
A co do gry to może wadliwy pirat?A dema na pewno nigdy nie miałe??
Odpowiedz
Maqcuin
O piratach nie ma co dyskutował, bo to wbrew regulaminowi. Jeśli nie możesz znależę instalki od dema, spróbuj go usunąć za pomoc? opcji "Dodaj lub usu? programy" w panelu sterowania (o ile masz Windowsa). Jeśli i tam się nie uda, to będziesz musiał skasować cały folder z owym demem, a potem wszelkie jego pozostało?ci w rejestrze. Grzebanie w nim jest dośc ryzykowne, więc proponuj? zrobić format dysku. Jeśli dema nigdy nie miałe? to już musi był wina gry, któr? posiadasz.

offtop - posty nie związane z danym tematem
spam - posty, które po prostu za?miecaj? forum, czyli np. krótkie, bezsensowne wypowiedzi, jednowyrazowe, bez uzasadnienia, nie wnosz?ce nic do tematu, składające się z samej emotikony lub przesadnie nimi na?adowane (np. tak jak niektóre Twoje)
Odpowiedz
Qbas.

Próbowałem i w rejestrze i we wszystkich dyskach oraz w doddaj lub usu? programy i gówno tam jest.
Devil is carnage.
Bigg Daddy is VENOM.
AND NOW THIS...Spiderman,is SUPERHERO!!!

Wszelkie prawa autorstwa zastrzerzone.Copyright©.
Bo jak nie to wpier...!!!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości