Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ultimate Spider-Man
Oto rzeczona mapa.

http://img329.imageshack.us/img329/118/ult...pidermantw5.jpg

Odpowiedz
Mam pytanie a mianowicie:Jak sie przejdzie ostatnia misje z Venomem(Na dachu Trask Industries) I sie wszystkie tokeny zbierze, to potem jest "drugi rozdzial?"Bo na poczatku gry, co byl ten "ruchomy komiks" pisalo:Chapter 1: Powerless".To jest w tej grze Chapter 2?
Odpowiedz
spaniel,Mar 20 2008, 03:49 PM napisał(a):to potem jest "drugi rozdzial?"Bo na poczatku gry, co byl ten "ruchomy komiks" pisalo:Chapter 1: Powerless".To jest w tej grze Chapter 2?
Nie, nie ma nic takiego. Gra jest krótka i po misji z Venomem na dachu konczy sie niestety... <_<
Odpowiedz
Moglby ktos zapodac save'a z odblokowanymi wszystkimi strojami, albo jakiegos patcha dzieki czemu bede je mial. Skonczylem gre i chcialbym sie teraz chwile jeszcze pobawic ale w innym kostiumie. Wszystkie rzeczy potrzebne do odblokowania kostiumów mam oprócz turniejow walki.
Odpowiedz
Prosze... :P Krisstofer. Tam sa dwa linki sprawdzalem jeden i to jest chyba save który ma 2kb :P Tylko nie mów o tym mamie...
Odpowiedz
zeby odblokowac wszystkie kostiumy trzeba wygrac na brozne medal (conajmniej) wszysciutkie wyscigi, zrobic combat tour'y i zebrac tokeny w trakcie wygrywania wyscigów spider staje sie coraz szybszy, silniejszy i moze wyzej skakac. Jako black spider (czyli juz na max przypakowany) przeskakujesz pól miasta za jednym swingiem:) chociaz po odblokowaniu wszystkiego nie ma wlasciwie juz po co grac to i tak odpalam ta gierke tylko po to zeby pobujac sie a pajeczynie... taka forma odstresowania
Odpowiedz
A ja wszystkie wyscigi mam na braz i srebro a mam tylko w nagrode wyscig z Johnym Stormem na budynku Baxtera. :(
Odpowiedz
Vader23,Jun 17 2008, 08:32 AM napisał(a):A ja wszystkie wyscigi mam na braz i srebro a mam tylko w nagrode wyscig z Johnym Stormem na budynku Baxtera. :(
Bo to sie osiaga za braz i srebro o ile dobrze pamietam. Graj w te wyscigi z Johnym Stormem, bo pozniej moze ci sie jakis stroj nowy odblokowac ;). Chociaz ja mialem problemy z tymi wyscigami z Johnym Stormem to i tak wygrywalem i odkryl mi sie stroj Petera Parkera :).
Odpowiedz
Ma pytanie jak wklejc seva do gry , nie znalazlem zadnego folderu save.Dodam ze mam polska wersje jezykowa.Z góry dzziekuje
Odpowiedz
Moje Dokumenty/Activision/Ultimate Spider-Man/Save.

Do folderu Save skopiuj swoj save.
Odpowiedz
Mam pytanie odnosnie podkladanych glosów bohaterów w grze. Kto podklada glos Petera Parkera w polskim dubbingu? Z góry dzieki :).
Odpowiedz
Czesc, móglby ktos podzielic sie sejwem z odblokowanym Arachnomanem? Bede wdzieczny:)
Odpowiedz
Nie mam aktualnie zainstalowanego Ultimate Spider-Man , ale znalazlem link do save. Sprawdz moze którys z nich ma odblokowany ten kostium (wszystkich save`ów jest 3, sa w jednym pliku)
LINK: http://files.filefront.com/Ultimate+Spider...;/fileinfo.html
Odpowiedz
Hej wam jestem tu nowy. :spidey_poland: Otóz mam gre Ultimate Spiderman PL v. 1.0.0.1 No i ja przeszedlem bez trainera. Ale gram teraz od nowa i chcialbym wypróbowac trainer. No wiec wlaczam niesmiertelnosc, ide na city event i gdy bandyta mnie walnie bum... i wylacza gre. Mozna to jakos naprawic, albo czy jest jakis patch który mi zmieni te wersje na 1.0.0 ?
Odpowiedz
Em, to jest wazne da ktos seva ze 100% fabuly i 100 % gry?
Odpowiedz
TIGER444,Aug 22 2008, 03:17 PM napisał(a):Nie mam aktualnie zainstalowanego Ultimate Spider-Man , ale znalazlem link do save. Sprawdz moze którys z nich ma odblokowany ten kostium (wszystkich save`ów jest 3, sa w jednym pliku)
LINK: http://files.filefront.com/Ultimate+Spider...;/fileinfo.html
TIGER444 wczesniej podal.
Odpowiedz
Och, dzieki.;)
Odpowiedz
Cala przyjemnosc po mojej stronie.
Odpowiedz
Nie mogę przejść misji, w której Venom walczy z Beatle'm. Kiedy Venom jest w "klatce" Beatle świeci na niego jakimi? laserami i Venom przegrywa. Może ktoś mi powiedzieć jak to przej???
Odpowiedz
Musisz był po prostu szybki, najlepiej biega? za Beetle'm kiedy lata "wybierając" dziur? nad któr? się zatrzyma i zaatakować mackami zanim wymierzy w Ciebie laser.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości