Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man Unlimited
A TAS to geniusz w swoim wykonaniu. Rzeczywiscie sa róznice :venom:
Look into my eyes, you will see what you mean to me.
Odpowiedz
Moze TAS jest geniuszem jesli chodzi o strone graficzna, ale walki w Unlimited byly o niebo lepsze. Zaluje, ze JETIX nie podjal sie ponownej emisji serialu bo naprawde byl dobry.
Odpowiedz
Jak kiedys lecialo na Polsacie to chyba bylo z dubbingiem.
Co do symbiotów to akurat w tej kreskówce ich poznalem, ale porównujac z wygladem z komiksów to tylko Carnage gorszy, Venom moim zdaniem o wiele lepszy, zwlaszcza te kolce na plecach i garb, oprócz tego tez podobalo mi sie ze mogli zmieniac sie w kaluze i to, ze nie odslaniali co chwila masek symbiotów, co wygladalo jakby byli uwiezieni w tych symbiotach :D
Tylko, ze z dubbingiem to mówili na nich Toksyna(Venom) i Rzeznik(Carnage) ;)
Mi tam sie podobal serial, pamietam jak sie zdziwilem jak w 1 odcinku zobaczylem jakiegos kolesia i nagle okazalo sie to jest Peter, a kreskówka nazywa sie spider-man.
Pamietam tez jak sie cieszylem jak symbiot wszedl na spidey'a.

Znajometr v2

Money. I like to
swim trought it
and throw it in the air and have
it hit me on the
head! Quack!
Deadpool
Odpowiedz
Ja nie ogladalem na Polsacie tej kreskówki, poniewaz jak to puszczali to jeszcze nie bylem zainteresowany Spider-Manem ;). Ale jakby puszcili jeszcze raz to bym ogladal :D.

Daniel121096 napisał(a):Tylko, ze z dubbingiem to mówili na nich Toksyna(Venom) i Rzeznik(Carnage).

Przetlumaczyli na Polski :P. W doslownym znaczeniu Venom oznacza "Trucizna", a Carnage "Rzeznia, Rzez". Czyli stwierdzenie "rzeznik" bardzo pasuje do Carnage'a, poniewaz jest w nim duzo brutalnosci, zabijania itp. a jesli chodzi o Venom'a to pewnie tylko przetlumaczyli :P.
Odpowiedz
Akurat ja slyszalem, ze Venom oznacza Jad(tak nazywal sie tez, gdy pierwszy raz wystapil w komiksach tm-semic).

Znajometr v2

Money. I like to
swim trought it
and throw it in the air and have
it hit me on the
head! Quack!
Deadpool
Odpowiedz
Jad a Trucizna to prawie to samo.
Na polsacie mi sie wydaje, ze bylo z lektorem. A wyglad Carnage mi nie przeszkadzal bo nie widzialem go oryginalnego przed kreskówka(mimo,ze lecial TAS, najwidoczniej przegapilem odcinki z nim)
Odpowiedz
a czy sa odcinki z polskim lektorem lub dubbingiem na necie??
Odpowiedz
Pewnie gdzień tam są :rolleyes:

I co ten post wnosi do tematu? :rolleyes: / rzadlo
A twój edit? :rolleyes: /Gadziu1115
Odpowiedz
a wiecie moze gdzie znalezc?? szukalem na youtube i nie znalazlem :/
Odpowiedz
http://pl.youtube.com/profile?user=Vakamad...isk&view=videos
Poszukaj sobie tu i wpisz w drugiej wyszukiwarce tej niąej słowo Spider ;)
Odpowiedz
ten serial moim zdaniem ma totalnie zepsut? grafik?.Fabu?a niczego sobie,ale grafika uuuuch....
Odpowiedz
Jesli chodzi o krek?, to mi nie przeszkadza?a. Mniej było tych komputerowych wstawek, niż w TASie, co uważam za plus. Minusem jest, uważam, wprowadzenie mutantów, przypominających zwierz?ta.. to było słabe, wcale nie czułem klimatu, jaki mi zawsze towazyszy, kiedy oglądam inne kreskówki lub czytam komiksy z udziałem Parkera.. może to przez ten jego inny strój i przez ten alternatywny świat, pe?en zwierz?t?. Któ? to wie?
Na plus - Venom i Carnage... na minus - że wspó?pracuj? ze sob? (tr?ci to ironi? i niesmacznym dowcipem:])

' napisał(a):a wiecie moze gdzie znalezc?? szukalem na youtube i nie znalazlem :/
Mam ten serial w formacie avi. Ktoś chce?
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
Ja poproszę jeżeli można.
Najlepsza sygnatura to ta której nie widać.

Zapraszam na forum o grach i nie tylko
http://www.gamecorner.pun.pl/forums.php
Odpowiedz
Możecie mnie za to znienawidziś, ale Spider Man Unlimited był w mojej ocenie ok serialem. Pamiętam, że dla niego wstawa?em na ósm? w sobot? rano (co w moim przypadku jest czynem i?cie heroicznym). Animacja stylizowana na "?ywy komiks" po którym? odcinku nieco intrygowała. Sama historia mogęa był lepsza, ale pamiętajmy, że została niedokończona bo serial został zdjęty z anteny. Gdyby dali Spiderowi wróci? na ziemie to może fabula by posz?a w lepsz? stronę. Z perspektywy czasu to był serial lepszy niż to badziewie oparte na filmie (to co Mtv zrobiło), a gorszy od TAS, czyli w środku stawki.
Odpowiedz
' napisał(a):Ja poproszę jeżeli można.

Nie ma sprawy, ale ostrzegam, że jeden odcinek "wa?y" zaledwie +/- 86mb czyli 320x240 (ale to nie z youtube). W necie znalazłem w sumie jeden rodzaj tych plików, a i tak ?ciąga?em to mega długo, bo nikt prawie nie udost?pnia?. To było kiedyś, teraz to nie wiem jak jest.
Jakby co to podaj maila, to będą wysyła? na skrzynk? (możesz poda? adres @ na prive, jeśli nie chcesz tutaj podawał maila):)
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
A propos serialu widzieliście to (nie znam w?oskiego, ale piosenka fajna):

http://www.youtube.com/watch?v=jotKnS0K5GA
Odpowiedz
Jedyne co zrozumialem to Spidey, Spider-man i aaaaaaaaaa:P, ale faktycznie fajna.
Odpowiedz
Kreskówka naprawdę świetna. Bardzo ciekawe urozmaicenie po Spider-Man "TAS". Futurystyczny klimat, świetny wygląd postaci... genialny serial.

Odcinki są bardzo wciągające, i prawie przez cały serial trzymają równy wysoki poziom. W dodatku kreska serialu - w stylu starszych komiksów o Spider-Manie. Zresztą zanim Spider wstępuje w świat "Unlimited" to wszystko na około, z wyjątkiem Venoma i Carnage jest oparte na rysunkach Steeva Ditko. Szkoda że powstało tylko 13 odcinków.

"Oh, I am afraid that the deflector shield will be quite operational when your friends arrive."
Odpowiedz
Naprawd? świetny serial.Mi?o było go obejrzeć.Zawsze świetnie się czułem oglądając go.Joe dobrze gada.W pierwszym odcinku prawie wszystko jest kopił Steve'a.Kiedy? pozwoliłem sobie napisał scenariusz 14 odcinka.Jak będą natchniony, to wrzucę na forum.

Odpowiedz
Całkiem fajny serial. Szkoda że go nie dokończyli, wszystko przez te pokemony!
Motyw hybryd ludzi ze zwierz?tami mi się niezbyt podobał, no ale w końcu zapewne miała to był kreskówka dla młodziutkich widzów. Zawsze wpychaj? gadające zwierz?ta<_<
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości