Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ultimate Spider-Man
Micromic,Aug 30 2005, 20:53 napisał(a):
Filippek,Aug 30 2005, 11:36 napisał(a):A ten Beetle to kto to?
Mozesz takze powalczyc z nim w grze the amazing spider-man: lethal foes wydanego na platforme super nintendo. Jesli nie zdobedziesz gry, mozna poszukac romu w i-net'cie, ale wtedy muszisz pamietac, zeby usunac gre po 24 godzinach.
Tyle , ze ten beetle z lf to calkiem inny koles niz ten z USM.....porównaj se ich na obrazku ;/
Odpowiedz
Zapewne dlatego, ze ten Beetle jest z Ultimate a tamten z 616...
Odpowiedz
Nowe filmiki USM.

Filmiki

Ta gra jeszcze zawojuje moim PC'tem zanim dostane DS'a :]
Odpowiedz
Nowwe obrazki z USM na DS'a(ta grafa jest przecudna!!!!)
Zapowiedź DS'owej wersji (inglisz)

I troche infa o grze:
-Potwierdzeni bossowie to :Beetle , GGoblin , Rhino , Electro i prawdopodobnie Carnage (sorry Innu , ocka ni bedzie ;( )

Scany z gazet:
Scan 1
Scan 2

Wolverine w USM?!?!?!?!?!?

W grze beda równiez bonusowe minigierki , jk np. szalony wyscig po NY ze znanymi postaciami marvela (m.in Human Torchem :D)
Odpowiedz
Ares_Real,Sep 4 2005, 15:54 napisał(a):Scany z gazet:
Scan 1
Scan 2
Oba linki przedstawiaja to samo zdjecie...

P.
Odpowiedz
Patrzac po skanie z tej gazety, na silver Sable to Bagley musial byc nieÄźle zagazowany w ten projekt :)
Sporo szkiców i rysunków dostarczyl aby powstala gra z postaciami w jego stylu nie sadzilem ze dozyje takiego momentu gdy MB bedzie tak slawny (MB byl uwazany przez polowe za czlowieka nei umiejacego rysowac)
:)
Odpowiedz
zyga napisał(a):Oba linki przedstawiaja to samo zdjecie...

P.
Heh , tak to jest jak sie nie sprawdza co sie hotlinkuje :P

Ciekawe co Venom zrobi z balonem (pal licho dzieciaka).

Tak o storyline , akcja gry dzieje sie okolo 39 numeru USM......ma wyjasniac gra wszytskie niedokonczone watki.
Odpowiedz
timgrayson,Sep 5 2005, 17:15 napisał(a):Patrzac po skanie z tej gazety, na silver Sable to Bagley musial byc nieÄźle zagazowany w ten projekt :)
Sporo szkiców i rysunków dostarczyl aby powstala gra z postaciami w jego stylu nie sadzilem ze dozyje takiego momentu gdy MB bedzie tak slawny (MB byl uwazany przez polowe za czlowieka nei umiejacego rysowac)
:)
Nie bardzo rozumiem? Bagley mógl dac szkic Silver Sable z USM, przeciez ona sie "lada dzien" pojawi. B)
Przez jaka polowe?
Odpowiedz
Wiem, wiem ze sie ukarze ale przecierz projekt gry jakis czas temu powstal :)
Polowe - zwoleników jak i przeciwników jedni go ubustwiaja (ja) inni go nienawidza bo podobo nie potrafi rysowac proporcjonalnie :)
Odpowiedz
timgrayson,Sep 6 2005, 11:01 napisał(a):Wiem, wiem ze sie ukarze ale przecierz projekt gry jakis czas temu powstal :)
Polowe - zwoleników jak i przeciwników jedni go ubustwiaja (ja) inni go nienawidza bo podobo nie potrafi rysowac proporcjonalnie :)
Wow, ludzie bywaja tacy glupi. ;] Bagley jest swietny. A USM bez niego nie bylby tym samym...

No w kazdym razie juz nie tak dlugo premiera tej gierki. Troche ponad dwa tygodnie. Nie moge sie doczekac. Bedzie co robic.
Odpowiedz
Crov,Sep 6 2005, 15:04 napisał(a):
timgrayson,Sep 6 2005, 11:01 napisał(a):Wiem, wiem ze sie ukarze ale przecierz projekt gry jakis czas temu powstal :)
Wow, ludzie bywaja tacy glupi. ;] Bagley jest swietny. A USM bez niego nie bylby tym samym...

No w kazdym razie juz nie tak dlugo premiera tej gierki. Troche ponad dwa tygodnie. Nie moge sie doczekac. Bedzie co robic.
Od dzisiejszego dnia do premiery dzieli nas dokladnie 3 tygodnie , nie dwa ;) Pozatym przez te 3 tyg activision nowe materialy ciagle bedzie dostarczac :P
Odpowiedz
Mogloby przed premiera demo wypusic...
Odpowiedz
Crov,Sep 6 2005, 18:54 napisał(a):Mogloby przed premiera demo wypusic...
Tego to nie zrobia......Dema prawdopodobnie nigdy nie bedzie........Czemu? Gra jest typu Free-roaming , a do dema pewnie nie beda chciali wsadzic calej metropolii NY.........Zreszta tak samo zrobilo rockstar z GTA ........
Odpowiedz
What is Ultimate Spider-Man? - czyli krótkie strzeszczenie USM i porównanie go z ASM.......Co ciekawe powiedziano ze w grze wystep zalicza Ultimate X-Men , Ultimate FF i Ultimates :D Chyba kupie orginala , nie ma bata......
Odpowiedz
Shocker
Silver SAble
Wolverine
Pare slów o bossa:
Shocker bedzie dokladnym odwzorowaniem samego siebie z komiksu (czyt. wedlug IGN'u którzy testowali demo USM mozna Shockera pokonac w 30 sekund)...........
Silveer Sable bedzie bossem dla Venoma , pojawi sie w grze w momencie gdy agenci S.H.I.E.L.D. beda polowac na Venoma (chyba....).....
Wolvi bedzie tym , czym Shocker dla Spideya......prostym tutorialem dla Venoma..........
Odpowiedz
Ares_Real,Sep 9 2005, 20:11 napisał(a):Wolvi bedzie tym , czym Shocker dla Spideya......prostym tutorialem dla Venoma..........
WOW! Ale chala! A Silver Sable potrafi nakopac tutaj Venomowi. Chala! No ale przynajmniej ma fajne wejscie i tak dalej... Lepszy rydz niz nic.
Wydaje mi sie jednak, ze nie jest tak latwy Wolvie dla Venoma jak Shocker dla Spidera, na filmikach wyglada na to, ze Shocker jest superlatwy a Wolverine jednak boss poprostu.
Venom jezeli juz jakos pokonalby Wolverine'a to napewno nie latwo, o. :]
Tym optymistycznym akcentem pragne zakonczyc ma wypowiedź: Wolverine RoX, Venom SuX! :]
Odpowiedz
Crov,Sep 9 2005, 22:12 napisał(a):
Ares_Real,Sep 9 2005, 20:11 napisał(a):Wolvi bedzie tym , czym Shocker dla Spideya......prostym tutorialem dla Venoma..........
WOW! Ale chala! A Silver Sable potrafi nakopac tutaj Venomowi. Chala! No ale przynajmniej ma fajne wejscie i tak dalej... Lepszy rydz niz nic.
Wydaje mi sie jednak, ze nie jest tak latwy Wolvie dla Venoma jak Shocker dla Spidera, na filmikach wyglada na to, ze Shocker jest superlatwy a Wolverine jednak boss poprostu.
Tym optymistycznym akcentem pragne zakonczyc ma wypowiedź: Wolverine RoX, Venom SuX! :]
Raczej chodzilo mi o to ze Shocker dla Spideya jest tutorialem jak walczyc , Wolwi tez bedzie sparing partnerem Venoma.......Napewno Wolviego super latwo nie bedzie pokonac......ale trudno to on nie bedzie :P
Tak o Silver Sable to kurcze postac fajna........Te jej teksty na trailerze (c'mon brock , is that all you got?) i nieÄźle strzelila Venomowi w "banke".....to ze nic mu to nie zrobilo to inna sprawa.......
Odpowiedz
Ares_Real,Sep 10 2005, 19:58 napisał(a):
Crov,Sep 9 2005, 22:12 napisał(a):
Raczej chodzilo mi o to ze Shocker dla Spideya jest tutorialem jak walczyc , Wolwi tez bedzie sparing partnerem Venoma.......Napewno Wolviego super latwo nie bedzie pokonac......ale trudno to on nie bedzie :P
Tak o Silver Sable to kurcze postac fajna........Te jej teksty na trailerze (c'mon brock , is that all you got?) i nieÄźle strzelila Venomowi w "banke".....to ze nic mu to nie zrobilo to inna sprawa.......
Ale Venom nie mialby wiekszych szans z Wolverinem, zwlaszcza gdy taka Silver Sable potrafi przezyc walke z Venomem wiecej niz minute to juz w ogole szok. ;]
Odpowiedz
Crov,Sep 10 2005, 20:25 napisał(a):Ale Venom nie mialby wiekszych szans z Wolverinem, zwlaszcza gdy taka Silver Sable potrafi przezyc walke z Venomem wiecej niz minute to juz w ogole szok. ;]
No nie wiem nie wiem..........Wedlug mnie obaj sa na równi......A Silver Sable jak dobrze wyczytalem nie przetrwala tego pojedynku i uciekla do samolotu z którego na trailerze spadali.....Później ten pojedynek na ulicy to niby pestka z makiem......
Odpowiedz
Ares_Real,Sep 10 2005, 20:44 napisał(a):
Crov,Sep 10 2005, 20:25 napisał(a):Ale Venom nie mialby wiekszych szans z Wolverinem, zwlaszcza gdy taka Silver Sable potrafi przezyc walke z Venomem wiecej niz minute to juz w ogole szok. ;]
No nie wiem nie wiem..........Wedlug mnie obaj sa na równi......A Silver Sable jak dobrze wyczytalem nie przetrwala tego pojedynku i uciekla do samolotu z którego na trailerze spadali.....Później ten pojedynek na ulicy to niby pestka z makiem......
Cóz, Wolverine prawie zabil Hulka.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości