Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man Online 2007
Ja na spider-man online wchodze codziennie, czekajac na nowy i ciekawy news. UWAGA!!! NASTEPUJACY TEKST ZAWIERA SLADOWE ILOSCI WULGARYZMÓW!!!
Co ja p*****!!! SMO to po filmwebie moja ulubiona strona!!! Jest zajefajna, z*******, i wogóle w******** w kosmos! Newsy byly-sa niesamowite!!! Byly ,,HOTOWE'' jak nie wiem co! Mówie jak najbardziej szczerze!!! Uff... Pozatym macie monopol, jako jedyna polska strona o pajaku... I przepraszam, za przeklenstwa, ale mialem byc szczery.

p.s.
mam nadzieje, ze choc troche podpiescilem wasze ego...
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Szczeze to na strone SMO zadko zagladam , bo wole przesiadywac na tym forum poprostu.Niemniej jednak doceniam wasza robote i oby tak dalej ;)
Generalnie pytanie powinno dotyczyc wszystkich newsów zamieszczanych na SMO, równiez tych o wydaniach komiksow w USA. Takze piszcie, co sadzicie o SMO jako stronie informacyjnej ogólnie. Jestesmy na biezaco czy raczej jestesmy spóznieni? :D Z góry dziekujemy za Wasze opinie

Szczerze mówiac gdyby nie wy nie wiedzial bym nic o komiksach :unsure: najbardziej mnie ciekawia nowosci na polskim rynku.. Tak Dalej Chlopaki Jestescie najlepsi
Ja zagladam na SMO codziennie i newsy zawsze sa dla mnie gorace z reguly, bo tak poza tym to nie interesuje sie jakos szczególnie filmem czy komiksem (oprócz Spidera czy generalnie Marvela, ale Marvela mniej niz Spidera ;) ). Tak trzymac, swietna strona.
Dzieki za mile slowa. Prosze o dalsze komentarze. Nie wiem, czy zauwazyliscie, ale zmienily sie nieco layouty filmowe? Zmieniono tlo w Spider-Manie 3, a w kazdym layoucie dodano u samego dolu przeciwnika. Dokladnie, zamiast Pajaka w lewym, dolnym rogu macie teraz Green Goblina (Spider-Man), Doktora Octopusa (Spider-Man 2) i Sandmana (Spider-Man 3). Do tego ostatniego dojdzie jeszcze Nowy Goblin i Venom, ale nadal szukamy porzadnych zdjec Brocka.
Dawidos,May 10 2007, 06:45 PM napisał(a):Zmieniono tlo w Spider-Manie 3, a w kazdym layoucie dodano u samego dolu przeciwnika.
Podoba mi sie ;) Podkresla to klimacik filmu, przede wszystkim w SM3.
Spider-Man 0nline to najlepsza strona o Spider-Manie, Glówny layout srednio mi sie podoba ale jest OK.
Wykonujecie swietna prace, szlachetna i godna podziwu, codziennie wchodze na SMO forum, i na strone, Jestescie moja ulubiona strona(no w koncu piszecie o moim ukochanym bohaterze). Niestety nie ma zadnej strony o Revanie a szkoda bo to the most powerful Jedi of them all. Tak czy siak MAXIMUM RE5PECT for you guy's.
Macie the best info i duzo newsów.

<~=|Strength & Honor|=~>
To prawda ze cala szata strony jest super.Gdy pierwszy raz zobaczylem nowosc SMO,to odrazu zapomnialem jak wygladala stara szata strony....Szczere gratulacje :D
A czy w zwiazku ze zblizajacymi sie swietami Bozego Narodzenia, przygotowujecie jakis swiateczno-zimowy layout?

PS. Nie wiedzialem w którym temacie to napisac, jesli napisalem w nieodpowiednim to prosze o przeniesienia posta.
A moze szate graficzna Spider-Man 3 zrobic podstawowa szata ?
"Tajemnicą długiego życia jest czerpanie radości ze swojej pracy" Carl Barks
Pozdrawiam, Lone Star
Lone Star,Dec 30 2007, 05:12 PM napisał(a):A moze szate graficzna Spider-Man 3 zrobic podstawowa szata ?
A dlaczego taką Ta jest chyba bardziej klimatyczna.
Mi sie tam bardziej podobalaby "Venomowa", ale w sumie masz racje. Obecna jest bardziej klimatyczna.
"Tajemnicą długiego życia jest czerpanie radości ze swojej pracy" Carl Barks
Pozdrawiam, Lone Star

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości