Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
We Need Help
Tak jak w temacie, poszukujemy osób chetnych do pomocy przy tworzeniu najwiekszego polskiego serwisu o Spider-Manie.

Kogo konkretnie szukamy? Osób, które moglyby:
- pisac streszczenia i recenzje komiksów
- pisac streszczenia odcinków seriali animowanych, przede wszystkim SM:TAS
- pisac recenzje gier na konsole i PC
- wyszukiwac i pisac newsy nt. nadchodzacych czesci filmu Spider-Man
- wyszukiwac i pisac newsy nt. komiksów wydawanych w Polsce jak i w USA
- zajac sie aktualizowaniem polskiej bibliografii komiksów z udzialem Spider-Mana
- zająć sie kopiowaniem materiałów ze starej wersji strony

Jezeli ktos z Was bylby gotów zajac sie, któryms z powyzszych zadan prosze o kontakt za pomocą formularza na tej stronie lub na PW

Odpowiedz
Przy laczam sie do apelu Majkiego. Sa wakacje, a to dobry okres na podniesienie jakosci strony. Zalezy nam glównie na streszczeniach i recenzjach komiksów oraz streszczeniach kreskówek. W sprawie wskazania serii komiksowej, prosze o kontakt ze mna. Liczymy na wsparcie, jesli zalezy Wam, by SMO stalo sie potega i kompendium wiedzy o Spider-Manie.
Odpowiedz
Moge pisac streszczenia kreskówek :)

Dawidos, sprawdz PW!
Odpowiedz
Po tym co zrobili redaktorzy Avalonu ludzie tacy jak ja (w koncu pracuje nad materialami na strone o komiksach marvela) nie maja szans aby ich serwisy (w moim przypadku serwis jeszcze nie powstal) byly popularne. Tak wiec zglaszam sie do wspólpracy. Mysle, ze ci którzy chcieli wspólpracowac ze mna tez sie przylacza. Uwazam równiez, ze SMO powinno poszerzyc horyzonty.
Odpowiedz
Ja móglbym z wielka checia strescic odcinki TAS które wyszly w pani domu, chyba, ze juz sa streszczone.
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
Ja móglbym napisac pare streszczen i recenzji komiksów wydanych przez TM-Semic. a takze recenzje gier. Oczywiscie nie tylko komiksów TM-Semic, ale równiez tych nie wydanych w Polsce ( tych tez sie pare znajdzie w moim archiwum:). Z przyjemnoscia zostalbym stalym redaktorem.
Odpowiedz
Kazdy z Was móglby cos zrobic, ale nie okazyjnie typu "Ja móglbym sobie raz napisac cos tam".
Poszukujemy redaktorów na stale, którzy beda z checia ciagle cos pisac. A gdy skoncza jedno (streszczenia jednej kreskówki badz jednej serii komiksowej) zaczna pisac nastepne.
Odpowiedz
ja chetnie bede pisal o Spectacular SM po wyjsciu tej bajki :)
Odpowiedz
Pilnie poszukujemy osób znajacych się na:
flash/php
php/mysql
Chętnych prosimy o kontakt pod adresem redakcja@spider-man.org.pl.

Odpowiedz
Z chęcia mógłbym zajac się aktualizowaniem polskiej bibliografii komiksów z udziałem Spidermana:) i rozbudowaniem jej, jeśli się da
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
Dawid, korzystając z wysoko naładowanego paska sentymentów, znalazłem na dysku jeszcze jakieś stare teksty i recenzje ze zdechłego bloga i fanfilmów (GG last stand, recki hardcoverów i nawet jedna recka Mary Jane Homecoming), chyba mam też kilka które nie poszły na Avalon i są wolne (tu muszę sprawdzić), więc jak chcesz to podeślę.

Piszę tu bo GG mam dawno nieaktywne, a PM chyba mają awarię na tym forum. Bieżącego nic nie zaproponuję, bo po prostu niczego aktualnego z marvela nie czytam.
Wesoły świr
Odpowiedz
(07.12.2013 , 14:37)Jackson napisał(a): Bieżącego nic nie zaproponuję, bo po prostu niczego aktualnego z marvela nie czytam.

Widzę że nie tylko ja nie mam czasu na czytanie lub po prostu kierunek rozwoju co poniektórych komiksów, historii i postaci Marvela już dawno przestał mi odpowiadać, Chyba że powód twój jest inny, tak czy owak nawet jakby twoje teksty poszły na Avalon to prawa autorskie należą w końcu do ciebie i to ty nimi zarządzasz w sposób jaki ci najbardziej odpowiada. Choć wiadomo nikomu nie zależy na wojnie na linii SMO - Avalon, tak więc upewnić się zawsze możesz
Odpowiedz
(07.12.2013 , 14:37)Jackson napisał(a): Dawid, korzystając z wysoko naładowanego paska sentymentów, znalazłem na dysku jeszcze jakieś stare teksty i recenzje ze zdechłego bloga i fanfilmów (GG last stand, recki hardcoverów i nawet jedna recka Mary Jane Homecoming), chyba mam też kilka które nie poszły na Avalon i są wolne (tu muszę sprawdzić), więc jak chcesz to podeślę.

Piszę tu bo GG mam dawno nieaktywne, a PM chyba mają awarię na tym forum. Bieżącego nic nie zaproponuję, bo po prostu niczego aktualnego z marvela nie czytam.

Jackson co masz mozesz wyslac na redakcja@spider-man.org.pl - z przyjemnoscia opublikujemy na SMO

podrzuc skreeny jaki masz problem z PW bo u mnie dziala wszystko ok i nikt inny tez nie zglaszal, ze ma jakies problemy... ?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości