Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Promocja Filmu Spider-man 3
Ludzie pisza o zdychajacym forum. No to wymyslilem temat. Moze nic specjalnego ale zawsze. Ostatnio zobaczylem w magicznym pudeleczku co to zawsze mówi porawde, reklame wyrzutni Spider-Man. Jakis dzieciak strzela z niej pajeczyna i platki Nestle spadaja mu prosto w rece. Z zalozenia wiem, ze to straszny badziew, tak jak te sikawki wody co to jak byla druga czesc Spiderka w kinach dodawali do platków, albo ta wyrzutnia kartonowych dysków podczas królowania jedynki. Ale jestem ciekaw jak to dziala. Ma ktos moze to cudo?

Jak bylem w spozywczaku, to widzialem lody Spider-Man firmy Algida. Sa czerwone, na patyku i wyginaja sie jakby byly z gumy. Czy ktos jescze cos widizal, co jest zwiazane z premiera trzeciej czesci czlowieka-pajakaś Jezeli ktos bedzie mial duzo wolnego czasu, to moznaby zrobic liste gadzetów promocyjnych, których na pewno z czasem przybedzie.
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
Cytat:Z zalozenia wiem, ze to straszny badziew,
Nie mylisz sie. Jadam czesto platki i przy okazji zobaczylem co to jest (trafil mi sie Venom). Sa tego czegos 4 rodzaje: Spider, Venom, New Goblin, Sandman. Jest to zwijka papieru nalozona na plastikowa rurke. Jest to taki badziew, ze szkoda gadac. Przy okazji zaciekawilo mnie co nasi sasiedzi (Niemcy) maja w platkach nestle ze Spidera. I okazuje sie, ze oni maja takie bardzo fajne male figurki postaci. Nic tylko im zazdroscic. <_< My dostajemy jakies papierowe badziewie, a oni maja zwykle male figurki, które po postawieniu na pólke moga przynajmniej cieszyc oczy. Moze sobie sprowadze jedno opakowanie, zeby zobaczyc jak one wygladaja w realu. Bo zdjecia sa pod tym linkiem
Odpowiedz
Spider-Nik,Apr 15 2007, 02:12 napisał(a):I okazuje sie, ze oni maja takie bardzo fajne male figurki postaci. Nic tylko im zazdroscic. <_< My dostajemy jakies papierowe badziewie, a oni maja zwykle male figurki, które po postawieniu na pólke moga przynajmniej cieszyc oczy.
Heh, pamietasz wtedy moze promocje Sherka 2 w platkach nestle w polsce? Jak pojechalem do niemiec, to widzialem u nich platki ze Shrekiem. Pudelko cale zmienione, srebrne, z wytloczonym logiem filmu, i cale tak wybajerowane, ze strasznie przypominalo jakies kolekcjonerskie wydanie filmu na dvd. A w srodku, zamiast tak jak w polsce zamist glupich puzzli 3-D, to byly fane breloczki-glówki z postaciami z filmu. Jak je scisnales, to albo im oczy wylazily, albo swiecily, lub same gadaly. No i co to za sparwiedliwosc? Dlaczego oni maja lepiej a my gorzej?

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
Cytat:Pudelko cale zmienione, srebrne, z wytloczonym logiem filmu, i cale tak wybajerowane
Taa, jedyne co u nas widzialem zmienione, to w platkach(nie pamietam nazwy), ale zamiast cynamonowego wzoru spirali, sa wzorki temacie Spidera. Tyle. AAA, nie mozna zapomniac, ze jeszcze do tego dodaja "super" wyrzutnie sieci :lol: .
Odpowiedz
Biedny kraj = biedne zabawki

Odpowiedz
Zbieram te naklejki trafil mi sie sandman spider man (czarny)
Odpowiedz
Równiez kupilem platki Nesquik i trafilem wzór z Sandmanem. Jasne, w porównaniu z Zachodem to badziew, ale bawilem sie jak dziecko, rozciagajac ta rureczke :D :D Mnie cieszy juz widok Spider-Mana na opakowaniu platków. Faktem jest, ze w USA czulibysmy sie jak paczki w masle, tam dopiero jest masa gadzetów doslownie wszedzie. Wychodzisz na ulice i juz wiesz, ze niedlugo Spider-Mana 3 zawita do kin.
Odpowiedz
Cytat: porównaniu z Zachodem to badziew
Niemcy, to nie az tak odlegly zachód jak USA, a raczej nasz sasiad. Wiec moglibysmy dostac przynajmniej cos zblizonego do tego co oni, bo teraz wygladamy przy nich jak typowo najbiedniejsze kraje Europy.

Cytat: ale bawilem sie jak dziecko, rozciagajac ta rureczke
Serio? Ja jak zobaczylem ten syf to sie za glowe chwycilem i zastanawialem sie do czego moze to sluzyc. I doszedlem do wniosku, ze mozna fajnie tym psa denerwowac <_<

Cytat:Mnie cieszy juz widok Spider-Mana na opakowaniu platków.
Mnie tez. W sumie jest to dobry znak na przyszlosc. W koncu dla samego posiadania sprowadzilem sobie z niemiec platki Spider-man 3 (takie jak sa do kupienia na allegro) i zabulilem 11zl (na allegro 17zl + koszty przesylki). W tych platkach nie bylo zadnych gadzetów. Szczerze mówiac Pajak na opakowaniu poprawia smak platków ;)

Odpowiedz
Cytat:Niemcy, to nie az tak odlegly zachód jak USA, a raczej nasz sasiad. Wiec moglibysmy dostac przynajmniej cos zblizonego do tego co oni, bo teraz wygladamy przy nich jak typowo najbiedniejsze kraje Europy.

Jednak mimo zapewnien wielu przedstawicieli o jednosci, solidarnosci i równosci panstw czlonkowskich UE, to ta wielka Wspólnota Europejska dzieli sie na tzw. Zachód i ten nasz kochany Wschód, podobnie jak dzieli sie ten caly swiat. Przykre, ale wlasnie widoczne, chociazby w takich gadzetach ;)

Cytat:Serio? Ja jak zobaczylem ten syf to sie za glowe chwycilem i zastanawialem sie do czego moze to sluzyc. I doszedlem do wniosku, ze mozna fajnie tym psa denerwowac 
Czlowieku, z 15 minut sie bawilem. Rozciagalem ja jak jasna cholere. Dobre na odreagowanie stresu, tudziez jak nie masz cos z rekami robic to bierzesz to cholerstwo i jazda :D :D :D Tylko rodzice krzywa patrzyli, jak krzyczalem - "Ale ze mnie Spider-Man" :D :D

Cytat:Mnie tez. W sumie jest to dobry znak na przyszlosc. W koncu dla samego posiadania sprowadzilem sobie z niemiec platki Spider-man 3 (takie jak sa do kupienia na allegro) i zabulilem 11zl (na allegro 17zl + koszty przesylki). W tych platkach nie bylo zadnych gadzetów. Szczerze mówiac Pajak na opakowaniu poprawia smak platków 
Gdzie ten Pajak, tam jest dobrze, wiec to swieta prawda. A te figureczki w platkach niemieckich sa bardzo fajniute :) :)
Odpowiedz
Wczoraj w sklepiku szkolnym wyczailem Mr.Snaki ze Spider-man'em!
Daja tam karty "do gry w wojne" oraz samoprzylepna naklepke bedaca czescia plakatu.
To, w przeciwienstwie do tego shitu z platków, to fajny gadzet,
Wszystkich kart jest 30, na kazdej jest innych bohater filmu
Tego samego dnia wyblagalem sprzedawczynie w innym sklepie o dekture z motywem z filmu :D

Poszukajcie w swoich sklepach B)
Odpowiedz
Ja mam Venoma, New Goblina, Spider-Mana i Spideya w czarnym kostiumie. :P
Rafcios rządzi Kumalski ? xD
Odpowiedz
Cytat:Wczoraj w sklepiku szkolnym wyczailem Mr.Snaki ze Spider-man'em!
Ja wczoraj w spozywczym. Pech chcial, ze nie mialem w paczce ani karty ani naklejki <_< . Jeszcze musze o ten plakat sie postarac :D.

Cytat:To, w przeciwienstwie do tego shitu z platków, to fajny gadzet,
Zdecydowanie TAK. Bardziej kolekcjonerski niz jakies badziewne papierowe rurki. W dodatku posiada jakies konkretne zastosowanie (gra).

Jeszcze podobno sa lody, choc ich jeszcze nie widzialem. Ktos wie, czy w nich sa jakies gadzety?
Odpowiedz
http://www.lody.com.pl/news/news.asp?ID=176 <- drobna ciekawosta co do tych lodów. BluMis ;)
PS. z Mr.Sanków mam Venoma i Black Spidey'a (i jedna powtórke black SM :()
Odpowiedz
Ha! Zdobylem magiczna wyrzutnie Spider-Man'a!!! Ha-Ha! To cos jest niesamowite! Powkurzalem tym wszystkich moich kumpli,a pod koniec dnia nawet kota. Poprzewracalem nawt zdjecia. Juz nie musze isc do kina na 3-jke do-sam czuje sie jak Spider-Man.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
U mnie w ksiegarni w miescie jest Plecak, dlugopisy, portfel, segregatory ( tak mi sie wydaje, ze to byly segregatory ), ze Soider-Man'em 3 :P :D !!
Odpowiedz
Jak byla "moda" na Spider-man'a (czyli kiedy jeszcze w kinach byla 2 czesc) to u mnie w Allamie (sklep z odzieza i takimi róznymi gónienkami typu plecaki, breloczki i akcesoria jakies) byly rózne takie. Jak na razie nie ma nic z S-M3. Ale na spidermancollector.com na szczescie ciut rzeczy przybylo :)
Odpowiedz
Nie ma? W sklepie papierniczym w poblizu mojego domu jest kilka rzeczy tego typu. A supermarkecie E'lecrec jest tego cala masa.
Odpowiedz
Nie wiem, dlaczego nikt jeszcze nie wspomnial o figurkach:
http://hasbro.com/marvel/spiderman/default.../ActionToyArena

Ja osobiscie nie widzialem figurek z SM3, ale kilku wrogów (SM Classics) owszem (seria ta sama, nawet identyczne opakowanie).
You shoot me in a dream, you better wake up and apologize
Odpowiedz
mati,Apr 24 2007, 09:44 PM napisał(a):Nie ma?
No nie ma. Kojarzysz takie miasto jak Pleszew? Ja tez bym nie kojarzyl gdybym dziwnym trafem tu nie mieszkal... To jest dziura! Film w kinie sa tu puszczane z opuznieniem ok. miesiecznym, sklepy z figurkami czy czyms podobnym sa fikcja. Kiosków nawet jest malo... Szkoda gadac.

Ps. Ta stronka Hasbro zaje...fajnie sie prezentuje :)
Odpowiedz
Wlasnie bylem w kauflandzie, i widizalem wielkie kartony platków cini minis. W tym wielkim dwupaku jest maska spider-mana. Kosztuje okolo 15 zlotych.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości