Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ultimate Spider-Man
Heelo!!!Jestem tu nowy i mam prośbę do Mrówki.
1.Dokżadniej wytłumacz jak się robi kostiumy.<_<
2.Linki rapidshare nie działaj?!!!:angry:
Devil is carnage.
Bigg Daddy is VENOM.
AND NOW THIS...Spiderman,is SUPERHERO!!!

Wszelkie prawa autorstwa zastrzerzone.Copyright©.
Bo jak nie to wpier...!!!
Odpowiedz
Texmod czyni cuda. Nie chce wam się szukał tokenów itp, by zdobył czarny strój? A po co się m?czy?, lepiej odpalił Texmoda i przerobić główny strój. Może jutro pokaże screena z moim czarnym(a nie granatowym) pajączkiem. Przyznam, może nie jest jakiś niesamowity, ale plus, że widać przerobiony kostium podczas przerywników:)
Edit: O to screeny:
http://www.bankfotek.pl/image/332603.jpeg
http://www.bankfotek.pl/image/332604.jpeg
http://www.bankfotek.pl/image/332606.jpeg
http://www.bankfotek.pl/image/332605.jpeg

Znajometr v2

Money. I like to
swim trought it
and throw it in the air and have
it hit me on the
head! Quack!
Deadpool
Odpowiedz
Ultimate Spider-Man to moja druga ulubiona sera z Pajaczkiem. Mam wszystkie numery wydane w polsce, i troche amerykanskich. Bardzo lubie Spider-mana w Ultimate (chociaz jestem wierny oryginalowi), tak samo gra jest swietna. Na poczatek trzeba wspomniec o grafice która bardzo mi sie podoba, jest prkatycznie taka sama jak w XIII. Wyscigi z Johnym Pochodnia sa swietne, tak samo wiscig z Venomem. Od czasu Spider-Man The Movie to byla pierwsza gra w której siec przyczepia sie do budynków a nie punktów na niebie. Grywalnosc jest niesamowita, a caloksztaltowi pomaga tylko komiksowa grafika. To byla moja ulubiona gra od kiedy nie zagralem w Web of Shadow:)
Money. I like to swim trought it and throw it in the air,
and have it hit me on the head! Quack!
Odpowiedz
Ja wciaz ubolewam, ze ta gra nie wyszla na psp
Odpowiedz
Sporo czasu minęło, od kiedy tu ostatnio pisaćem. Niedawno, z nudów, zacząłem się bawił Texmodem i różne rzeczy powychodziśy:

Odpowiedz
ej jak tyle osób ma tu pl wersje ultimate spider-man to niech ktos wstawi spolszczenie bo ja mam z Anglii wersje i nie moge znalezc spolszczenia
Odpowiedz
jak pobrac pelna wersje spider mana ultimate morze byc angielska oby bylo ja szukam i nie moge znalesc a nie mam konta na torrenty lub na kronos-sat pomocy help bede wdzieczny jak ktos link da ale bez partów plis
Odpowiedz
Wprawdzie nie jestem upowazniona osoba, ale odsylam do regulaminu. Dla scislosci punkt drugi i piaty.
Nie offtopujac i odpowiadajac na twoje pytanie: Najlepiej jest kupic oryginalna wersje gry.
Odpowiedz
e ja szukam ultimate spider-man tak sobie bo tyle tego forum o tej grze ale jednak web of schawdow jest o wiele lepsze a ja juz dotarlem do finalowej walki ale przejsc nie moge jak ktos w to gra to niech mi powie co trzeba zrobic
:rolleyes::new_goblin:

Staraj sie pisac po polsku. / rzadlo
Odpowiedz
udalo sie mam tego ultimate spider mana i doszlem do tego venoma kiedy spider mana boli glowa i jak Venom ma polowe zycia to ze mnie wysysa i ma wiekszosc a ja 1% jak go rozwalic pomocy :rolleyes:bedzie bardzo wdzieczny za pomoc

Naprawde, jak nie zaczniesz pisac po polsku i nie przeczytasz regulaminum to szybko mozesz stad wyleciec. Uzywamy funkcji "edycji" postów zamiast pisac je jeden pod drugim. / rzadlo
Odpowiedz

Mrówka a wyja?nisz po polsku jak to zainstalowac?
Niewiem dokladnie (nowy jestem)ale cos mi nie dziala.Jak mam texmoda ijuz ustawi?em USM.exe(i tu cos dzimnego)jak pisze tpf to wyskakuje nie mozna odnależę pliku.I to mam problem(plx odp mrówka)
Odpowiedz
Ultimate Spider-Man - bardzo fajnie mi się to przechodziło, grafika jest przyjemna dla oka, ale gdy wracasz do tej gry po przej?ciu jakiegoś realistycznego tytułu, mówisz "WTF? Aż takie to kolorowe?"
Odpowiedz
Gierka jak dla mnie mi?a, fajna i odpr??ająca. Podobaj? mi się głównie akrobacje bo niestety walka mocno kuleje. Jednak tak patrzęc subiektywnie jako fan spiderka moge bez wachania zwiększy? ocen? o 2 oczka i powiedzieć że dla mnie gra na 8/10

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
Odpowiedz
:spidey_welcome: Witam ;] jest to moj pierwszy post na tym forum ;p chcialbym wam przedstawic moja versje beta kostiumu z spidermana 3 tzn szaro czarny link do imageshack. powiedzcie co zmienic a co zostawic. w planach mam takze zmiane znaku na plecach ;] na oryginalny "filmowy"

http://img444.imageshack.us/gal.php?g=scre...10052820403.png
Odpowiedz
Witam !
Praca jak dla mnie bardzo dobrze wykonana. Spidey wygląda rzeczywiście jak w filmie. Poczekam jednak na finaln? wersję:venom:

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
Odpowiedz
Niezłe:D
Ule czasu ci zaj??o?
Odpowiedz
ile czasu ? tak z 5-7 min
Odpowiedz
Witam, od pewnego czasu jestem w posiadaniu tej wspania?ej gry, jednak mam problem z misją przed Rhino, trzeba tam podnosię, odrzucał itd, dochodzą do drugiego samochodu, który ugrz?z? w wej?ciu do metra, czy czegoś w tym stylu i mam trudności z wyj?ciem go (wiem, noob ze mnie w grach ;p), zatem przejdę do sedna, czy mógłby mi ktoś przes?a? na pw save'a do następnej misji, czyli tej, w której już możemy walczyć z naszym "Nosoro?cem". By?bym bardzo wdziśczny.
Odpowiedz
Za??czam paczk? Black Pack wykonan? przeze mnie. Zmienia tekstury Venom'a i Black Spider-Man'a na czarne a nie fioletowe.
Screeny:
Black Spider-Man 1
Black Spider-Man 2
Black Spider-Man 3

Venom 1
Venom 2
Venom 3
Odpowiedz
Ja to już przeszedłem 3 razy najtrudniejszy jest Green Goblin.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości