Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man 3: The Game
Daniel121096,Jan 23 2009, 05:48 PM napisał(a):Niestety, ale ja mam AMD PHENOM QUAD-CORE 2.3 GHZ, 4 GB RAM, GE FORCE 9600 GT
Moja rada...Kup lepszego, superowego kompa jak ja...
To nie jest superowy komp ;). Chyba, że masz Vist?. 4 GB RAM wykrywa tylko na Vi?cie 64x bitowej, a na XP wykryje gdzień ok. 3 GB, może nawet mniej ;). Karta też słaba - na twoim miejscu zainwestowałbym w 9800 GTX+.
Odpowiedz
Wykrywa 3.50 GB RAM...Może superowy nie jest, ale na jakiś czas starczy i mogę prawie wszystkie gry uruchomi? na maks i gra? bez cię?(nie próbowałem crysisa, więc dlatego prawie), potem spróbuję uruchomi? Fallouta 3 na ultra detalach :D
PS. GF 9600 GTX+??? To daj kasę :D

Znajometr v2

Money. I like to
swim trought it
and throw it in the air and have
it hit me on the
head! Quack!
Deadpool
Odpowiedz
Daniel121096,Jan 23 2009, 07:20 PM napisał(a):PS. GF 9600 GTX+??? To daj kasę :D
9800 GTX+! Nie myl się w takich sprawach -.-
Odpowiedz
Daniel Crysisa odpalisz na wysokich ;] Ja na moim 4,5 procu, 2 gb ram'u i gf 8600GT gra?em na średnich bez jakichkolwiek przyci?? :) A co do detali w "Spajdim" To sam sprawdza?em kiedyś, czy jest różnica, ja odczułem tylko to, że p?ynniej mi chodziło, ale i tak gra?em na High, dla satysfakcji, iż całkiem nieźle mogę sobie pogra? na wysokich :)
Odpowiedz
Pomó?cie prosze.. Instaluje SM3, dochodzi 6 kresek instalacji i pisze tak:

Spider-Man 3™ Error

Error 1330 A File That Is Required Cannot Be Installed Because The Cabinet file E:\FPack1.cab has an invalide digital signature. This may indicate that the cabinet file is corrupt. Error 24592 was returned by WinVerifyTrust.

A po naci?ni?ciu na OK pisze tak:

Feature transfer error

Error: -1603 Fatal Error during installation.

Consult Windows Instaler Help (Msi.chm) or MSDN for more information.

Jeszcze niedawno mogęem czysto zainstalować. Pomocy : (.
Odpowiedz
Mam tak samo, z tym że u mnie nie może za?apa? jakiegoś d?wi?ku, a nie FPacka. Pisa?em o tym wcześniej, ale nikt mi nie pomógł.
Odpowiedz
Kiedy?, to po przeczyszczeniu p?yty ten błęd był omijany ;). Tylko nie wiem, jak teraz to zadziała :/.

EDIT: Instalacja wacha?a się przez 3 minuty, aż w końcu ominęła problem. Tylko nie wiem, jak to będzie, dalej się instaluje.

EDIT 2: Pomogło :P. Ale jakoś mnie do tej gry nie ciągnie zbytnio, nie wiem, czemu instalowałem xD. Może dlatego, że nie mam w co gra?.
Odpowiedz
Mam pytanie, niedawno zakupiłem tą gre na playa 2 i mam problem w starciu z Venomem, jest na niego jakis specjalny myk ? czy po prostu trzeba go stale naparza? ? , w pewnym momencie pojawia sie mozliwosc wcisni?cia trójkąta i wtedy pomaga chwilowo Harry ale raz pojawia się szybko a nastepnym raszem tu? przed końcem czasu,czy trzeba coś zrobic żeby Harry mógł pomóc pr?dzej ?
Liczy sie tylko jak sobie radzisz,kiedy karta zupełnie Ci nie idzie 
Odpowiedz
Na początku napa?aj w niego ile się da. Potem jak zacznie się świeci? wyczuwaj moment i bij wtedy. Gdy światło się nasili(to bijęce od Venoma) poczekaj aż podleci Harry i wtedy wci?nij trójk?cik.
Odpowiedz
Witam.
Ma może ktoś jakieś mody:huh:
Jestem nowy a między innymi po to się tutaj zarejestrowałem;)
Pozdro.:venom:

Prosię bym o save z New Goblin'em przosz? o takiego save i o FAST ODP.

Pozdro.

Nie piszemy dwóch postów pod rząd, ale edytujemy poprzedni. Zach?cam do przeczytania regulaminu. / rzadlo
Czyta?em;)
VENOM

Nie SPAMUJ!

Jaką ty masz klasę??SPRAWDŹ!

To moja klasa!

Proszę kliknij na to a dostanę srebrniki PLASE!
Odpowiedz
Czy spider man 3 jest w kolekcji The best of:Activision ?
Odpowiedz
Do tej pory widziałem w tej kolekcji Spider-Mana 2, natomiast Spider-Man 3 był widoczny jako normalne wydanie, ale o obni?onej cenie w Empikach z racji z tego, że trochę czasu już up?yn??o od jego przybycia do Polski.
Odpowiedz
Jest w kolekcji po 2 godzinach szukania znalazłem o tym informacj?
Odpowiedz
mam pytanie.. czy coś zyskujemy zbierając wszystkie emblemy, tokeny robiłc wszystkie misje? co z meteorytami?? da sie je jakoś zebrać bo stoje przy jednym z nich nic sie nie dzieje mowa o spiderman3 the game wersja na pc

przeszedłem gr? bez żadnego problemu, parokrotnie utyka?em ale dałem sobie rade, najtrudniejszy to sandman+ venom skorpion i rhino.. nowy goblin też ... zaczynamy od metra

bug1 znany ale warto przypomnie?.
wchodzimy do tego wielkiego budynku i schodzimy na sam dół. widzimy tory kolejowe, i przej?cie. idziemy g??biej i znajdujemy tte? tory kolejowe ale starsze. z jednej strony jest blokada, trzeba iść w drugą. idziemy do samego końca aż znajdziemy drugie wyj?cie. trzeba przejść przez tory i uważał na pociągi. na której? ze stacji są kolejne wej?cia. nimi schodzimy i szukamy miejsca gdzie ubili?my jaszczurk?. jeżelijesteśmy od wej?cia po?udniowego to te okna bed? po praej, gdy z późnocnej - to z lewej. wejdz na ?ciane i obadaj rękami, wkońcu wpadniesz na dziure, odrazu przyczep sie do sciany lub swinguj .. musisz w lewo i nie wysoko bo sie zawiesi gra. "pospaceruj" sobie po dachu. teraz widzisz tunel metro a z drugiej strony dalsze pomieszczenia przejdz tam.. ale nie skacz , swingowanie też odpada bo sie zablokujesz i kupa*

drugie wej?cie do "nieznanego świata" jest na skrzy?owaniu torów kolejowych jest to miejsce gdzie ?ciany tunelu są siarkowo-be?owe. idz wzdłuż torów.natrafisz na zwrotnice i zobaczysz niewielką różnice kolorów, tam gdzie stoisz, pod?oga jest jasna, a dalej jest ciemna, przej?cie jest w ?cianie jest po lewej stronie więc musisz sie znajdować na rozwidleniu a na wprost musz? był dwa tunele i zjazd. kiedy już znajdziesz,to też zachowaj ostro?no??, często uzywaj R i chodzenia po ?cianach bo ?atwo o zawieszke

numer trzy jest w metrze, tam gdzie sie zbiera?o serum na jaszczurki.. jest w metrze pomiędzy którymi? stacjami, otwór jest po prawej/lewej stronie w zale?ności od której strony przychodzisz.. wejdź w tunel, otwórz w?az ale nie wchod?, tu? przy samym wej?ciu stoi taki duży generator, w tym pomieszczeniu jest dużo ale nas interesuje ten.. obchodzimy go dooko?a, w pewnym momencie spiderek sie blokuje, wtedy dajemy swing i wychodzimy z pomieszczenia. kieruj swing w lew? strone i nie za wysoko. wyl?duj na "dachu" korytarza który prowadzi do tunelu. reszta tak jak w przypadku 1 i 2.

czwarty dotyczy brakującej tekstury do budynku... jest on blisko fabryki bomb, w?a?ciwie jest po drugiej stronie ulicy, ten przy zakr?cie. wejdz na neigo i powoli sie poruszaj.. w pewnym momencie zobaczysz że jest przezroczysty

ten z samochodem też jest znany , wchodzimy na most, i szukamy auta które wyje?d?a z miasta, wskakujemy i dajemy kamere . czekamy az dojedzie. niestety kiedy rpzejedzie przez most gra sie wiesza..

nie sprawdzony bo nie mam save'a ale słyszałem o tym
goblin.. bierzemy misje w której gramy nowym goblinem rpzeciwko sandmanowi.... zamiast na misje, le?my do daily bulge i wchodzimy do środka i wychodzimy

mam pytanie bo na forach zagranicznych nie znalazłem nic o tym
mianowicie czy można jakos w wersji na pc SM3:TG gra? inn? ras?? lizardem,venomem ? bo na xbox360 czy ps3 to wiem. że ejst ale czy do wersji pc jest jakaś sztuczka ?

druga rzecz to miejsca . nie moge nigdzie znależę doj?cia do miejsca gdzie toczylismy pierwsz? walke z sandmanem, jest to jakaś olbrzymia stacja metra, gdzie ją znależę??? ta co jest w grze przeszukałem ale nie ma ani sladu.... to samo z budynkiem skorpiona, jest wej?cie ale zamkni?te.
druga sprawa, czym sie dostał na wysp? ellis i statu?? wolności
Odpowiedz
Nareszcie dorwa?em ten produkt.
0czywiście wielka radocha, bo dawno się nie wcieli?em w Spidera, web swinging itd. Ale zauważyłem trochę mankamentów.
Szkoda że już nie można zawin?? w sie? delikwenta, upierdliwe jest wyskakiwanie co chwilę "0bjective Complete" i loading co każdy etapik patrolu. Patrol ciut mało urozmaicony.
Na razie jestem po 1szej walce z Lizardem w kanałach więc ostatecznej oceny nie dam.
0gólnie gra fajna, miło znowu latał po mie?cie;)

Nie uważacie że mogli by zrobić np. taki myk że patrole/alerty obejmuj? także napady na banki i musimy wle?? do banku, szyb wentylacyjny, jakiś kod wej?cia te rzeczy, i jak wszystkie patrole zrobimy to pod koniec będziemy z wielkim szefem walczyć- Kingpinem!:D Co wy na to?
Odpowiedz
WITAM JESTEM TU NOWY WIEC Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA WSZELKIE B??DY.

Proszę o pomoc. Włączyłem gr? i na samym początku jest jakby trening. Rozwalam tych pare gości i otwieraj? się drzwi, narrator mówi, żeby iść dalej no to id?. Potem podpowiada, żeby wskoczyć na wyższe piłtro, więc wykonuje. Następnie przechodzą przez kolejne drzwi i tam trzeba użyć super ciosu czy jakoś tak, i pokazuje mi, że trzeba wcisn?? "caps lock + prawy przycisk myszy" więc wciska i nic. nawalam tak w tych paru gości- cały czas prubój?c tej kombinacji jak? przykazano - i nic się nie dzieje. Może ktoś zna sposób jak to obejść

KILKA MIESI?CY WCZE?NIEJ GRA?EM W TO I BEZ PROBLEMU UDA?O MI SI? PRZEJ??. PO FORMACIE I INSTALACJI WINDOWSA PAJ?CZEK ZACZ?? SZWANKOWA?.
Odpowiedz
Nie zmieniaće? niczego w ustawieniach klawiatury?
Odpowiedz
nic nie zmieniaćem. zaraz po zainstalowaniu zacząłem gra?
Odpowiedz
Przeinstaluj gr?. Możesz jeszcze próbował z tym ciosem: Trzymaj caps-lock cały czas i wtedy naci?nij prawy, jak dobrze pamiętam powinien zrobić "Pin balla". Ustał bli?ej którego? gościa i wtedy to zrób, będą dalej. Próbuj wszystkiego, bo mi też czasem nie chciał działał "super cios".
Odpowiedz
DZIEKI SERDECZNE ZA ZAINTERESOWANIE ALE NIC NIE POMOG?O DAM SOBIE Z TYM SPOKÓJ. JESZCZE RAZ SERDECZNE DZI?KI

Następnym razem wyłącz Caps Locka. Na forum nie krzyczymy. / rzadlo
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości