Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.17 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
One More Day
Moja teoria wciaz sie sprawdza, choc zostaje wyolbrzymiona do ogromnych rozmiarów.
Sadzilem, ze bedzie rollback do wydarzen sprzed Civil War, a One More Day bedzie pozegnaniem z May i MJ z obecnego czasu. Tymczasem calosc nabiera rozmachu a zycie Petera obróci sie o 180 stopni z wielkiego bólu do klasycznego dzien-za-dniem. Moze Strange po prostu usunie mu pamiec z bolesnego dla niego czasu? (kiedy traci May i MJ ku mojemu ubolewaniu) No nie wiem, nie wiem - bede czytal na pewno.

Ciesze sie ze zostanie tylko jedna seria komiksowa - nie bedzie zamieszania w ukladaniu tego (np. ulozyc "the other" czy kazda serie osobno?)
ja Cię KO, ale nogą
ja Cię LU, ale wodą
ja Cię ŚCI, ale drzwiami
taka miłość między nami
Odpowiedz
Ja na te wszystkie "Days" juz sie nie moge doczekac. A co do tego, ze bedzie tylko TASM to dla mnie sama korzysc. Osobiscie nie przepadalem za pozotalymi(nie mowie o alternatywnych) :D
"IF YOU ARE MY FATHER, CARNAGE...WHO'S MY MOTHER"-Toxin
Odpowiedz
Oby to sie nie skonczylo wczesniej wspomnianym "restartem".
Odpowiedz
deadpool92,Jun 16 2007, 06:09 PM napisał(a):A co do tego, ze bedzie tylko TASM to dla mnie sama korzysc. Osobiscie nie przepadalem za pozotalymi(nie mowie o alternatywnych) :D
Równiez najbardziej lubie TASM i ciesze sie ze bedzie wydawany 3 x miesiecznie to dla mnei sama korzysc i tak w wiekrzosci czytam tylko TASM.
upewnij sie czy nikogo niema w domu
Odpowiedz
Restart...?! Nieee.....!!

Naprawde zniszczylo by to niezle potencjal Pajaczka i to wszystko co przez lata budowali wszyscy scenarzysci...

W ogole...pomysl z napisami na okladkach?! Wtf ??!! Okladki to zawsze bylo cos takiego...swietego, co odwzorowuje nastrój komiksu. A oni chca z tego jakis magazyn w stylu Mix Komiks zrobic... Bo z tym mi sie kojarza tego typu okladki. Nieee, zdecydowanie jak dla mnie to pomysl do bani...

Bylem optymistycznie nastawiony do historii One More Day, no i nadal jestem, mam nadzieje ze tego nie spiepsza... Ale naprawde, zmiany jakie chca przy tym wprowadzic zalamuja troche.

Pozostaje czekac.
To jest ta noc.
To zdarzy się znów, i znów.
To musi się zdarzyć.
Odpowiedz
Quentin Scarlet,Jun 16 2007, 06:41 PM napisał(a):W ogole...pomysl z napisami na okladkach?! Wtf ??!! Okladki to zawsze bylo cos takiego...swietego, co odwzorowuje nastrój komiksu. A oni chca z tego jakis magazyn w stylu Mix Komiks zrobic... Bo z tym mi sie kojarza tego typu okladki. Nieee, zdecydowanie jak dla mnie to pomysl do bani...
To nie bylo zawsze "cos takiego", gdyz kiedys wszystkie komiksy posiadaly takie opisy, dymki z tekstem. To jest raczej powrót do klasycznego designu okladek, mi to posuniecie jak najbardziej sie podoba.
Odpowiedz
No mi niestety jakos niezbyt. Wedlug mnie to bylo modne w latach 70 chyba... JA jestem zdecydowanie za standardowymi, obrazkowymi okladkami.
To jest ta noc.
To zdarzy się znów, i znów.
To musi się zdarzyć.
Odpowiedz
Ja mam podobny do ciebie gust. Nie lubie gdy okladka jest zawalona tekstem. Rozumiem jakis napis ale nie dymki i inne pierdoly.

Odpowiedz
Hah...Lubie oldschool, ale bez przesady, przeciez z zalozenia komiksy powinny ewoluowac, a nie wracac do lat 70-tych. I jeszcze to "still 399c" - hah, komedia
Odpowiedz
A mi sie spodabala teoria z "Restartem" ja bym chcial zobaczyc jak Peter znowu jest nastolatkiem ale jakby ta teoria sprawdzila sie to mnie ciekawi czy by Peter przeniusl sie do lat 60 czy bylby wspulczesnym nastolatkiem ;) . A to ze Tasm bedzie wydawany trzy razy w miesiacu to dla swietna nowina poniewaz denerwowalo mnie to na przyklad ze w Tasm Spider ugania sie za zabujca cioci may a w FNSM razem z Sandman'em uwalnia z wiezienia ojca Sandmana a jeszcze w SSM Peter biega za tymi kolesiami którzy udawaja Spidera(nie znam zbytnio tej historii z SSm jak zapomnialem o czyms to przepraszam .)
Odpowiedz
Co do okladek to srednio mi sie to podoba bo fakt duzo napisów na okladce zaslania ladna okladke/ rysunek, choc z drugiej strony juz wole takie okladki gdzie cos sie dzieje bo w Marvel Comics od 1998/99 r okladki komiksów staly sie "wybiegiem mody" z tym ze herosi ciagle sa w tych samych kostiumach lecze w nowych pozach co miesiac;/ dawniej zwlaszcza w latach 90tych to okladka odzwierciedlala i pokazywala co bedzie w danym numerze a teraz coś 4 seriie Spider-man i wszedzie tylko Pajak - musze o tym wspomniec - najlepsze okladki mial w latach 90tych ASM autorstwa Mark'a Bagley'a tam to sie juz na samej okladce tyle dzialo ;]

Co do historii OMD i wielu ostatnuch to juz przesada i jak juz pisalem zdemaskowanie Spider-mana to juz przesada i nóz w plecy dorobkowi 40 lat przez które ukazywal sie zamaskowany Spider-man

Niewiem co wymysla w OMD ale naewno nic ciekawego a jesli beda to jakies spore zmiany to niema co sie martwic za pare miesiecy znow cos kretynskieggo wymysla. Zaduzo tego jak na tak krótki okres czasu gorzej jest niz w Sadze o Klonach :rolleyes:

Co do zakonczenia kolejnych seri to juz "smiech na sali" ile razy to juz robili kiedys serie dobijaly do 100 numerów a teraz pare numerów i koniec niedlugo to bedzie np Senstaional Spider-man volume 34 # 12 - porazka ;/ niech lepiej wydaja same mini (maxi) serie i bedzie lepiej to wygladalo.

Mnie juz to zaczyna wkurzac i niestety nie kupuje juz nowych numerów ASM itd wracam do korzeni i z USA sciagam archiwlane serie z Spider-manem i inne tytuly z lat 90tych glownie z Marvela

Odpowiedz
A ja mam nadzieje ze powroci za grobu Gwen Stacy :D hehe ale wtedy do byly by jaja :P Wsumie wszystko jest mozliwe :P
Odpowiedz
Ta i jeszcze moze wskrzesza wujka Bena tlumaczac ze tamten byl klonem?

Odpowiedz
No wiesz jeszcze moga wrocic jego rodzice :D
Odpowiedz
Z tymi powrotami zza grobu to przesadzaja ;/

Tim
Odpowiedz
Na razie pewne jest tylko, ze okladki OMD beda mialy styl klasyczny, nie wiadomo co z dalszymi.

Co do odmladzania Petera, to nie wiem kto rzucil takim pomyslem, ale jest ob nieprzemyslany. Strange predzej wrócilby do chirurgi niz zrobil cos takiego. Predzej Stark, któremu maloletni Peter w szeregach Initiative bylby na reke, ale nie wydaje mi sie, zeby Peter zaufal po raz kolejny szefowi fanklubu Dr. Dooma, na jakiego wychodzi Tony u Straczynskiego. .
Poza tym, to da sie logiczniej rozwiazac kwestie malzenstwa Petera i MJ- Jesli ciocia May umrze, Petek moze odejsc od zony, aby nie narazac jej na niebezpieczenstwo.

A tak poza tym, to warto zauwazyc, ze wedlug slów jakie padly na Wizardworld, okres w którym Peter bedzie zdemaskowany to szesc, albo siedem najblizszych lat, wiec przerobienie go znów na dzieciaka ani nic z tych rzeczy nie wchodzi w gre.

A tak przy okazji: Ta oklada z New Avengers jest raczej symboliczna i stroje nawiazuja do osób lub okresów w zyciu, które mialy znaczny wplyw na bohaterów(dlatego Clint Barton przebral sie za Capa)
Odpowiedz
Nieodmlodza Spider-mana to by niemialo sensu po co robic drugio komiksy Ultimate Spider-man ?

Tim
Odpowiedz
A mi sie zdaje...co do tej okladki NA...ze oni chca ukryc przed nami nowy image Spider-Mana <_<

A tak wogole to czy mi sie zdaje czy na okladce NA 34 Daredevil ma piersię??

No i wogole wraca Cap :D <nie wiem czy Rogers...>
Wtedy nasunela mi sie mysl... Moze One more day bedzie dotyczyl Capa... :unsure:
"IF YOU ARE MY FATHER, CARNAGE...WHO'S MY MOTHER"-Toxin
Odpowiedz
Ktos mi to wytlumaczy, bo nie jestem w temacie. Od kiedy Dare Devil ma piersi, Wloverine katane, a Spidey lata w sweterku, i jest z nimi CAP?
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
Cytat:Ktos mi to wytlumaczy, bo nie jestem w temacie. Od kiedy Dare Devil ma piersi, Wloverine katane, a Spidey lata w sweterku, i jest z nimi CAP?

Trawel juz to próbowal wyjasnic:
Cytat:Ta oklada z New Avengers jest raczej symboliczna i stroje nawiazuja do osób lub okresów w zyciu, które mialy znaczny wplyw na bohaterów(dlatego Clint Barton przebral sie za Capa)

Daredevil to Maya Lopez alias Echo/Ronin
Cap to Clint Branton alias Hewkeye/Ronin II
Sweter Pretera to nawiazane do studenckiego okresu jego zycia.
Wolverine z katana i strojem ninja to nawiazanie do jego przeszlosci kiedy przebywal w Japonii.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości