Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poradnik
mam problem z misja z sabre czy jakos tak ten latajacy robot zuca jakies bomby pod most i ja musze utatowac 2 ludzi biore jednego odchodze na bezpieczna odleglosc ale on nie chce zejsc wciskam f i nic

sorrki juz nie bede nie wiedzialem ze to takie istotne
Odpowiedz
http://s6.yousendit.com/d.aspx?id=382NWOVP...MP0OJTX6FASUJUR

przejdzi mi ktos misje z tym robotem?
Odpowiedz
juz se poradzilem ufff
Odpowiedz
czlowieku, piszesz trzy posty kolo siebie gdybym byl modem to dalbym ci ostrzezenie.
Odpowiedz
no to juz go nie ma:-)

mam nadzieje ze sie komus przyda
Odpowiedz
Dejvi,Feb 3 2006, 18:45 napisał(a):http://rapidshare.de/files/12470907/Ultima...OnLine.zip.html

tu macie poradnik z gry online za free ja za niego dalem 7zl
To juz pod piractwo podchodzi :D
Odpowiedz
Jezeli adim uwaza to za naruszenie regulaminu to prosze to usunac
Odpowiedz
Niech ktos da mapke z pokazanymi pajakami (tymi bonusami co sie zbiera)do gry Spider-Man 2 :The Game!!!!Prosze!!!!!
Odpowiedz
umiesz przejsc misterio w grzespider-man 2 : the game ja tak wogóle sie przy tym nie mecze
Rafcios rządzi Kumalski ? xD
Odpowiedz
Ja tez sie nie mecze . Przechodze juz ta gre 3 raz . Wiec to latwy przeciwnik.
Odpowiedz
Napiszcie prosze co sie stanie jesli w Spider-Man 2 :The Game zbiore na przyklad wszystkie pomaranczowe pajaki(te do zbierania).bedzie wtedy nowa postac czy co??Pytam sie bo mi brakuja juz tylko dwa pomaranczowe pajaki do zebrania calego ciagu.Prosze o odpowiedz!!! :spiderman:
Przepraszam za dwa posty kolo siebie!
Odpowiedz
Gram w spidera z 2001r. i nie pamietam co trzeba zrobic w zadaniu gdzie miezy do nas helikopter.Jestem juz na szczycie rusztowania i nie pamietam co trzeba zrobic! Jak skacze na te pudlo co zwisa z haka to spadam razem z nim i koniec.
Pomózcie prosze.
Odpowiedz
oskier,Sep 3 2006, 14:00 napisał(a):Gram w spidera z 2001r. i nie pamietam co trzeba zrobic w zadaniu gdzie miezy do nas helikopter.Jestem juz na szczycie rusztowania i nie pamietam  co trzeba zrobic! Jak skacze na te pudlo co zwisa z haka to spadam razem z nim i koniec.
Pomózcie prosze.

Ale odskakujesz od pudla do nastepnego budynku i nie doskakujesz czy jakos taką Jesli tak, to bardzo mi przykro ale obawiam sie ze musisz sobie wczytac wczesniej zapisany stan gry, gdyz mialem ten sam problem. Jednak pozniej zrozumialem ze jest to po prostu blad (powazny <_<) w grze... Dlatego nic innego Ci nie pozostaje jak wrócic do poczatku tej misjii
Odpowiedz
Jak wskakuje na to pudlo to juz sie zalacza filmik jak spidey spada razem z pudlem -.-.
Wnerwia mnie to strasznie wiec chyba uzyje kodu bo poziom przechodzilem od poczatku 1000 razy i lipa :(
Odpowiedz
Nie pomoge Ci poniewaz nie gralem w ta czesc (no moze troche u kumpla) ale mysle, iz powinienes oblukac te games faq (in inglisz oczywiscie ;)). Mam nadzieje, ze to Ci choc troche pomoze.
"You're good... but me, I'm magic"
Odpowiedz
Juz zrozumialem co jest nie tak :( Niegdys na starym kompie daleko zaszedlem w tej grze lecz dzis na kompie z 3ghz i 256 na karcie graficznej spidey chodzi za szybko!
Cholera to mnie denerwuje bo zwiekszylem wszystko na max i dalej jest za szybki fps.
Zauwazylem to po misii z venomem bo po dogonieniu go i obejrzeniu filmiku wypadam przez okno i jest game over. Nic nie daje trzymanie palca na web swingu. Cóz skombinuje sobie wersje na PSX i bede motal na emulatorze. Dzieki za pomoc i sorry za zamiesznie.
Odpowiedz
Bardzo zaciekawila mnie gra flash "The Ultimate Battle: Spider-Man vs. Venom", leczy gdy wchodze w jej link rozpoczyna mi sie wczytywanie (ten pasek z pajakiem) a nastepnie pojawia sie czarny obraz w oknie jakbym nie mial flasha czy czegos tam. Czy ktos mial taki problem i sie z nim uporal? Prosze o jak najszybsza odpowiedź!!

Wysy?am zaproszenia na Lockerz.com gdzie mo?esz zgarn?? cenne nagrody (PS3, WII, PSP, IPOD'y i inne) !
W celu jego uzyskania wy?lij mi wiadomo?? na mój email korga.m@interia.pl
Odpowiedz
Ja owszem nie mialem Flasha 9, ale wówczas pojawilo sie okienko z pytaniem o jego instalacje (takie male biale okienko). Automatycznie sciagnal sie jakis package z Internetu, po czym rozpoczelo sie wczytanie gry. Gdy sie wczytala okno bylo ciagle czarne. Jednak po zamknieciu przegladarki i ponownym wejsciu w linka gra wczytala sie i pojawil sie ekran glówny gry.

Moze po prostu zamknij kompa i spróbuj jeszcze raz. Sprawdź tez jaka wersje Flasha masz. Byc moze wylaczone u ciebie jest automatyczne pobieranie aktualek, wtedy wejdź na strone Adobe Flash Player (wpisz ta nazwe w Google).

Pozdro

Ps. Temat ten polacze z tematem Poradnik nieco później.
Odpowiedz
Ok juz mi chodzi.

Wysy?am zaproszenia na Lockerz.com gdzie mo?esz zgarn?? cenne nagrody (PS3, WII, PSP, IPOD'y i inne) !
W celu jego uzyskania wy?lij mi wiadomo?? na mój email korga.m@interia.pl
Odpowiedz
Cytat:Siemka ja sobie niedawno zakupilem dopiero gre "Spider-Man 2",lecz niestety jej nie moge przejsc poniewaz caly czas mnie zabija "Misterio".Strasznie mnie denerwuja te glazy,które na mnie spadaja :/ moze ktos mi podpowie jak go przejsc albo jak unikac tych glazów.
Pozdro. ^^
Misteria mozesz bic recznie (ja tak go zabijam), a glazów najlepiej unikaj chowajac sie gdzies.
Ps. W piratach kamienie rzadko wybuchaja. :P
Rafcios rządzi Kumalski ? xD
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości