Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kostiumy Spider-Mana
Założyłem taki oto temat , nie wiem czy się przyjmie być możne zostanie osunięty ale cóż poczekam zobaczę. W temacie tym przedstawiamy nasze opinie na temat kostiumów Spider-Mana, jestem ciekaw które podobają wam się najbardziej a które najmniej i dlaczego. Na poczętej ciekawy link z kostiumami bohatera
http://www.freewebs.com/spidermanhome/costumes.htm
Odpowiedz
O wiele lepszy (i ciekawszy) jest ten link (zawiera informacje o wiekszej ilosci kostiumów):

SMO -> Informacje -> Spider-Man -> kostiumy
Odpowiedz
Heh no masz racje , powinienem baczniej zwracać uwagę na to co jest na SMO. Mój błąd ale postaram się więcej go nie popełniać ;)

Moje ulubione:
Kostium Scarlet Spidera
Black Scarlet Spider
Kostium Spider-Mana 2099
The Amazing Bag Man
Odpowiedz
;) Wybaczam

Kostiumy które uwazam, za nejlepsze:

1) zwykly czerwono-niebieski kostium - oryginal zawsze najlepszy
2) Armour - zbroja z utwardzonej pajeczyny wyglada swietnie, bardzo mi sie podoba
3) czarny/symbiot - ten kostium kojarzy mi sie z mrocznym charakterem - I like it.
4) Scarlet Spider - jeden z fajniejszych kostiumów
5) House of M kostium - fajna przeróbka oryginalnego kostiumu
Odpowiedz
Zwykly Klasyk najlepszy dla mnie. Chociaz dosc ciekawy jest równiez kostium Scarlet Spidera. ;)
Fanów serialu Smallville zapraszam na: http://www.smallville.com.pl/
Odpowiedz
A mnie podobaja sie te oto.

1)Zwykly czerwono czarny
2)Scarlet Spider
3)Unlimited Spider-man
4)Insulated Suid
upewnij sie czy nikogo niema w domu
Odpowiedz
Najlepszy jest klasyczny, bo pierwszy. Po prostu róznorodnosc kostiumów w swiecie Spider-Man`a jest ogromna. Na oryginalnym czerwono-niebieskim rozpoczynajac na Iron Spider`u konczac. Inne kostiumy moga sie podobac ale ja najbardziej powiedzmy to sobie ubóstwiam klasyka. B)
Odpowiedz
Praktycznie wszyskim najbardziej podoba sie klasyczny strój, no nic czas sie wylamac:

1. Czarny kostium (symbiot/regularny) - swietna kolorystka, mroczny styl no i ten bialy pajaczek na klacie, mój fav.
2. Armour - metaliczny, taki trochee Iron-manowy styl czyli swietny krócej mówiac.
3. Klasyk - orginal bo orginal ale wedlug mnie wcale nie najladniejszy :D
4. Iron Spider - wielu osobom od pierwszych szkiców nie przypadl do gust, mi wrecz przecwinie. Ladna kolorystyka, gadzety, pancerz to wszytsko sklada sie na naprawde dobry kostium.
5. Scalret Spider - bardzo fajny, troche "inny" kostium.
"You're good... but me, I'm magic"
Odpowiedz
Ja tez sie wylamie. Moim zdaniem najlepsze kostiumy:

1. Scarlet Spider. Naprwde swietny, bardziej dorosly od klasycznego, na plus wypadlo zwlaszcza usuniecie linii sieci z kostiumu i czarnych obwódek wokól soczewek.
2. Klasyk. No comment, po prostu klasyka :)
3. Czarny kostium. Bardzo fajny, ale tez bardzo uproszczony.
4. Iron Spider. Tez mi sie bardzo podoba, taki strasznie... "nowoczesny", ze tak powiem - cyfrowy, jesli wiecie co mam na mysli.
Odpowiedz
Mnie bardzo podoba sie symbiotyczny strój (bardzo lubie symbioty) i Spider-Venom .Na drugim miejscu znajduje sie Scarlet spider oraz Iron spider.Nawet -odobaja mi sie tez kostiumy Spider Carnage i kostium Spider bena.

Jestem rozdarty między miłością a nienawiścią,ufnością a strachem...  Jestem częścią tego świata... a zarazem nie należę do niego. Sprowadziłeś mnie tutaj- czemu nie chcesz dać mi wyzwolenia?
                                                                    Venom
Odpowiedz
1.scarlet- niesamowicie szybko sie w nim zakochalem...
2.symbiote- fantastyczny... skromny, ale wytworny przez wielkiego pajaka... mimo, ze filmowy tez jest fajny to zabili cala jego magie...
3.oryginalek... szczególnie spod olowka Marka Bagley'a
Are you lost, In your lies?
Do you tell yourself, I don't realize?
Your crusade's a disguise.
You replaced freedom with fear,
You trade money for lives.
Odpowiedz
1.Klasyczny-->Legendarny juz Symbol Spider-Man'a
2.Symbiote-->Równiez znany i kochany, piekny, mroczny i wspanialy
3.Scarlet Spider-->Piekny strój, Ben stworzyles kostium na miare bohatera. Rest in Peace my friend
4.Iron Spider-->Ten strój byl bardzo ciekawy oraz nowoczesny, taki przyciagajacy uwage, równiez bardzo ladny

PS.To nie jest skala które mi sie naj. podobaja, wszystkie te stroje sa swietne
Odpowiedz
Moje ulubione:
1- Black sympiote Spider-Man- w tym kostiumie Spidey wydaje sie byc taki elegancki (wedlug mnie), a ten pajak... cos wspanialego.
2- Iron Spider-man- moim zdaniem zloty swietnie lezy na bordowym. Te gadzety z tylu- swietny pomysl.
3- Klasyczny Spider-Man- ...
Odpowiedz
to jedziemy:
1-orginal
2.-armour
3-symbiont

PS:ciekawe jak pajeczak wygladal by w czerwono zielonym :huh:
Odpowiedz
Darth Destruktor,May 14 2007, 06:50 PM napisał(a):ciekawe jak pajeczak wygladal by w czerwono zielonym :huh:
Wrzuc sobie do painta i sam sprawdz :D
to musi byc ciekawe

wracajac do nurtu tego tematu:
jak zwykle nie bede orginalny, gdy powiem ze klasyczny kostium podoba mi sie najbardziej, na 2. miejscu móglbym walnac symbiota (symbiotyczny, symbioci, symbiota, czarny :D ). A na trzecim dziwnym trafem siekne kostium Armour.
Dziekuje za uwage :)
Odpowiedz
1. Klasyczny strój. Od poczatku mi sie podobal ze wzgledu na kolory i te wielkie biale oczy no a poza tym to kwestia przyzwyczajenia.
2. Czarny kostium. Mrooook...
3. Scarlet Spider. Powazniejszy strój niz ten w którym lata klasyczny Spider i doskonale pasuje do ciezkiej historii zycia Bena.
4. Black Scarlet Spider. Niesamowicie klimatyczny zwlaszcza w kapitalnych deszczowych kadrach. Szkoda, ze w grach na PC pojawia sie tylko w tej z 2001 roku. To samo sie tyczy Scarlet Spidera.

Odpowiedz
Green,May 15 2007, 06:46 AM napisał(a):
Darth Destruktor,May 14 2007, 06:50 PM napisał(a):ciekawe jak pajeczak wygladal by w czerwono zielonym :huh:
Wrzuc sobie do painta i sam sprawdz :D
to musi byc ciekawe
Sprawdzilem i bardzo fajnie wyglada :lol:
Odpowiedz
1 Klasyczny,
2 Scarlet-Spider,
3 Iron-Spider,
4 Czarny Kostium.
Odpowiedz
1.Black suit :D
2.Scarlet Black suit :D
3.Klasyczny
4.Scarlet Spider
5.Iron spider
Odpowiedz
Najbardziej podoba mi sie strój czarnego srider-man`a PS. Lubie tez Spider-Venom`a. :P :ph34r:

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości