Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.18 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spectacular Spider-Man
Juz wiadomo, ze powstaje nowy serial animowany o przygodach Spider-Mana. Wiecej informacji na ten temat mozna przeczytac w tym newsie. A ja zapraszam Was do dyskusji, nt. tego serialu, czego sie po nim spodziewacie, jak go sobie wyobrazacie itp.

Odcinki w Internecie:

Episode 1, Part One, Part Two, Part Three, Part Four

Tymczasowo reszty brak.

Odpowiedz
No nareszcie. Paja kowi juz od dawna nalezala sie porzadna kreskówka. TAS byl swietny, ale mi osobiscie troche sie juz znudzil. Wiadomo czy i kiedy bedzie w Polsce?
You shoot me in a dream, you better wake up and apologize
Odpowiedz
Nareszcie! obawiam sie tylko rysunków ala TT
Odpowiedz
mati,Mar 9 2007, 19:22 napisał(a):Nareszcie! obawiam sie tylko rysunków ala TT
Tez mam nadzieje, ze design postaci nie bedzie oparty o mangowe wyglady jak to ma ostatnio miejsce w wiekszosci nowych kreskówek. Strasznie mi sie to nie podoba, duzo bardziej odpowiadaja mi postacie wygladajace jak te z amerykanskich kreskówek z lat 80-tych. Denerwuja mnie te trójkatne nosy i wieeelkie oczy... dawniej czlowiek wygladal jak czlowiek... a teraz trudno to przyrównac do czegokolwiek <_<

Patrzac jednak na ostanie kreskówki Marvela jest spora szansa, ze moje zyczenie sie spelni. Np. w filmie animowanym Ultimate Avengers design postaci jest wrecz wysmienity, cos takiego wlasnie chcialbym zobaczyc w nowym serialu o Spider-Manie. Jednak po tym co widzielismy w nowej kreskówce Fantastic Four mozemy miec obawy, ze Marvel znów zaprosi do wspólpracy jakies francuskie studio i postaci beda wygladac rownie dziwacznie, co we wspomnianym serialu :(

Odpowiedz
Po tym najnowszych rysunkach mozna stwierdzic ze rysunki ca calkiem niezle :) Mj wyglada calkiem ladnie Parker tez wyglada spoko ale Gwen to chyba troche przesadzili dodawajac jeje okulary :/ Cos mi sie widzi ze z niej zrobia jakiegos kujona/omnibusa :P
Odpowiedz
Wiesz te rysunki jakies marne sa.

P.S. A ta MJ na samym dole to wyglada jakby sie na jezdzca z Peterem zabawiala :P
Odpowiedz
Troche glupio ze rysunki sa karykaturalne.

Lubie np. Styl Ramosa ale film animowany wolalbym zeby byl normalny :)
Odpowiedz
Cytat:Strasznie mi sie to nie podoba, duzo bardziej odpowiadaja mi postacie wygladajace jak te z amerykanskich kreskówek z lat 80-tych
Rysowanych glównie w Azji :P.
Dosc niezle zostal zrobiony serial MTV i podobnie móglby wygladac nowy.
Najwazniejsze jest wedlug mnie jednak to, ze prawdopodobnie bajka bedzie nawiazywac bardziej do Spider-Mana Stana Lee.

Odpowiedz
Jakiez to ohydne! To jest straszne! To jest dobre dla jakiejs serii typu "MJ loves spiderman" czy innego badziewia! Co jak co, ale po uslyszeniu informacji o kontynuowaniu TASMU spodziewalem sie zdecydowanie bardziej powaznej i doroslej stylistyki. Jaciez... przeciez sie na to nie da patrzec!

Mam jednak nadzieje ze owe rysunki to fake. Wydaje mi sie to prawdopodobne biorac pod uwage rysunek, na ktorym spod spodniczki mj spozieraja majtki i sposob w jaki "siedzi" na pajaku. Wydaje mi sie to zbyt przesiakniete erotyka jak na kreskowke dla - badz co badz - ludzi jeszcze dosc mlodych, z ktorych wiekszosc nie skonczyla jeszcze 15 lat...

oby tak bylo...
Odpowiedz
Cytat: Jakiez to ohydne! To jest straszne! To jest dobre dla jakiejs serii typu "MJ loves spiderman" czy innego badziewia! Co jak co, ale po uslyszeniu informacji o kontynuowaniu TASMU spodziewalem sie zdecydowanie bardziej powaznej i doroslej stylistyki.

mi sie wydaje ze w tych czsach to juz nie ma szans na taka prawdziwie dorosla kreske :( niesttey ale tak prawda

te pierwszy rysunek pokazuja cy postacie mi sie podoba (oprocz Gwen) ale reszta razem z ujerzdzaniem Spidera juz nie bardzo :P
Odpowiedz
moim zdaniem rysunki sa calkiem udane sean galloway juz wczesniej robil projekty postaci do filmów animowanych chociazby do hellboya tworzy równiez komixy z serii teen titans go wiec male jest prawdopodobienstwo ze te projekty to fake ....
a tak te rysunki na dole newsa to nie sa projekty to serialu
Odpowiedz
Jesli faktycznie tak maja wygladac postacie w nowym serialu o spiderze no to nie zbyt optmistycznie rokuje to na przyszlosc. Spodziewlem sie bardziej powaznego desingu, a tu mamy taki TT czy JLA style. Nie mówie, ze to jakies badziewie ale mnie osobiscie wogóle nie podchodzi.
"You're good... but me, I'm magic"
Odpowiedz
Na szczescie jest to dopiero concept art, takze nie ma sie co obawiac, ze wlasnie tak beda wygladac postacie w nowym serialu. Mam tylko nadzieje, ze ostateczny design bedzie daleko odbiegal od tego, co widzielismy. Mi osobiscie najbardziej podobalby sie taki jak w filmie animowanym Ultimate Avengers 2.

Odpowiedz
Tak...zle sie zapowiada...nie mogli to zrobic normalnie? Spidey bedzie anorektykiem a jego wrogowie to spasione bucuny <_<
Odpowiedz
Rzeczywiscie - postacie sa raczej karykaturami, a nie desginami postaci - choc to przeciez tylko projekty - mam nadzieje, ze sie zmienia. <_<
You shoot me in a dream, you better wake up and apologize
Odpowiedz
Ja lubie mange i anime ale nie w polaczeniu z universum Marvela. Jaki to ma sens? Te rysunki sa badziewne i utzymane w stylistyce której nie trawie w nowych kreskówkach czyli nieproporcjonalnie chude nogi i rece do reszty ciala itd itp. Dlugo moznaby wymieniac.

Odpowiedz
Oby zawiesili projekt.
Odpowiedz
saito,May 25 2007, 10:30 PM napisał(a):Oby zawiesili projekt.
Tez na to licze. Wole zeby nie bylo juz zadnego serialu o Spiderku jesli ma to byc crap.

Odpowiedz
o nie zgadzam sie z Wami, niech to bedzie shit, ale bedzie, zebysmy sie znów mogli zawiesc i czekac na nastepna- jak na razie zadna seria kreskówek o pajeczaku mnie nie zawiodla, widzielismy tylko pare rysunków, wiec moze dajmy temu serialowi troche wiecej? To takie... nie fair?
Are you lost, In your lies?
Do you tell yourself, I don't realize?
Your crusade's a disguise.
You replaced freedom with fear,
You trade money for lives.
Odpowiedz
Cienko to wyglada ;) Mam zle przeczucia odnosnie tej kreskówki <_<
Dla przyjació? Zbig.
MUMIO RZ?DZI!!!

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości