Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ultimate Spider-Man
Dzięki. To na pewno lepsza metoda, niż próbowanie wydostał się z klatki. :P
Odpowiedz
Jeśli myślisz o zrobieniu całej gierki na 100% (odblokowanie black spidera) i nie kr?ci cie wgranie save'a z netu kup sobie pad, bez niego nie ma szans. Gra naprawde świetna, gor?co polecam.
Odpowiedz
Mam 46 ukończonych wydarze? miejskich, 34 secret tokens, 11ukończonych wy?cigów, a jedyny strój jaki mam odblokowany to " zapasy". Co jeszcze trzeba zrobił, żeby odblokować następny strój?
Odpowiedz
Nie moge przejsc misji z Carnage.Nie moge go pokonac.POMOCY!!!!!
Odpowiedz
A w jaki sposób z nim walczysz? Według mnie najskuteczniej jest atakować go tylko mackami.
Odpowiedz
Jak wejsc na statek silver sable i gdzie on jest bo nie moge znalesc prosze o pomoc najlepiej mapke z zaznaczonym statkeim silwer sable
Odpowiedz
W tej grze się nie wchodzi na statek Silver Sable...
Odpowiedz
Mo?na wej??:DO ile dobrze pamiętam, wskakiwa?em na niego jako Venom :]
Odpowiedz
Ale to tylko taki bug w grze:P
Odpowiedz
Ok ale to bug,chodzi jak zrobic tego buga gre calom przeszlem ale najfajniejsza byla misja moim zdaniem z electro prosze mi powiedziec jak tego buga zrobic?:spider_lol:

Najpierw przeczytaj regulamin forum i dowiedz się, że nie piszemy dwóch postów pod rząd, ale je edytujemy. Następnie naucz się pisać po polsku w takim stopniu, żeby?my mogli ciebie zrozumieć. / rzadlo Znaczy mialem sava za rhino.Teraz proboje go przejsc grajonc od nowa prosze o pomoc w ostatniej sekwencji jak trzeba na niego wskoczyc i rekami go po tym rozwalonym czyms na plecach rozwalic
Odpowiedz
Poda ktoś linka do save'a po misji z ognistym goblinem?
Edit:Już przeszedłem a poda ktoś tego na całą gr? bo ten od chmileka mi nie działa.:(
Edit2: Przeszedłem całą gr?. Jakie są sposoby odblokowania kostiumów?
Odpowiedz
Ciekawe po?ożenie spidera:
Odpowiedz
cze?? jestem nowy na forum i mam problem z tą gr?, gram na laptopie z kart? graficzn? GMA X3100, i jak gram to miasto wygląda tak

Czy miał ktoś taki problem ?? Da się to rozwiązań ??
Odpowiedz
Hmmm może sterowniki najnowsze zainstaluj, i jak nie pójdzie to reinstal gry i wtedy zobacz.
Odpowiedz
Mam pytanie co do tej gry, przeszedłem tą część "fabularn?" i zostało mi pił? kr??ków ( tokenów) do zebrania, czy dostan? po odnalezieniu czarne wdzianko, czy musz? jeszcze przechodziś te wy?cigi tury walki etc.?
Odpowiedz
żeby dostał " czarne wdzianko" trzeba przejść wszystkie tury walki, zaliczy? wszystkie cele miejskie, no i zebrać brakujące tokeny.
Odpowiedz
Niestety, dlatego ja zamiast się m?czy?, gdy skończy?em fabułą ?ciągnąłem sobie save`a:PWiem, wiem poszedłem na ?atwizn?, ale ja po prostu nie mam do tego cierpliwo?ci:PZabi?em tylko wszystkich 90 templariuszy w AC:PA czy jeśli zalicze wszystko co się da. To będe mógł przechodziś fabułą w innych kostiumach?? Bo na save`ie mogęem...
Odpowiedz
directx z marca 2008, wszystkie sterowniki sa najnowsze, na viscie była normalna grafika, ale się zacina?o
Odpowiedz
Reinstala gry próbowałeś?? Może pokombinuj coś z ustawieniami gry. Zmieć rozdzielczo?? itp.
Odpowiedz
a jednak stery chyba nie były najnowsze, już jest normalnie.

PS: Teraz mam inny problem, gra się znowu strasznie tnie, wtedy może też tak było, nie zwracałem na to uwagi, ale to jest niemożliwe, ta gra ma takie wymagania, że powinno mi hula? bez żadnej przycinki, czy jest na to jakieś lekarstwo ??
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości