Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Promocja Filmu Spider-man 3
Tak tez to widzialem w Realu nie kupowalem, poniewaz za drogie a maska plastkiowa.
Rafcios rządzi Kumalski ? xD
Odpowiedz
Tia. u mnie tez, ale ja juz mam swietny piórnik z e Spiderem. Wlasnie skonczylem jes tego loda z Nestle z Spider-Manem. Lód taki se, zbytnio sie kiwal, i z geby mi wypadal. Za to fajna sprawa, ze na patyczku jest pajeczyna i postac Spideya.
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
nightcrawler_13,Apr 27 2007, 07:18 PM napisał(a):Lód taki se, zbytnio sie kiwal, i z geby mi wypadal
No to przynajmniej wesolo miales :P
A dasz jakiegos screena tego loda? :)
Odpowiedz
nightcrawler_13,Apr 27 2007, 07:18 PM napisał(a):Za to fajna sprawa, ze na patyczku jest pajeczyna i postac Spideya.
Super! :)

Jestem rozdarty między miłością a nienawiścią,ufnością a strachem...  Jestem częścią tego świata... a zarazem nie należę do niego. Sprowadziłeś mnie tutaj- czemu nie chcesz dać mi wyzwolenia?
                                                                    Venom
Odpowiedz
A z kolei na platkach Cinis Minis sa wzorki ze Spider-Mana np. glowa Spider-Mana, jego symbol na klatce piersiowej itd.
Odpowiedz
Green,Apr 28 2007, 02:07 PM napisał(a):No to przynajmniej wesolo miales  :P
A dasz jakiegos screena tego loda?  :)
Sorka, ale jakos nie da rady. Sam lód jest rózowy, a jak sie go polize, to sie taki niby gibki sie robi, ale w paraktyce prawie uswinilem cala tapicerke w samochodzie.
W smaku tez taki nijaki, troche jak zamrozony kisiel. A tak wogóle to czysta komercha. Jedynie ten patyczek jest tak naprawde spoko.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
Za to mam pytanie do tych, co moze maja/widzieli ta aske co to ja w platkach daja. Wiem ze ona nie jest zbyt duza, ale jak wygladaja w niej soczewki?

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
Widzialem dzisiaj nowe Chipicao, ku mojemu zaskoczeniu byly oznaczone Spider-Manem. Promocja zapowiada sie bardzo fajnie: naklejki w paczkach (54 rózne), a w sklepach albumy do ich wklejania:
szczególy:
Chipicao
Odpowiedz
Ciekawi mnie jak wyglada ta maska z platków.... :rolleyes:
Odpowiedz
Takie tam, plastik, zakrywa tylko twarz. Ale dosyc gruba, z odstajaca siecia, tylko nie wiem jak te oczy! Che ja kupic, tylko, ze w kauflandzie wszystkie sa powyjmowane z pudelek, a samych platków to nie chce.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
Bo maski pewnie sa do odebrania w informacji. :)

Obawiam sie ze soczewek w ogóle nie ma (oby to bylo nieprawda)
Odpowiedz
Wcale bo nie pytalem sie w kasie i informacji, i chodzi o to, ze ludzie je po prostu z tamtad wyjmuja.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
Moja ciocia kupila te Cini Minis i dala mi maske. Jak ktos juz wspomnial jest z twardego plastiku. Poza tym to maska jak maska czyli otwory na oczy itp.
Odpowiedz
Czyli wychodzi na to, ze najlepsze sa karty :P
Dla przyjació? Zbig.
MUMIO RZ?DZI!!!

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości