Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.18 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man Online 2007
Cytat:Nowy rok rozpoczelismy od wprowadzenia dziennej aktualizacji strony w postaci Daily Comics. Teraz przyszedl czas na zmiany w grafice serwisu. Poprzedni layout, choc bardzo sie Wam podobal, budzil nasze zastrzezenia. Chcielismy, by SMO mial layout wzorowany na klasycznym kostiumie Spider-Mana, a takze by jednoczesnie owy layout nawiazywal do zblizajacej sie premiery Spider-Mana 3, a co za tym idzie mrocznego klimatu filmu i debiutu Spider-Mana w czarnym kostiumie.
Majki rozpoczal wiec na poczatku roku intensywne prace nad nowa szata graficzna serwisu i efekt jego wytezonej pracy mozecie wlasnie obserwowac. W opinii redaktora naczelnego (czyli mojej) jest to najlepszy layout ze wszystkich, jakie przewinely sie przez SMO.
Glówna szata graficzna to layout w stylu klasycznym (kolorystyka czerwono-niebieska). Dodatkowy layout znajduje sie w dziale Spider-Man 3 i jest to wspomniany layout filmowy w kolorystyce czarnej.
Prosimy o komentarze na temat nowego layoutu w tym temacie.

Mi osobiscie bardzo podoba sie nowa szata graficzna serwisu , powiem tylko MAJKI RESPECT DLA CIEBIE :) wykonales kawal fantasycznej roboty.Odrazu wiec zapytam cie czy w dalekiej przyszlosci planujesz tez zmiane wygladu forum ?? , lub czy masz jakies nastepne plany odnosnie serwisu ??
czy tylko ja mam w menu niebieskie napisy na niebieskim tle?? przeciez tego w ogole nie widac!!
Nowa szata graficzna jest swietna od poprzedniej jest milion razy lepsza :D .
Nowa szata graficzna jest fajna, ale w menu napisy powinny byc inne. Jednak mimo wszystko bardziej podobala mi sie stara. ;) Pewnie dlatego ze za bardzo sie do niej zbyt przyzwyczailem.
Ogólnie jest spox. tylko napisom w menu kolor trzeba zmienic. :)
Stara troche bardziej mi sie podobala, ale ta jest bardziej "spidermanowa". Duzy plus dla was :)
Osobiscie mi bardziej podobal sie stary wyglad <_< , nowy nie wyswietla sie poprawnie w FF i to jest WIELKË? WADË? :angry: , pomysl z innym stylem w dziale ze Spider-man 3 GENIALNY :D, lecz i tak nalegam, by powrócic do starego lub chociaz ustawic mozliwosc zmiany skinów (w PHP jest to raczej mozliwe)
Kingofcookie,Jan 22 2007, 15:36 napisał(a):Osobiscie mi bardziej podobal sie stary wyglad <_< , nowy nie wyswietla sie poprawnie w FF i to jest WIELKË? WADË? :angry: , pomysl z innym stylem w dziale ze Spider-man 3 GENIALNY :D, lecz i tak nalegam, by powrócic do starego lub chociaz ustawic mozliwosc zmiany skinów (w PHP jest to raczej mozliwe)
Mi z FF przydarza sie to samo <_< Ale sam layout calkiem niezly.
You shoot me in a dream, you better wake up and apologize
Ejze! Pierwsze wrazenie bylo raczej i minus z uwagi, ze lay krzaczy sie pod firefoxem (arkusze stylów, obrazki z menu, top), aczkolwiek dluzsze studiowanie tejze szaty graficznej zatarlo niekorzystne spostrzezenia, a gdy zdecydowalem sie hardkorowo przelaczyc na dostarczajacego sporych emocji misia, stwierdzilem, ze Majkiemu znowu udalo sie zrobic dobry i ladny dla oka dizajn. Czarna wersja prezentuje sie imo lepiej niz czerwono-niebieska, moze nawet ciut lepiej niz legendarna i fantastyczna pierwsza wersja layoutu, której imho jeszcze nie udalo sie dorównac. Przyczepie sie jeszcze do tej lupy przy wyszukiwarce, która nie pasuje mi do ogólu oraz samej wyszukiwarki, która odmawia wspólpracy. Sadze, ze mozna by lepiej wykorzystac i zagospodarowac przestrzen na topie, tworzac rozjasnione ramki, w których mogly by sie znaleźc odnosniki do nowododanych streszczen i recenzji, które przy obecnym stanie rzeczy znajduja sie chyba ciut za nisko, przez co mozna by odniesc wrazenie, ze ich nie ma. Nie za bardzo podobaja mi sie proporcje miedzy topem a reszta strony oraz panelami bocznymi i contentem. Wydaje mi sie, ze top jest nieco zbyt wielki oraz menusy zbyt szerokie. Spokojnie moglyby sie konczyc na równi z wyznacznikami zawartosci menu (Serwis, Komiksy, etc.) Mimo wszystko - gratuluje kawalu dobrej roboty i licze na poprawienie kilku niedociagniec.

Pozdrawiam, zl_uu
Ja na temat layoutu nie bede sie wypowiadal, bo Majkiemu powiedzialem juz co sadze (zreszta w newsie tez napisalem), za to odniose sie do zarzutu, jakim jest kolor linków w menu - Gdzie wy tam macie niebieski, skoro od poczatku (od wczoraj w nocy) linki sa biale. Mozliwe, ze natrafiliscie na moment, gdy Majki cos modyfikowal i pomylil sie w kodzie, wstawiajac owy niebieski.

A stara szata owszem byla bardzo dobra jako projekt graficzny i htmlowy dowodzacy umiejetnosci webmastera, ale wogóle spidermanowa nie byla. Chcielismy powrócic do typowej kolorostyki (czerwono-niebieskiej) i nie wiem czy zauwazyliscie, ze layout ma jakby postac stroju Spider-Mana (a raczej czesci kostiumu na jego torsie). Podobnie jest z filmowym (tym razem czarny kostium), który z kolei ma dowodzic o aktualnosci serwisu (premiera Spider-Mana 3) i jednoczesnie wyrózniac nowy film.

Pozdro
Szata fajna, bardziej pasuje niz poprzednia, chociaz i tak najbardziej w oko wpadal oryginalny design z 2004.

Cytat:który z kolei ma dowodzic o aktualnosci serwisu
Jesli tak, to glowna tez powinniscie zrobic na czarno -> Back in Black.
Wesoły świr
Dawidos napisał(a):A stara szata owszem byla bardzo dobra jako projekt graficzny i htmlowy dowodzacy umiejetnosci webmastera, ale wogóle spidermanowa nie byla.
Jackson napisał(a):chociaz i tak najbardziej w oko wpadal oryginalny design z 2004.
O tymze wlasnie mówie, a nie o poprzednim.

Dawidos napisał(a):Gdzie wy tam macie niebieski, skoro od poczatku (od wczoraj w nocy) linki sa biale.
Usuniecie ciasteczek pod Firefoksem rozwiazalo ten problem.
Nowy lay byl przygotowywany przede wszystkim z mysla o uzytkownikach Firefoxa i Opery i w czasie "produkcji" na tych przgladarkach byl testowany i nie znalazlem zadnych "wykrzaczen" wiec jesli komus cos nie chodzi proponuje wyczyscic pliki tymczasowe przed krytyka... co do reszty postaram sie wszystko naprawic w jak najszybszym czasie... niestety musialem sie spieszyc z zamiana laya i dlatego moglo powstac pare niedociagniec.... pozdrawiam

Po wyczyszczeniu cookies, 5 krotnym odswiezeniu strony i zmianie ustawien firewall'a, wszystko wyglada cacy :), moze sie czepie ale jednego mi brakuje, w starym layoucie tabelka SMO Magazine byla wyzej obok newsów, teraz newsy zajmuja cala szerokosc strony i sa wieksze przez co by zejsc na dól strony musze dluzej przewijac :P
P.S. ma ktos screeny poprzedniego stylu?, chcialbym sobie popatrzec jeszcze troche na niego
Wrescie ludzie odwiedzajacy ta strone dostali to na co czekali :) Jeszcze tylko przydaloby sie pozmieniac kolor forum, zeby bylo choc troche podobne do dizajnu (:)) strony
Wchodze dzis na serwis i co moje uradowane oczka widza? -- swietny odniowiony wyglad. Z mojej strony powiem tak -- nowe szaty pajaka wymiataja. Bardzo mi sie podoba dobra robota B) ;)
Fanów serialu Smallville zapraszam na: http://www.smallville.com.pl/
Zgadzam sie z toba Jarek_K w 100% wlasnie oto pytalem na poczatku w tym temacie , mysle ze zmiana koloru forum to dobry pomysl.Czekam wiec osobiscie az ktos z administracji zajmie sie tym :D
Czy ktos moze mi powiedziec co mam zrobic, aby w FF normalnie wygladalo smo?
Phil,Jan 23 2007, 10:22 napisał(a):Czy ktos moze mi powiedziec co mam zrobic, aby w FF normalnie wygladalo smo?
Potrzebujesz:
- plaskiego kamienia o srednicy ok 1,5 metra
- krwi wytoczonej z zielonego prosiecia o pólnocy z 21 na 22 wrzesnia
- polany w srodku puszczy
- dziewicy po 16 roku zycia [moze byc Damex albo Wally]
- portretu Jacksona
- posrebrzanego noza
- cwierc kilo kiszonej kapusty

O godzinie 23 musisz wtoczyc glaz na srodek polany, zebrana krwia narysowac na nim pentagram z wpisanym wen Gunganinem. Na to kladziesz rozebrana dziewice. Na brzuchu musisz narysowac runy przywolywania. Nad glazem umieszczasz portret Jacksona a wokól miejsca rytualu tworzysz krag z kiszonej kapusty. O godzinie 23:30 musisz chwycic ofiare za kostke u nogi i skaczac na jednej nodze wokól kamienia, z palcem wolnej reki przytknietym do nosa musisz wypowiedziec zaklecie w rytm dowolnej piosenki Tokio Hotel:

"Czaaaryyyy-marryyyy
Umcyk-umcyk
Przybadź Jacksonie!"

Jesli wszystko pójdzie dobrze w akompaniamencie blyskawic i wichury zstapi najdoskonalsze z istnien i naprawi twój problem.
Wesoły świr
Jackson,Jan 23 2007, 21:59 napisał(a):Jesli wszystko pójdzie dobrze w akompaniamencie blyskawic i wichury zstapi najdoskonalsze z istnien i naprawi twój problem.
LOL

A co jesli Raiden sie rozgniewa... igrasz z ogniem panie Gungan :lol:
Fanów serialu Smallville zapraszam na: http://www.smallville.com.pl/

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości