Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.18 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man Online 2007
Jackson,Jan 23 2007, 21:59 napisał(a):Jesli wszystko pójdzie dobrze w akompaniamencie blyskawic i wichury zstapi najdoskonalsze z istnien i naprawi twój problem.
dzieki, juz dziala :). Sam bym na to nie wpadl.
Ech, czemu juz w AR nie ma takich odpowiedzi...
zl_uu,Jan 24 2007, 17:45 napisał(a):Ech, czemu juz w AR nie ma takich odpowiedzi...
Nastepna osoba mnie do Smugglera porownuje? Litosci, ani inspiracji z tego czlowieka nie czerpie, ani w piorze nie jestem tak biegly.
Wesoły świr
blad. ja nie porownuje ciebie do niego. ja chcialbym zeby odpowiadal w ar tak jak ty, bo ostatnio juz nawet nie mam sily czytac tej rubryki, facet stracil dawny klimat, ot co.
Moim zdaniem nowa szata jest suuuupeeeeerrrr!!!!!
Ale brakuje mi jednego...co nowego jest na forum...wiecie o co mi chodzi:):D.
"IF YOU ARE MY FATHER, CARNAGE...WHO'S MY MOTHER"-Toxin
i ja uwazam, ze nowy szaty sa genialne. swietnie dobrane kolory i bardzo dobry nowy layout. gratulacje!
Dobra, jest juz nowa wersja forum! Co o niej sadzicie?

No mi sie osobiscie bardzo podoba , wielki napis Spider-Man Online FORUM rzuca sie w oczy i robi wrazenie. Poza tym kolorystyka sie zmienila wiec to tez duzy plus (wkoncu wiosna idzie). MAJKI ponownie chyle czola , dobra robota ;)
Ogólnie to nowy layout forum prezentuje sie naprawde bardzo ladnie, szczególnie logo. Jedne co mi sie nie podoba to niebieskie tlo. Wedlug mnie kiepsko komponuje sie z caloscia, moze jakies pajecynki troche wiecej czerwonego? Oczywiscie nie zmiena to faktu, ze Majki jak zwykle spisal sie swietnie ;)
"You're good... but me, I'm magic"
Nowy layout forum bardzo mi sie podoba ale musze sie zgodzic z Scarlet Spiderem
troche za duzo niebieskiego jak dla mnie :D .
Moim zdaniem niebieskie tlo jest spoko, w koncu to kolorystyka Pajaka. Nowy layout dobrze komponuje sie z oprawa strony i generalnie jest git :)
No racja fajnie wszystko wyglada ale brak troche czerwieni ale ogolnie to gitara jest .
upewnij sie czy nikogo niema w domu
No, teraz to forum jakos wyglada! Jest na prawde super! Kolory sa dobre, wole wiecej niebieskiego niz czerwonego. No po prostu nie moglo byc lepiej :D

Szkoda ze dopiero teraz layout sie zmienil, kiedy forum to, niestety stracilo juz swoja swietnosc...
QbaS,Mar 14 2007, 23:04 napisał(a):Szkoda ze dopiero teraz layout sie zmienil, kiedy forum to, niestety stracilo juz swoja swietnosc...
Ze co tracilo swoja swietnosc :huh: , mi sie wydaje ze nadal ja ma nawet teraz. Nie jest zle naprawde ja osobiscie tak uwazam , wkoncu pojawilo sie kilka nowych twazy na forum np ja :lol:
Scarlet Spider,Mar 15 2007, 03:40 napisał(a):
QbaS,Mar 14 2007, 23:04 napisał(a):Szkoda ze dopiero teraz layout sie zmienil, kiedy forum to, niestety stracilo juz swoja swietnosc...
Ze co tracilo swoja swietnosc :huh: , mi sie wydaje ze nadal ja ma nawet teraz. Nie jest zle naprawde ja osobiscie tak uwazam , wkoncu pojawilo sie kilka nowych twazy na forum np ja :lol:
Niestety pojawiles sie wtedy, gdy forum juz upadalo, bardziej znani uzytkownicy zaczeli coraz mniej pisac i do tego byl naplyw "dzieci mixkomiks"
,, Upadlo '' zaraz zaraz ja tu widze dobrze prosperujace forum ;) , co do naplywu "dzieci mixkomiks" to ja sie nie zalczam do tej grupy. Jesli jednak myle sie i forum upadlo to czas je ozywic wiec sluze pomoca
Dobra robota zostala wykonana ;]

Tim
Dzieki Tim. A jak sie Wam podoba layout w dziale Ultimate. Grafika u góry pochodzi z alternatywnej okladki Ultimate Spider-Man #100.
Mam do was szczere pytanie. Rozpoczynamy dawanie newsów o Spider-Manie 4. Rozpoczelismy dzialalnosc, kiedy pojawil sie w Polsce Spider-Man 2. Jak oceniacie nas jako serwis informacyjny? Mam tu glównie na mysli newsie o Spider-Manie 3. Wywiazalismy sie z tej roli? Czy newsy byly dla was "hotowe"? Czesto wchodziliscie na SMO, wiedzac, ze czeka tam na was jakis cool news? Prosze o szczere odpowiedzi.

Pozdrawiam
Oczywiscie, SMO to jedyny taki serwis w polsce o Pajaczku. Troszke nerwowaly mnie Spoilery ;) ale tak trzymac Chopy robice tak dalej

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości