Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man 3: The Game
A mi wejdzie hahaha ale nie dziwie sie miesiac temu nowego kompa dostalem.
upewnij sie czy nikogo niema w domu
Odpowiedz
No mi tez wejdzie... moj tez jest nowy. Ze stycznia... juz nawet zamowilem gre w empiku. :D
"IF YOU ARE MY FATHER, CARNAGE...WHO'S MY MOTHER"-Toxin
Odpowiedz
To chlopaki to jak wam pójdzie, to wezcie napiszcie swoje wrazenia z tej gry w tym temacie. Temu ma glównie sluzyc w przyszlosci. Mnie strasznie jaraja te podniebne akrobacje w wykonaniu Spider-Mana. Ja tam w sumie nie wykonywalbym pewnie misji, tylko smigal po sieci i jakies napady udaremnial.
Odpowiedz
Ta strona to jakies kompletne gowno. Mam gre Ultimate Spider-Man i mi chodzi bez zadnych zarzutow. A sprawdzielm sobie na tej stronie czy by mi poszedl i co pisalo ze nawet nie spelnia wymagan minimum =) Sprawdzcie sobie jakas gre ktora macie i ktora tam jest i ktora wam chodzi... :P
Odpowiedz
Cytat:To chlopaki to jak wam pójdzie, to wezcie napiszcie swoje wrazenia z tej gry w tym temacie. Temu ma glównie sluzyc w przyszlosci. Mnie strasznie jaraja te podniebne akrobacje w wykonaniu Spider-Mana. Ja tam w sumie nie wykonywalbym pewnie misji, tylko smigal po sieci i jakies napady udaremnial.

Tak jest kapitanie :P
"IF YOU ARE MY FATHER, CARNAGE...WHO'S MY MOTHER"-Toxin
Odpowiedz
Cytat:Mam gre Ultimate Spider-Man i mi chodzi bez zadnych zarzutow

No i co z tego ? USM wyszedl prawie 2 lata temu i raczej nie ma co porownywac go do SM3 The Game.

BTW SM3 ma rzeczywiscie wysokie wymagania - u mnie na mocno wykreconym GF7300GT gra chodzi slabo nawet w minimalnych detalach, czesto sa widoczne spadki. Ogolnie to jesli chcecie chociaz troche plynnej animacji i jakiejs przyjemnosci z gry to proponuje nie podchodzic z karta slabsza niz GF6600GT.
Odpowiedz
BleJd,May 2 2007, 08:52 PM napisał(a):
Cytat:Mam gre Ultimate Spider-Man i mi chodzi bez zadnych zarzutow

No i co z tego ? USM wyszedl prawie 2 lata temu i raczej nie ma co porownywac go do SM3 The Game.

BTW SM3 ma rzeczywiscie wysokie wymagania - u mnie na mocno wykreconym GF7300GT gra chodzi slabo nawet w minimalnych detalach, czesto sa widoczne spadki. Ogolnie to jesli chcecie chociaz troche plynnej animacji i jakiejs przyjemnosci z gry to proponuje nie podchodzic z karta slabsza niz GF6600GT.
Blejd mu chodzilo o to ze usm mu chodzi na kompie bez zarzutów a jak sprawdzil na podanym wczesniej linku usm by mu nie wszedl nie poruwnywal wcale z sm 3 ale to nic takeigo mogles go zle zrozumiec.
upewnij sie czy nikogo niema w domu
Odpowiedz
Hmmmm.... J mam Radeon'a X1600. Pójdzie mi chyba na karte, ale zato RAM'u mam 768 :D !! Ale se chyba dokupie 1 GB RAM'u i bedzie smigal.... chyba :P :D !!
Odpowiedz
Uff, odetchnalem z ulga, mi pójdzie.Co do innych: wspólczuje. :(
Odpowiedz
A nie orientujecie sie ile teraz stoi 1 GB ram'u ?? Bo jak se moze do upie to bedzie dzialac :D !!
Odpowiedz
Siema.Zalogowalem sie tutaj bo mam nadzieje ze ktos mi pomoze...otoz mam gre spiderman 3 the game na PC dziala bardzo dobrze nie wyskakuja zadne bledy...jednak za kazdym razem jak proboje zrobic Save Game ..... to nic z tego. Robi sie Saving Content... czekam tak z 5 sek. a potem SAVE UNSUCCESFUL!!!!QRDE POMOZCIE BO GRA JEST SUPER ALE NIE JAK SIE JA ROBI ZA KAZDYM RAZEM OD POCZATKU!!! :(
Odpowiedz
demo-n,May 4 2007, 08:43 AM napisał(a):Siema.Zalogowalem sie tutaj bo mam nadzieje ze ktos mi pomoze...otoz mam gre spiderman 3 the game na PC dziala bardzo dobrze nie wyskakuja zadne bledy...jednak za kazdym razem jak proboje zrobic Save Game ..... to nic z tego. Robi sie Saving Content... czekam tak z 5 sek. a potem SAVE UNSUCCESFUL!!!!QRDE POMOZCIE BO GRA JEST SUPER ALE NIE JAK SIE JA ROBI ZA KAZDYM RAZEM OD POCZATKU!!! :(
Moze spróbuj ja przeinstalowac- moze to pomoze.
Odpowiedz
A ja wlasnie ja sciagam na ps2 :P Mysle ze bedzie miodziooooo :)

Odpowiedz
ja sobie zagram x360 i pewnie na psp ale na kompie tez mi pociagnie.
cena wersji na pc podobno 79.90 pln.
gra bedzie miala 2 wersje
ps2 i wii i psp przeciwnikami beda (prawdopodobnie) : sandman, venom, lizard, new goblin, shriek, morbius, scorpion, kraven, rhino, kingpin
na pc, x360 i ps3: sandman, venom, lizard, new goblin, scorpion, kraven, rhino i kingpin

w piate 11.05 lece do sklepu
Back in Black [SIZE=xx-large]
Odpowiedz
Juz przeinstalowalem i dupa! :/ Bede musial kupic oryginala no chociaz sciagam inny torrent z neta wiec moze on bedzie poprawnie dzialal.... ale dzieki za pomoc!
Odpowiedz
No ja mam na PS2, tylko cholera niestety po francusku, bo innej wersji na razie nie ma. I bossowie sie zgadzaja. Ale na PS2 giera strasznie krótka, zeby zaliczyc glówny watek fabularny wystarcza niecale cztery godziny. Co do PSP, to dopiero w Listopadzie ukaze sie Spider-Man 3: The Game. Najlepiej wypada wersja na Xboxa 360, PS3 i PC.
Odpowiedz
Powiedzcie mi (ci co juz grali) czy SM3 the game na PC jest taki jak na PS3, czy zrobili takie cos jak w przypadku SM2, czyli kompletny niewypal (ograniczone miasto do kilku malych mapek/czesci miasta, punkty do bujania na sieciach itp.)
Odpowiedz
jest taki jak na ps3
Odpowiedz
Spider-Nik,May 5 2007, 12:47 AM napisał(a):Powiedzcie mi (ci co juz grali) czy SM3 the game na PC jest taki jak na PS3, czy zrobili takie cos jak w przypadku SM2, czyli kompletny niewypal (ograniczone miasto do kilku malych mapek/czesci miasta, punkty do bujania na sieciach itp.)
Mi kumpel mówil, ze wyrypanie sie lata i tak szybko zapierniczasz :P :D !!
Odpowiedz
Wiekszych róznic miedzy wersjami PS3, X360, a PC nie ma. Nie ma mówy o tym, zeby PC dostal zupelnie inna gre co konsole, nie ma strachu. O ile SM3:TG w serwisach zagranicznych zbiera kiepskie noty (np: ign 6/10) to grajacym bardzo sie gra podoba. Na wielu forach mozna spotkac sie z bardzo poztywnymi opiniami. Dla fana spidera pozycja obowiazkowa.
"You're good... but me, I'm magic"
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości