Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poradnik
Moze mi ktos podpowiedziec, jak pokonac Electro w drugim pojedynku? :P

How long can any man figth the darkness before he finds it in himself .... Spider-Man 3
Odpowiedz
Gdzień
Odpowiedz
Mój blad, nie napisalem o jaka gre chodzi :D o Ultimate oczywiscie :P

How long can any man figth the darkness before he finds it in himself .... Spider-Man 3
Odpowiedz
click! Tutaj macie poradnik do USM. Z tym poradnikiem przejdziecie cala gre bez problemów.
Odpowiedz
Dengar,Apr 15 2007, 08:27 PM napisał(a):Moze mi ktos podpowiedziec, jak pokonac Electro w drugim pojedynku? :P
Pytales jak go pokonac wiec musisz venomem zucic w niego samochodem jak wkoncu trafisz on zrobi sie normalny spadnie na ziemie wtedy zacznij go nawalac potem spowrotem bedzie w pelni swych sil i musisz to powtorzyc az go ubijesz.
upewnij sie czy nikogo niema w domu
Odpowiedz
A sorry ze psize 2 posta ale chce zeby byl widoczny.
Mam pytanko powiem mi ktos ile trzeba miec tokenow, wydarzen miejskich,wyscigow,oraz tor walki zeby jakies kostiumy zdobyc i jeszcze jedno czy tokeny to sa e znaki zapytania czy wszystkie inne czyli te okladki komiksow oraz tekoney miejsc plisska o szybka odpowiedz (z gory dzieki).
Odpowiedz
siemka mam do wszystkich prozbe ma gra spider man 3 lecz po instalacji gdy wlaczam gre wlacza sie ale bez obrazu dzwieki sa ale bez obrazu , plis prosze o jak najszbsza odp z gory dziex ,jesli co to na torrencie powiniscie znalesc 3 czesc gry
Odpowiedz
No tak. Ja sciagam, ale podaj jakiego masz kompa. Moze masz karte graficzna slaba, albo cos.
Odpowiedz
Najlepiej zainstaluj najnowszego directX.
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
Czesc gram wlasnie w Ultimate SP (i prosze bez brechtu) za Chiny nie moge przejsc wyscigu z Johny Stormem :/ Mam do kogos prosbe móglby ktos sie ze mna skontaktowac na gg.. i bym komus dal mojego savea ? Mój nr. gg. 1999260.
Odpowiedz
skorzystaj z poradnika.
Odpowiedz
Extra ja zadaje pytanie a nikt nawet nie zechcial na nie spojrzec super moze doczekam sie tej cholernej odpowiedzi co.
Odpowiedz
Sorry zefir_93, aleznalazlem tylo tyle:

Kostium Black:

Ukoncz 100 City Events, zbierz wszystkie 100 Tokenów oraz ukoncz wszystkie walki.

Strój Arachnomana:

Ukoncz 90 City Events, zbierz 90 Tokenów oraz ukoncz 48 turniejów walki.
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
To tez wiedzialem cóz szkoda.
Odpowiedz
Mam takie chyba legalne pytanie:
Jak sie instaluje/otwiera torrenty (czy jakos tak) bo mam 1 niepowiem z kad ale niewiem jak go zainstalowac.
Torrent jest podzielony na 3 dyski CD dodam jeszcze ze jest to gra. Jezeli jest to zgodne z prawem tego forum to prosze o odpowiedz odnosnie instalacji torrentu.

Wysy?am zaproszenia na Lockerz.com gdzie mo?esz zgarn?? cenne nagrody (PS3, WII, PSP, IPOD'y i inne) !
W celu jego uzyskania wy?lij mi wiadomo?? na mój email korga.m@interia.pl
Odpowiedz
Ok juz obczailem. nie bylo pytania...

Wysy?am zaproszenia na Lockerz.com gdzie mo?esz zgarn?? cenne nagrody (PS3, WII, PSP, IPOD'y i inne) !
W celu jego uzyskania wy?lij mi wiadomo?? na mój email korga.m@interia.pl
Odpowiedz
Wiele osób (w tym ja) mialo problem z bledami w grze PC Spider-Man z 2001 roku. Mam na mysli te bledy kiedy to nasza postac jeszcze podczas filmików spada w przepasc oczywiscie ginac. Oto co znalazlem w necie na ten temat.

"Sometimes Spider
Man will lose Venom because he webs himself to a wall (in the FMV sequence).
To prevent this quit to the Main Menu and go to options then go to Audio.
Turn the Voice Volume all the way down and don't press any keys durring the
FMV Sequence and Spider-Man will Automatically swing onto the next building
at the end of the Sequence."

To sie tyczy poscigu za Venomem, ale nie wiem czy dziala równiez w innych przypadkach bo tego nie sprawdzalem. Mam nadzieje, ze komus pomoglem.

Odpowiedz
rzeczywiscie takie rzeczy sie dzialy ale jak ktos gral na piratach
Back in Black [SIZE=xx-large]
Odpowiedz
Ja mam oryginal i tez cos takiego mi sie dzieje. Nie kazda gra oryginalna musi dzialac perfekcyjnie. Sa gry które poprostu zawieraja bledy (np. Tony Hawk's proskater 4 - po przejsciu jednej z plansz gry nie mozna zapisac).

Cytat:To sie tyczy poscigu za Venomem, ale nie wiem czy dziala równiez w innych przypadkach bo tego nie sprawdzalem. Mam nadzieje, ze komus pomoglem.
Mi spadal w otchlan przed walka z Venomem (po poscigu).
Odpowiedz
Mnie tez, ale takiego buga mialem tez podczas filmiku z ucieczka przed helikopterem.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości