Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ultimate Spider-Man Java
Gral w to ktos?
Odpowiedz
w temacie Gry na waszych komach kilka osób o niej wspomnialo
Odpowiedz
Ja ta gre mam na komorce
upewnij sie czy nikogo niema w domu
Odpowiedz
Czy ta gra poszla by na Siemensie c65 ??
Odpowiedz
Ale czekajcie,jesli dobrze rozumiem mozna sobie ja sciagnac na koma taak? Jest to wersja Java,wiec moglaby pójsc takze na kompie przy zainstalowaniu wszystkich apletów Javy??
Liczy sie tylko jak sobie radzisz,kiedy karta zupełnie Ci nie idzie 
Odpowiedz
Gralem, przeszedlem calosc. I wiecie coś ZENADA. Mamy kilka albo kilkanascie misji, i kazda ma ten sam cel: pokonac Venoma. Niby wszystko ok ale nie po to wydalem 9 zl zeby latac spideyem po miescie i szukac jednego (wciaz tego samego) osobnika!

Nie polecam.
Odpowiedz
Wgrams obie zaraz na komorke i tez ocenie ;)
9zl!? troche przeplaciles jak przeciez mozna miec za darmo :D
Odpowiedz
Rell móglbys podac dojscie do tej gry za darmo? albo chociaz za te 9 zloty?, bylbym wdzieczny za linka
Liczy sie tylko jak sobie radzisz,kiedy karta zupełnie Ci nie idzie 
Odpowiedz
no tez bym prosil linka do tej gry za free mam nowa kome a strone z ktorej sicgalem za 9 nie istnieje juz.
Odpowiedz
Sprawa wyglada nastepujaco.
Gra jest na tej stronie
http://members.lycos.co.uk/skotar/c651/Gry/

login matrax
pass matrax

nastpenie potrzebujecie kabel zeby polaczyc kome z kompem i potem jakis progs do wgrywania gier. Ja uzywam Midway to Motoroli :D

Hehe to wszystko :P
Odpowiedz
Ok mi wszystko dziala gitara tylko problem sie pojawia mam juz gre na komce wlaczam moge grac ale ekran gry jest wielkosci 1/4 monitorka co mam zrobic.
Odpowiedz
Tutaj to juz ci nie pomoge, mój kumpel mial tak samo ze Splinter celem. Prawdopodobnie ta wersja gry nie ejst przeznaczona na twoja komorke :D

I jeszcze jedno w tej grze mozna chyba grac rowniez Venomem :P
Odpowiedz
Ale wszystkie tamte gry tak dzialaja, no nie wiem dokladnie czy wszystkie bo sciagnelem jakies 4 rózne.
Odpowiedz
zefir_93,Jun 1 2007, 05:35 PM napisał(a):Ok mi wszystko dziala gitara tylko problem sie pojawia mam juz gre na komce wlaczam moge grac ale ekran gry jest wielkosci 1/4 monitorka co mam zrobic.
Gra jest dopasowana do innej rozdzielczosci ekranu. Nie zrobisz nic, musisz kupic inna wersje gry.
Wesoły świr
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości