Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man 3: The Game
Oki bede bardziej cierpliwy:rolleyes: a jak sie jest Peterem to mozna latac na sieci??
Odpowiedz
Tak. Zadales pytanie czy ktos chcialby sie dowiedziec jak grac Parkerem, wiec wiesz jak to robic, ale czemu pytasz czy mozna latac na sieci ?
Odpowiedz
Bo jak grac Peterem widzialem na filmiku,a na tym filmiku nie bylo pokazane czy mozna nim swingowac<_<
Odpowiedz
Aha, no w porzadku. Mozna robic wszystko to, co w kostiumie;)
Odpowiedz
Witam zdobylem ja i mi sie podoba ale mam pytanie.Jak najlepiej pokonac Apocalypsa z misji Acocalypse Part 3 The Power Grid?? zawsze mnie dobija.
Odpowiedz
Było o tym wcześniej pisane, nawet ja sam tłumaczy?em:PProszę: Spróbuj wskoczyć na ten magazyn, czy jak to tam, który tam jest, skocz w gór? i przyciągaj po kolei przeciwników pajączyn? do siebie, po czym kopniakiem z dwóch nóg wrzu? ich do wody, gdy zostanie sam boss, zeskocz i normalnie z nim walcz.
Odpowiedz
' napisał(a):Bo jak gra? Peterem widziałem na filmiku,a na tym filmiku nie było pokazane czy można nim swingować<_<

Nie wiem, czy wiesz, ale w edycji kolekcjonerskiej (?) można gra?, jako New Goblin. Jeżeli nie wierzysz,

http://www.youtube.com/watch?v=U_ma2ZCe--c
Odpowiedz
Wiem o tym bo gosci juz rozwalilem ale sie pytam jak jego samego rozwalic.Zawsze on sam mnei dobija.Jak z nim walczyc? Poza unikaniem ciosow cos jeszcze aby z nim wygrac?? Widzialem jak gosciu z nim wlaczy w czarnym kostiumie ale ja mam ciagle czerwony.Szkoda ze wersja kolkecjonerska nie wyjdzie na PC.Pewnie Activision dogadal sie z Sony i pewnie bedzie tylkjo na PS3.Kupilbym PS3 ale nie mam kaski.
Odpowiedz
Jak na moje to dawno już wysz?a... Nie ma jakiegoś specjalnego sposobu na Apocalypsa. Może zwyczajnie nie umiesz dobrze walczyć. Jest to jeden z najprostszych, jak nie najprostszy boss, więc stary, jeśli nie umiesz sobie z nim poradziś, to dalej tym bardziej nie dasz rady. A czarny kostium jeszcze daleko przed Tob?.
Odpowiedz
wiem że w edycji kolekcjonerskiej można gra? new goblinem
to jest napisane na której? stronie tego tematu
(a przeczytałem cały temat):rolleyes::rolleyes:
Odpowiedz
Jednak pokonalem Apocalypsa porzedio probowal kolega ake teraz sprubowalem ja i udalo mi sie go rozwalic za 3 razem.Za pierwszym poszlo dobrze tylko ze mialem malo zyc i on tez mial malo uderzyl mnie i po wszytskim.Za drugim razem zabralem mu polowe zyc a za trzecim razem pokonalem go.Juz mam 11 misij.A gdzies(chyba w tym temacie) wyczytalem ze czarny kostium dostaje sie po misij Sandman po 21 misjach.Teraz mam misje z tymi jaszczurkami.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości