Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poradnik
Nie ma takiego sposobu. Nie ma kodów do tej gry.
Odpowiedz
Wita wszystkich:)

Pisz? z prośbę o wyja?nienie mi jednej rzeczy. Mianowicie w grze Spider Man 3 wykonałem wszystkie misje dost?pne na mapie oraz rozwali?em wystarczając? ilo?? przeciwników aby pola bitew miały zielony kolor. Nie wykonałem jeszcze wszystkich misji z dziewczynę Spidera i misji fotograficznych. Chcę gra? dalej! Ale zupełnie nie wiem jak odblokować kolejne misje na mapie nie ma już więcej emblematów z misjami a wiem że gra takowe posiada. Kompletnie nie wiem co robił. Mam nadzieję, że pomożecie:PPoza tym podczas wykonywania pierwszej misji z jaszczurem musiałem ją zwyczajnie przerwa? i zej?? z kompa. Pó?niej gdy chciałem ja kontynuować emblematu już nie było na dachu budynku mojej firmy... i tak misja wsięk?a le to już chyba jakiś problem samej gry. Napiszcie więc proszę jak odblokować lub co innego poczyni? by dalej gra? i wypiszcie jakieś dobre polecenia tytuły gry o SpiderManie póki co mam za sob? 'dwójk?' no i utkn??em w 'trójce'. Pzdr!
Odpowiedz
S?uchaj Stary, wydaje mi się, że po prostu powiniene? misje z Mary Jane wykonał, jak to nic nie da i kolejne zadania z niż się nie odblokuj?, to zrobić kilka zlece? w Daily Bugle. Jak to nie pomoże, to już chyba wina gry. Masz pirata czy orygina? ? Jeśli pirat i ta "rada" nie pomoże, to raczej wiadomo o co chodzi;)
Odpowiedz
Ty ale wiesz co jest najlepsze jak chce wykonał misją z jego lask? i dochodzą do kolejnego punktu, które się zalicza w trakcie pokonywania trasy to jeden znajdujący się w parku na wiadukcie wgl. nie chce się zaliczy?, że tak to ujm?... więc spróbuję misją fotograficzne najwyżej. Ale i tak dzięki za pomoc. A gra oczywiście ?ciągana z necika hehe więc to też mówi samo przez się:D
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości