Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.27 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poradnik
No to jak napisałem, zrób format dysku. Proste i niezawodne:)Jeśli błęd będzie dalej występować, za?atw sobie inn? wersję gry.
Odpowiedz
thx.
Devil is carnage.
Bigg Daddy is VENOM.
AND NOW THIS...Spiderman,is SUPERHERO!!!

Wszelkie prawa autorstwa zastrzerzone.Copyright©.
Bo jak nie to wpier...!!!
Odpowiedz
witam ..
mam otó? taki problem przeszukałem forum .. ale były dośc stare wypowiedzi ..
więc ..czytałem też że pomoże directX 9.0c lecz też nie pomaga .. nawet mam 11 directX .. i nic ..
dajcie jakiś patch lub jakieś .. coś ... co by pomogło mi z tym ... jakieś usuni?cie czy coś ..

A jeżeli nie zamie?ci?em tego tematu w poprawnym dziale to proszę o wyrozumiało??, i o przeniesienie go do poprawnego ..

możecie pisać na gg 4684938 lub na email sowaq1990@gmail.com

Pozdrawiam.
Odpowiedz
Hm, napisz jaki to problem.
Odpowiedz
Wytłumaczy ktoś jak zrobic kostium do USM?Ze szczegółami.
Odpowiedz
Ten temat już był poruszany.
Odpowiedz
Ale nikt nie wyja?ni? tam jak takowy kostium zrobic<_<.
Odpowiedz
Bo w takie tematy nie w??cza się instrukcji obs?ugi programów graficznych
Ale żeby nie było offtopu musisz tak prze kolorować teksture żeby wyglądała jak kostium który ciesz zrobić najpro?ciej mówięc.
Odpowiedz
Co trzeba zrobic żeby pokonac Mysterio ,który "ro?nie" w Spider-Man 2 the Game na PSP?HELP!
EDIT:Nieaktualne.
Odpowiedz
Witam

Chcialbym zakupic jakas gre ze Spider-Manem na PC, poniewaz jednak nie jestem Carringtonem:Dnie moge pokusic sie o nowosci w rodzaju Web of Shadows czy Marvel Ultimate Alliance 2? Dlatego tez moja uwage skierowana jest na serie The Best of Activision, której to gry kosztuja 39 zl. Wsród tych gier znajduja sie takie spidermanowskie:

Spider-Man 2: The Game
Ultimate Spider-Man
Spider-Man 3: The Game

Prosze o rade w wyborze jakies pozycji. Która z tych gier jest najdluzsza, najbardziej emocjonujaca, interesujaca fabularnie. Krótko mówiac, która najbardziej oplaca sie kupic w kazdym mozliwym tego slowa znaczeniu.

Z góry dziekuje za rade

Pozdrawiam
Odpowiedz
Ultimate Spider-Man, dwie pozostale to crap istniejacy tylko z powodu licencji.

Web of Shadows jest zdaje sie juz troche tanszy (zwlaszcza w wersjach na X360 i PS3 - mozna znalezc nówke za 39 zl bodajze).

Odpowiedz
Dzieki za rade. Tak tez myslalem. A Web of Shadows polecasz w przystepnej cenie na PC?
Odpowiedz
Ja kupilem na Allegro WoS za 57 zl z przesylka ....:D
Specjale z UK - Colossus i Juggernaut - szczegóły strona 417 post #8330
Odpowiedz
Ja mam takie pytanko. Skad moge pobrac w internecie gre Spider-Man (te z 2001 roku). I nie wyjezdzajcie mi z tekstami: "szkoda Ci kasy?", albo "google nie gryza", bo recze, ze 1. nie mam mozliwosci kupienia tej gry 2. szukam jej w googlach od dwóch dni. Gdyby nie bylo zadnego linku do downloadu, moze którys z userów (który ma te gierke) zrobilby uploada? Mysle, ze nie tylko mnie by sie przysluzyl.
Z góry bardzo dziekuje za pomoc.
Odpowiedz
Regulamin napisał(a):5. Jak wyzej, wszelkie przejawy piractwa (reklamy lub linki do Divxów, piratów gier komputerowych, nielegalnych skanów komiksów itp.) beda karane np. kasacja lub blokowaniem tematu, nagana upomnieniem, a w najgorszym przypadku banem.

Proponuje lekture regulaminu. Calkiem ciekawy jest nawet.

Odpowiedz
Oki, wszystko fajnie, z tym, ze zadne to piractwo. Wg mnie gra jest tak stara, ze nie przedstawia zadnej wartosci rynkowej, ponad to- nie zamierzam jej rozpowszechniac. Bedzie przeznaczona tylko do uzytku domowego. Naprawde nie moge dostac linka, czy cos? Noo chlopaki xD

@@Edit: Juz problem zazegnany. Znalazlem gierke w necie, choc ciezko bylo =) Od jutra zaczynam intensywna gre xD

Co z tego, ze wedlug ciebie nie przedstawia zadnej wartosci rynkowej? Liczy sie to, ze pobierasz nielegalna kopie i z niej korzystasz, co równiez jest karalne. / rzadlo
Odpowiedz
Przepraszam ale nie wiem co zrobic w Spider-man 3 bo 2 facetów wjedza samochodem w elektrownie z bomba i niemoge jej wyjac (chyba musze niedopuscic zeby ona wybochla:rolleyes:) za porady i pomysly dziekuje....
Odpowiedz
W tej elektrowni jest kilka takich zóltych magazynów, przy nich jest dzwignia, musisz kazda z nich przeciagnac na dól, wystarczy jedno klikniecie, potem wrócic do bomby, wyjac ja i pobiec na pomost, a nastepnie Spidey wrzuci ja do wody. No a na sam koniec bedziesz mial walke z Apocalipsem i kilkoma jego ludzmi. A tak po za tym, to facet, wystarczyl jeden post.
Odpowiedz
w misji grand finalle: Swietnie mi szło z venomem dopoki nie wszedł ten mega sandman i new goblin musiał go pokonywac , ale te głupie granaty nic mu nie robić czy istnieje jakis dobry trik aby pokona? mega sandmana?:new_goblin:
w misji lizard nomore 2: z tym 1 i 2 nie miałem problemu ale w 3 co dziesiec sekund pojawia sie 15 nowych lizardów czy da sie je jakoś pokona?
ps . myśla?em aby przej?c grand finale i zabic lizardy czarnym spiderem:venom:! ale s?yszalem o kodach i mogllbym je wpisac ale nie umiem wej?? w cheat menu ! plis pomozcie
ps 2. gram na PS3
Odpowiedz
Siemka!Wkurza mnie to ciąg?e gonienie za wy?cigami i uzupełnianie tych ''City Goals''ów czy nie ma jakiegoś sposobu żeby to ominęł lub żeby podczas wy?cigu na czas nie odliczało czasu?Pomocy!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości